• Neki tip
    21.3k
    Zašto je Broz toliko dobar. Zato što uz nestvarne trkačke kapacitete i kako sam čuo činjenicu da mu se mišići praktički uopće ne kisele, ograničeni intelektualni kapaciteti mu omogućuju da mu je svejedno igrati finale Svjetskog prvenstva ili pripremnu utakmicu za Inter protiv petoligašascooniepenn

    Jedan dragi kolega sa Zone (ne citiram i ne imenujem jer nije na Zoni napisano) je to sažeo ovako:

    Zašto bih ja uvijek stavio Broza da puca penal u finalu SP? Zato što nije svjestan posljedica promašaja.

    :eyes: :lol: Malo grubo, ali poanta je tu.
  • scooniepenn
    3.3k

    Što se tiče Baturine to se jednostavno vidi. S tek napunjenih 20 godina toliko samopuzdanja, mirnoće i zrelosti imaju samo oni najbolji. Osim toga, legendarni Dikod je očito na pravi način odgojio sinove, usadio im radne navike, što uz nevjerojatan talent Malog Dikoda mora isplivati. Vezano uz Petka da on ima glavu Baturine on bi u Dinamu bio ravno sezonu i pol i iduća stepenica bi mu bila minimalno Red Bull Leipzig ili Arsenal. Sva sreća da nije tako pa se nadam da će dobiti ugovor u rangu svog značaja za nas i statusa hrvatskog reprezentativca.
  • Mr Anderson
    8k
    Čuj, sve ti se to vrati negdje. Recimo, Olmo i Majer dok su bili u Dinamu su kod nas na igralištu stalno odrađivali individualne treninge s privatnim trenerima, Olmo i s ocem. Skrivali se od Bjelice i Krznara jer nisu to baš odobravali. Ali evo, isplatilo im se, pogotovo je Majer jako napredovao zadnju godinu u Dinamu. Ali što je najbitnije, obojica su i u utakmicama bili pravi, nisu se smrzli od trene.
  • Patak
    2.9k
    A to oko Broza i njegovih intelektualnih sposobnosti mi je malo pretjerano. Ne znamo zapravo ništa o njemu i njegovim sposobnostima jer se nije okušao u nečem drugom.

    A inače da ne pišem drugi post, individualni treninzi su ok ako je taj trener sposoban za to. Zna se da su Šimić i još neki tada imali privatnog trenera Zdravka Jurčića Miša koji ih je spremio za vrhunske rezultate. Sad ne znam tko su ti treneri koje koriste sadašnji igrači.
  • scooniepenn
    3.3k

    To je upravo ono što je Raketa pričao. Možeš ili imati glavu kao Dražen Petrović gdje je samopuzdanje na 11/10 slikovito rečeno i kad na to dodaš radne navike Navy Seala uspjeh će sigurno doći ili Lakoću postojanja i življenja Level Broz i sve ti se čini kao dječja igra.
  • Mr Anderson
    8k

    Zato što je završio samo osnovnu školu ljudi odmah misle da je neinteligentan. Stari ga je usmjerio da napusti školovanje i primi se samo nogometa. Ispalo je da je bio u pravu.
  • mali M
    5.1k
    individualni treninzi su ok ako je taj trener sposoban za toPatak

    pa nekako bi očekivao od vrhunskih nogometaša da ih ne treniram ja il frend iz kvarta kojeg zna po lokanju u birtiji.. doslovno svi vrhunski nogometaši imaju privatne trenere.. to im je razlika u odnosu na ostale.. ostali samo "odrađuju" posao. inače zato sam i rekao da recimo Špika bi bio top da uzme privatnog za završni pas ili završnicu općenito.. neznam kako mu se da ovako
  • Nino Bule
    13.7k
    Špika trenira privatno
  • scooniepenn
    3.3k

    Možda je vrijeme da razmisli o angažiranju Olmovog starog
  • marcio amoroso
    36.5k
    Špika ima problem psihe. Jednostavno nema samopouzdanja. Osim toga na terenu donosi skoro uvijek krive odluke.

    Jedino šta mu priznajem je odrađivanje obrambenih zadataka. Ostalo jednostavno nije na nivou Dinama.
  • Jaro
    7.3k
    ma kod Broza je to karikirano i preuvelicano. Al da, on ima tako poslozenu glavu da mu je isti k igra li biljar s frendom ili puca odlucujuci penal u finalu SP/LP... Nekad me to strasno zivciralo posto mi je izgledao na terenu kao da ga je netko natjerao puskom da zaigra... S vremenom skuzis da mu je to (uz sve fizicke prednosti) jbn prednost.
    Pa takvim stavom je izmuzao 3*10 milja vise od Arapa. Ocito je to familijarna linija...
    Ko klincu, stari mu se jebeno kockao s buducnosti, ali ocito je bio super uvjeren u uspjeh i nije se bojao eventualne ozljede koja je mogla naici u pocetnim razdobljima karijere...
  • Mali dioničar
    15.2k
    Bulat nije Rodri za Poldrugača, ali nek nas razuvjeri sve.emilperska

    ouch
  • Patak
    2.9k
    Bulat je u Šibeniku odigrao odličnu sezonu. Tako da bjemu možda treba kontinuitet igara i povjerenje trenera. Ušao ne u prvu postavu i vidjeti ćemo kroz nekoliko utakmica je li opravdao povjerenje.
  • xavier
    12.1k
    Bulat je u Šibeniku odigrao odličnu sezonu.Patak

    Postoje igrači kojima puno više paše određena momčad, način igre ili uloga. Ne kažem da je to slučaj kod Bulata, ali nikako mi se ne sviđa ono što vidim na terenu od njega. Previše statičan i totalno nedefiniran u ovoj momčadi Dinama. Rekao bih da je najbliže nekakvom "Mišiću za siromašne", ali bojim se da za takvu ulogu nije na ovoj razini. Ne vidim ga kao defanzivca, nije mi ni playmaker, nema energiju za box to box igrača, a nije bome ni ofenzivni vezni...

    No tko zna, možda podigne razinu igre pa me demantira.
  • Facke
    3.6k
    Po meni je za sad sve okej. Ak dojde Kaneko i Alzirec , po tome kaj sam i male videl, obu dva bi mogla biti dobitak za momcad. Od Kaneka ocekujem da bu igral v prvih 11 umeste Spike. Ja i neznam zake nas mediji stalne "zakopaju". Da nije lake do igraca dojti , transferi su sve tezi da se realiziraju. A taj problem ima ogromen broj kluba ne samo mi. Da propali su nama neki transferi, ali el smo mi tu krivi? Po meni ne. Pa kaj nasa uprava more ak Satriano nece dojti?! Inter je rekel moze, sve bile resene a on se na kraju odluci za Brest. Do kraja prelaznoga roka budu dosli jos 2-3 igraca tu sam si siguren. Znaci Benaur , Kaneko, Alzirec plus 2-3. To je sasvim vredu. I ak izgubimo Ivanuseca,Livija ,Sutala onda je to tak. I nebi bile prvi put da izgubime nositeje. Tesko bude ali resenja bumo nasli. Evo Here We Go Romano za sad jos nema nijedne sluzbene objave o ikakvem izlaznem transferu nase ekipe.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions