• Lynx17
    4.1k
    Besplatan rucak > Dišpet :lol:SAS1987


    Nostalgija....


    600x200



    UZ3IQ4NH_400x400.jpg
  • blackbully
    4.5k
    Moram na put i neću stić na derbi sutra - koje streamove preporučate?NORTE

    Pred početak utakmice na YouTubeu upiši Dinamo Hajduk, filtriraj tražilicu pod "uživo" i izbacit će ti par dobrih prijenosa. Kasne po max 15-ak sekundi.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Na meniju bi trebali biti zagrebački odrezak i purica s mlincima, za desert štrukli.
  • Zagi
    7.6k
    Meni još neki deserti padaju na pamet, no dobro.
  • Common Sense
    796
    Ručak bu Božica skuhala, prava domača jela, prvo ajngemahtec, potom vruča čuča i kajzeršmarn za desert.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Znam da se na zoni bas ne prakticira razgovor o vremenu... ali sutra se negdje oko poluvremena derbija ocekuje novo nevrijeme u zagrebu
    Tak da bi dio ljudi mogao odustati, nazalost...
  • Neki tip
    21.3k


    Ne da se ne prakticira, već je zabranjeno na temi Dinamove utakmice pričati o vremenu (ne kažem ja, reče nekad prije moderatura).

    Ima Modri šank za to.

    Kaj se sutra očekuje ili ne očekuje nek svatko za sebe pogleda gdje želi, ako želi, stvarno nema potrebe da se 24h ranije stvaraju nekakve najave nevremena, nedolaska, ovog i onog.
  • Patak
    2.9k
    Jel igra onda Ivanušec ili ne igra? Čudi me da bi Leko to samo tako rekao na konferenciji za novinare.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Uopće to nije rekao Leko, nego je neki njihov novinar insinuirao, a ovaj se nadovezao komentarom.
  • Filip 91
    716
    Zasto je smanjen kapacitet sjevera dolje za 10%, a ne npr. juga za navijace ajduka?
  • Nino Bule
    13.4k

    Pa smanjen je kapacitet juga za navijace iz istih razloga
  • M77
    472
    Jug je smanjen za skoro 25% punog kapaciteta
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Sutra ih dobit drugi put u tj dana, tako da euforija u prvom kolu prv bude ugašena vec
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne da će im se ugasit euforija nego će im već početi lagani nemiri. A poslije nas im dolazi Rijeka, šteta što bez Frigana.
  • Ali
    2.1k

    To nam je svima želja, ali nekako se bojim jer mi stožer djeluje da se zadovoljava u derbijima sa ne primiti pogodak, a ako ga zabijemo ok.
    Nemamo onaj mentalitet "zgazi ih kad ti se nude"
    Ok, možda je superkup takva tekma... i zadnja na poljudu radi bodova i x nam je igrao za potvrdu naslova.. pa je to možda razlog.

    Meni se u subotu nije svidjelo cijeđenje do krajnjih granica Spike, Rileta i Ivanuseca. A imaš zamjene koje bi morale onakav Hajduk dokrajčiti, ako ništa drugo održati vodstvo. Pogotovo Topic kojeg forsira u derbiju a dečko je zelen, vidi se da nema dinamom školu kod primanja lopte i distribucije. Ne kažem da neće biti jednog dana dobar, ali danas ima u rosteru puno njih koji su zaslužili mjesto prije njega.

    Meni je ona 4:0 bila top doživljaj uživo, baš gaženje, možda je to isto bilo nerealno, ali postavilo mi je ljestvicu kad su hajd.u.k. u pitanju visoko.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.