• xyz
    840


    Kakva je to filmčina. Baš remek djelo...
  • Droljo
    8.1k
    već i zaboravio. Zabavan film
  • Zagi
    7.7k
    Film nisam još pogledao. Ovo je serija po tom filmu od istog lika. Brutala.
  • Droljo
    8.1k
    aha. Nisam imao pojma. Super da ide i serija
  • Eduardo
    20.3k
    Ghosts Of Beirut

    U samo četiri epizode koliko ih ima ova mini serija fokus se stalno prebacuje na različite lokacije i različite vremenske okvire s obzirom na to da serija prati desetljećima dugu potragu za libanonskim teroristom Imadom Mughniyehom. Kroz epizode, serija ponekad ima dokumentarni pristup priči prikazujući agente iz stvarnog života koji govore o iskustvu koje se dramatizira u seriji. Osobno mi je taj dio možda čak i suvišan, al' ajde... Da ne duljim previše, iako tu ima još drugih elemenata koji se uz lov na Mughniyeha mogu okarakterizirati kao središte priče. Agenti CIA-e, operativci Mossada i razni članovi organizacije islamskog džihada, svi su tu... Ima samo četiri epizode pa kog zanima nek pogleda. U slučaju da vam se i ne svidi nećete izgubiti previše vremena gledajući cijelu seriju. Sigurno se ne radi o nekom remek djelu, ali gledljivo je...

  • Neki tip
    21.3k


    Čini mi se da ovaj tip glumi i u Faudi.

    Nego, gdje se može pogledati?
  • Eduardo
    20.3k
    ja sam odgledao ovdje.
  • SAS1987
    14.7k
    Ryan Daniel Moran - 12 Months to $1 Million (2020).

    Obavezno čtivo za svakoga tko želi početi sa biznisom...
  • masacusec
    3.6k
    Netflixova serija Painkiller...svaka preporuka....sprega farmacije i medicine koja zgrće milijarde godišnje
  • Infinity
    16.4k
    Prije koliko mjeseci si procitao? Koliko si do milijuna?
  • SAS1987
    14.7k
    samo što nije :lol: :lol: :lol:
  • Jurki
    11.7k
    ti ces zaraditi s tom knjigom milijarde, kupis Maribor. Pa Maribor postane Dinamova filijala.
    Jedino steta kaj je Vipotnik otisel, mozda bi ga dao po nekoj diskontnoj cijeni. :rofl: :joke:
  • mali M
    5.2k
    Svaki milijarder je valjda na stotine puta rekao da ne postoji to instant bogaćenje. Svi su prošli desetke godina dok nisu izgradili svoje bogatstvo. Ovi koji napišu knjigu kako se obogatiti za 12 mjeseci mogu napisati i "1000 načina kako bankrotirati za tjedan dana"
  • SAS1987
    14.7k
    ces zaraditi s tom knjigom milijarde, kupis Maribor.Jurki

    Uz to bi sredio i wc na sjeveru :lol:
  • Guinness
    2.2k
    Ovi koji napišu knjigu kako se obogatiti za 12 mjeseci mogu napisati i "1000 načina kako bankrotirati za tjedan dana"mali M

    Čovjek je doslovno samo preporučio knjigu, ovdje ju ljudi osudili po naslovu. Top.

    Mikroprimjer svega zadnjih tjedan dana i osuda sa svih strana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.