• Dinaminjo
    938
    Bez skolovanog LB ne mkze biti ok
  • Facke
    3.6k
    Evo i jos jedna potvrda da je Romano pocel lupetati gluposti bez toga da je transfer dogovoren. Znaci Max Eberl, sportski direktor Leipziga, je izjavil da transfer i dogovor transfera nije ni blizu! A Romano objavil "Here We Go". Here we go u krc. Prije kad je on nekaj objavil si mogel biti 100 posto siguren da je to to. Ali sad vise nista od toga. Tak da sam si 100 % siguren da i za Livija jos nije nis dogovorene.
  • Armagedon13
    959
    Kad potpisuje "dvojac na pariće" iz lokomotive?
  • Dinaminjo
    938
    Lutajuci bespucima TM primjetih ne 1, nego 2 lijeva beka u vidi cuda francuskoj ligi (koju nabodno pratimo) bez ugovora. Samo cekaku da ih netko ubere..

    Alternativno, Borni Barisicu istjece ugovor za god dana, mozda bi Rangers htio koji miljuncek za njega.
  • Orc123
    8k
    Za mene Barisic nije dugorocno rjesenje za Dinamo....
  • Zagi
    7.7k
    Niti odbačeni lijevi bekovi iz Fra fenjeraša.
    Ovo kaj tovari rade je štetno za njih.
  • Dinaminjo
    938
    Ok slozio bih se, ali mi trenutno nemamo nikakvo rjesenje.. Ljubo mi je super igrac, ima i moj najdrazi broj na dresu, ali nije bek..
  • Zagi
    7.7k
    Jbg, svaku utakmicu je sve više i više bek. Igra sve bolje.
    Novi bek mora biti dosta bolji od njegove trenutne razine jer Ljubo još napreduje. Inače opet bacamo pare.
  • Orc123
    8k
    Dinamo moze i mora nac u najmanju ruku dobrog beka....ima materijala za Dinamo na trzistu i za tu najkriticniju poziciju ne treba stedjeti nego dovesti dugorocno rjesenje jer u omladinskom pogonu nema rjesenja na vidiku!
    Ljubo nije bek, nit ce ikad biti bek neke vise razine...
    Uopce ne radi stvari koje bi bek morao raditi i ovo sa njime na beku je samo krpanje i nista vise...
  • Mr Anderson
    8k
    Ljubo se solidno snalazi na beku. Boljeg od njega trenutno nemamo.
  • superhik
    11k
    zato što je nepotrebno nastavljanje rasprave o Brozoviću kad je tema o transferima i nastavilo se s temom o transferima.
    O njegovoj glavi može se i na drugim temama.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Michel Frey zelja Dinama...

    Prema informacijama Germanijaka, pred upravu kluba poslan je zahtjev sportskog sektora da se krene u realizaciju transfera Michela Freya, 29-godišnjeg Švicarca, igrača pod ugovorom s belgijskim prvakom Royal Antwerpom a koji je ovoga proljeća igrao za njemački Schalke.

    Edit.
    4gysvccalmqwppq6.jpg


    Ja koliko sam pratio belgijsku ligu brutalan je bio ....
  • IstokKa96
    689
    Kako Les 'čačka' i iskazuje zabrinutost potrebom eventualnog potpisa, a jos vise isplati menadzerske provizije.
  • Facke
    3.6k


    Jako kvaliteten igrac. Visok je 1,89 ima 90 kil. Pravi bik vu napadu. Tehnicki nije los. Slicen tip ko Petko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions