• Ivanmtk
    1k
    nerealno. Dinamo ga neće uzet na posudbu, a transfer ne bi bio ispod 5,6 mil.
  • Orc123
    8k
    Izlazi clanak danas u SN kako su svi rep blizu odlaska, kako je poremecena hijerarhija u momcadi radi Drmina ugovora od 1.2mil eura, ali isto tako pise kako modri nisu odustalinod Frigana...hehe, a ovaj na lijecnickom....Boze dragi...te blazene SN.
  • Maximo
    490
    Gledajući zadnju tekmu i najave da petko ide stvarno bi nam trebao dobar špic,kad dođu kaneko i titraoui,ako dovedemo dvojac iz lakše,po pitanju novih igrača to onda nije toliko loše,ali stvarno bi nam trebao dobar napadač, jel ima kakvih novosti? Nekako su nam sve mete dosad izmakle
  • Droljo
    8k
    Pa taj šta veli da petko ide isto tako veli da nismo odustali od frigana... :lol:
  • Patak
    2.9k
    Nekad sam te sportske čitao od prve do zadnje stranice svaki dan...sad niti im portal ne otvorim...
  • Mr Anderson
    8k

    Imamo 3-4 špice. Kakva bi to bila logika da dovedemo još jednog ako nitko ne odlazi?
    Ova budala u SN napiše članak koji je copy-paste hrpetine dosadašnjih i još ga nalo začini. Za koji k...c? Da unese malo nemira u svlačionicu pred derbi.
  • Maximo
    490
    Ma istina da,ali čudno mi da je po zadnjoj tekmi 2.napdač topić,to nije ni za osvojiti drugu hnl
  • mali M
    5.1k
    Ma Topić će dobit toliko šansi da nemože reč da mu nije dana prilika.. Zna Bišćan kaj radi, a ono što mene uvijek kopa je što mi neznamo kako ti izgleda na treninzima. znam trenera iz Dinama koji i dan danas tamo radi, on se uvijek smijao na naše kritike i znao nam pojašnjavati kako pojedinci koje mi nemremo vidjet u živom kipu "jedu malu djecu" na treningu. Karikiram, mi Bulata nemremo vidjeti a lik na treningu gađa rašlje sa 25 metara, otkriva se, nudi, odigrava na prvu.. a na tekmi ga niđe..
  • scooniepenn
    3.3k
    Uvijek sam poštivao odluke trenera i naravno da je trening majka s obzirom da od tamo sve polazi. No, moment Topića koliko vidim nitko ovdje ne razumije, a jednako tako niti moja proširena ekipa s kojom idem na utkmice (dakle nas jedno 15-ak) plus ljudi koji su Dinamovci, ali ih ne vidim redovito pa s vremena na vrijeme pročešljamo Dinamo kad se vidimo. Ne vjerujem da smo baš svi slijepi pa da ne vidimo ono nešto što nam je tu na dohvat ruke.
  • Mr Anderson
    8k

    Ma OK, kužim ja da on mora gledati zalaganje na treningu, ali oduvijek mi takvi igrači nisu sjedali. I dok sam igrao nogomet, ljudi na treningu i kad se igra međusobno jedu malu djecu, rasturaju, a dođe utakmica njih nigdje, jednostavno se smrznu.
  • Droljo
    8k
    Petko da jede malu djecu na treningu prvo bi uspio odmah u dinamu i već bi bio 10 godina vani po top klubovima. A nama je sve
  • scooniepenn
    3.3k

    Ključ uspjeha u vrhunskom sportu je kanaliziranje treme i svođenje na minimalnu moguću mjeru kad se broji. Zašto je Broz toliko dobar. Zato što uz nestvarne trkačke kapacitete i kako sam čuo činjenicu da mu se mišići praktički uopće ne kisele, ograničeni intelektualni kapaciteti mu omogućuju da mu je svejedno igrati finale Svjetskog prvenstva ili pripremnu utakmicu za Inter protiv petoligaša (o tome je svojevremeno pričao Raketa, u stilu da on nema niti najmanju moguću tremu). Uz sve navedeno ne možeš ne uspjeti u vrhunskom sportu.
  • mali M
    5.1k
    je slažem se s vama. zato sam i uzeo primjer Bulata, al takvih smo imali milijon u Dinamu. Top igrači, najjači po performansama u treninzima, al glava je glava. kad je tu kočnica onda se možeš šljiviti. mislim da je tu i problem sa igračima koji dođu u Dinamo iz malih sredina (mada nije pravilo), njima treba puno duže da se naviknu na taj visoki nivo očekivanja..
  • San Lorenzo
    15.6k

    Lik s kojim sam odrastao, a koji je u Dinamu bio u stručnom stožeru par godina, otišao je u travnju, mi je rekao da Petković na treninzima radi ko konj, da Baturina ostaje raditi na sebi i nakon treninga.
  • mali M
    5.1k
    Petko da jede malu djecu na treningu prvo bi uspio odmah u dinamu i već bi bio 10 godina vani po top klubovima. A nama je sveDroljo

    zato Petka nisam dao za primjer jer je on valjda kontra.. on je flegmatik u pristupu, a karakterno jak u odnosu na protivnika.. Petko da ima glavu kakvu bi mi htjeli di bi on bio u Dinamu duže od polusezone..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions