• Maximo
    491
    Izgleda mi koda je propo zadnje dvije godine
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ovog se Freya sjećam dok je igrao u Zurichu, strašan je bio
  • Orc123
    8k
    Jel de to priprema zamjena za Petka? Ovo je igrac slicnih karakteristika, iako naravno nije Petko....ali mi se opet cini da je teretan napadac ko i Drmic....nekako mi nije profil napadaca koje smo pikirali do sad? Nije nesto bas brz, agilan, igrac koji bi vrsio peitidak na obranu i slicno....nezz...i nije u cvijetu mladosti nego star isto koliko i Petko....jel to znaci da Petko blizu odlaska jer ono cemu jos jedan napadac slicnih karakteristika? Tj. Mozda je vise slicniji Drmicu iako sa boljom tehnikom i vise sudjeluje u igri pa bi rekao da ima nesto i Petkovog....nezz nije mi to transfer za Dinamo....
  • superhik
    11k
    kao i na svim temama toleriralo se određeno skretanje s teme i zezancija. Kad se vratilo na temu, dakle o transferima, onda bi trebalo se opet vratiti na određeno skretanje s teme?
  • lucky luciano
    310
    Sjećam ga se iz Fenera kad je igrao protiv nas..
  • Lynx17
    4.1k
    Kuzim, ali nisam stalno na temu. Dosao sam ujutro (za mene) i citam komentare. Vidim raspravu o Brozovica (preko par stranice) pa odgovorim na to. Nije razumljivo da odgovorim na drugoj temi. To mi je poanta.
  • Orc123
    8k
    Nije ro los napadac ali ne vidim potrebu ako ostane Petko a daj Boze da ostane za jos jednim teretnim napadacem...vise sam mislio da ce doc neki pokretljiv agresivan napadac...ali ok...nezz...ako oni misle da je to ro onda im vjerujem....
  • Rex Ramae
    2.8k
    Upada mi u oči da nema niti jedan reprezentativni nastup što je čudno kad pogledamo klubove za koje je igrao i zabijao. Otkud uopće info da nam je na piku, google ništa ne pokazuje !?
  • Patak
    2.9k
    A jel sletio Kaneko? Bilo je čak priče da ga se.ubaci danas malo u vatru, čak i od prve minute umjesto Šikića <a href="http://sad.je" target="_blank" rel="nofollow">sad.je</a> sve stalo već par dana...
  • emilperska
    5.6k

    Potrckalo presadivaca kose, nek odjebe u troskoku od Dinama. Nikad nece bit novi Zidak. Zidak kakav god da je, Dinamo mu je bio ispred sveg.
  • Facke
    3.6k


    pa di je propal. Proslu sezonu je zabil 7 golova za Antwerpen. Onda je na polusezonu odigral u Schalkeu vrlo solidno al je imal vise ibramenih zadataka. I onda je sezonu prije zabil 24 golova za Antwerpen. I sad ti velis kak se tebe cini kak je on zadnje dvije godine propal. Eto. Koj reci.
  • San Lorenzo
    15.6k
    Nisam baš nešto entuzijastičan, sa mladih i potentnih napadača se prebacujemo na napadača koji je u silaznoj putanji.
    Da smo bar za beka zagrizli kao za rezervnog napadača.
  • Maximo
    491


    Ma više mi je ovo kaj san lorenzo piše,koda je već odigral svoj najbolji nogomet
  • Lynx17
    4.1k
    Ako moram birati izmedu 29-godisnji Frey i 28-godisnji Petkovic, mislim da bi ipak zadrzao Petkovica. :meh:
  • Olmic
    3.6k
    a sta ako 28 godisnji Petkovic ne zeli ostat u Dinamu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions