• OsamŠest
    3.4k

    Iva je mala od Špikića?
  • Orc123
    8k

    Od Antolica...
  • Praskaton
    2.3k
    na osnovu cega je Kaneko fizicki nebo i zemlja u odnosu na Araia?par pogledanih utakmica i najboljih poteza sa yt?
  • The Undertaker
    5.3k
    Imamo li mi nekog u podmlatku sličnih kvaliteta i na sličnim pozicijama kao Stojković, Kačavenda i Frigan? To je pitanje za struku u klubu. Ako nemamo (a mislim da nemamo), onda nije pitanje da li ih trebamo već samo koliko ćemo platiti.
  • Kaktus Car
    521

    Da, ako je HNL po nečemu poznat onda je to fizička snaga i igra, zato HNL klubovi uvijek u Europi briljiraju i uopće se ne boje raznih Djurgardensa, jer je poznato da su HNL igrači fizički vrhunsko spremljeni i moćni u duelima i da su u stanju na fizičke predispozicije i spremu proći protivnike u Europi...

    Ajmo biti iskreni, HNL je valjda jedna od najmekanijih liga u Europi i Kaneko ne bi trebao imati posebnih problema prilagoditi se na "fizičku" igru u HNLu, ali europska natjecanja su već drugo pitanje.
  • Orc123
    8k

    Mozda po tome sto je samo 10cm visi od njega i jedno 10kg tezi....od nekog tko je 168 i ne ocekujes da ce ti ic u skok ili biti duel igrac na krilu...
  • Krizy
    43.2k
    Cuj Westrlo nudi 4,5 milja a do sad nisu nikog platili vise od 1,3 miljeOrc123

    Opet briljiraš, kao i s Bakrarom :rofl:

  • OsamŠest
    3.4k
    Kakva šteta. Bio sam uvjeren da dolazi..
  • Praskaton
    2.3k
    nije ovo fm,preslobodno se ovdje tvrdi da ce on bit pojacanje.To tek mora dokazat.Po viđenom morat ce on jos napredovat da izbaci Spiku iz sastava.
  • Dinaminjo
    932
    Po istom liku Livi je u Feneru.
  • scooniepenn
    3.3k

    Ne bojim se ni za europska natjecanja jer sa svojih 178 cm je daleko od malog za nogometne pojmove. Osim toga, možemo uzeti primjer Japanaca u Celticu gdje su ovo što sam gledao japanski ofanzivci jako dobro podnosili duele i kontakt igru u Škotskoj. Nije škotski Premiership najkvalitetnija liga na svijetu, ali što se tiče čvrstine i fizičkog kontakta rekao bih da je tu u top 3 u Europi. Uostalom niti na Svjetskom se ne sjećam da su se Japanci odbijali od nas i ostalih protivnika zbog svojih fizikalija.
  • Dinaminjo
    932

    Ako Luka ode, Spika je lijevo, Japanac desno.
  • emilperska
    5.5k

    Ne dao Bog većeg zla da nam Špikić nakon završetka prijelaznog roka bude starter, a ne rotacija..
  • scooniepenn
    3.3k

    Meni je Špika stvarno drag, ali on u prošloj sezoni nije napredovao niti milimetra. Osim toga, ono što Špika može promašiti to nerijetko graniči sa znanstvenom fantastikom. Slažem se da se Kaneko tek treba dokazati, ali nije da mu je na desnom krilu konkurent Hajrović iz prve sezone kad se sprdao s ekipom u kakvoj je formi bio.
  • Zagi
    7.7k
    Modrić je premali za ozbiljan nogomet.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions