• San Lorenzo
    15.6k
    Pa tehnicki gledano, nije u zivotu igrao kriloDinaminjo

    Tehnički gledano igrao je desnog wba u 3421, tehnički gledano u ofenzivnoj geometriji je okupirao točno onu poziciju koju igra desno krilo u 4231...u defenzivi se prebacivao nazad i bio desni wb u 541 formaciji.
  • Orc123
    8k

    Opet se ti mene spominjes a? Ja sam za Bakrara godinu unaprijed rekao da ce biti igrac za Dinamo! I jel bio? Imas skiranu poruku godinu prije nego je bio kod nas na lijecnickom i prosao ga, fa bi se tada javila istra da nema nista od potpisa...eto tako da u najmanju ruku nisam pogrijesio...isto kao sto sam rekao da Aliyu ima vevi potencijal od Kulenovica...mislim da si me i tad pljuvao bas ti...pa vidi vraga evo Aliyu za 2 mil eura u MLS a Kulenovic nije cak ni u kadru nego trci po Bundeku, a ne da nemremo dobiti 2 đil eura nego ni milju za njega...na kraju ce otici samo da ga de makne s place....tako da, svi grijesimo u nekim procjenama bas tako i ja, ali sam isto tako puno toga pogodio!
  • Armagedon13
    959

    Vrhunski procijeniti vrijednosti igrača,a pravilo je vrijedi koliko ga netko plati
  • Facke
    3.6k
    Znaci ak je istina da Frigan ide u KVC Westerloo to je rekordan transfer za taj klub. Najveca odsteta za jednoga igraca im je 1,3 miljuna Eura. Zanimljivo otkud Westerlou ti novci. Frigan bu stim transferom njihov najvredniji igrac. El je to korak napred za Frigana? Po meni ne. Westerloo je u rangu Rijeke rekel bi i slabiji klub. Da je otisel u Brugge ili Antwerpen , to bi bil korak napred. Ovak ide u prosjecen klub , u ligu koja nije jaca od HNLa, rekel bi isti rang. Steta. Ali 5,5 miljuna plus 500.000 mogucih bonusa je previse za njega. Cak sam si i siguren da ga Miskec i tera "ajde mali ojdi trebaju nam novci".
  • Zagi
    7.7k
    Marko Novak Stanko o Kaneku i japanskom nogometu
    Iznimno dobar igrač. Jako je brz i okretan, odličan u igri "jedan na jedan". Vrlo dobro koristi obje noge i dosta je okomit u fazi napada. Sudjelovao sam na treninzima dok su se koncentrirali baš na igru. Dobar je u fazi obrane i vraćanju po izgubljenoj lopti, ima kvalitetan pregled igre i dobre duge lopte. Po meni, bit će jedno od bolji pojačanja koje je Dinamo mogao dovesti, vjerujem da će se probiti u udarnu postavu
  • austrijanac
    4.1k

    Belgijska liga po popularnosti i financijama je miljama ispred HNLa.
    Da li postoje jaci klubovi od Dinama? Bas i ne, ali Dinamo je ispred HNLa.

    Neki dan sam na sportnetu pisao kako SuperBet, Supersport, bet365 i slicni zaposljavaju ljude koji imaju dubinsko znanje o belgijskoj ligi jer interes za tu ligu abnormalno raste na kladionicama. A to znaci samo ogroman profit i dobru reklamu za tu ligu.

    Ne mozemo rec da je HNL na razini Belgijske lige, koliko god bi to volili.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Lakse za novce, ali potencijalni hrvatski reprezentativac nema sta radit u osrednjem belgijskom prvoligasu. Da je u pitanju top Belgije pa ajde, to je korak naprijed.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ja sam mislio da to zli mediji pišu plaćene članke i da Frigan ne vrijedi ni blizu te novce. Ne razumijem ni taj Westerloo, zašto jednostavno ne odu u francusku i ne kupe za 2 milijuna još boljeg igrača od Frigana
  • Facke
    3.6k


    Ja govorim o belgijske lige u nogometnom smislu a ne o financijama. Belgijska liga je uvijek bila dost popularna. Znaci u nogometnom smislu belgijska liga nije nis jaca od HNLa. Da je finacijski jaca da je. Ali financijski jaki su Brugge,Antwerpen, Royal Union. Svi ostali su tu negde.
  • Keyser Soze
    10k
    Osvrtnik opet fulao :grimace:
  • vjeko1701
    8.1k
    Da, al uspoređuj poziciju po poziciju, njima je osrednji klub vjerojatno financijski jak kao neki naš iz top 4. Njihovi top 4 su daleko iznaš naših izuzev Dinama a i od nas ima jačih i to osjetno.
  • emilperska
    5.5k

    Vidit cemo na kraju za koliko je stvarno otisao. Zasad je jedini izvor za svotu nas najdrazi Lesinaricki.
    Ako su ga stvarno platili 4 puta vise od dosadasnjeg rekorda, a on zeli ic u osmi klub Belgije, svaka cast svima, bolje da nismo usli u taj posao jer bi za godinu dana zahtjevao da ga pustimo Trabzon ili neki slicni k.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Jadni smo mi kad nam Westerloo i Brest preotimaju naše najveće želje. Ne krivim nikoga, ali nerealno je očekivati da prođemo grupu kraj nekog Shakhtara ili Salzburga jer njima nikad, pa ni tad jedan Brest ili Westerloo ne bi mogli oteti igrača.
  • austrijanac
    4.1k
    ReplyFacke

    Pa i nogometno su ispred HNLa, pogledaj rezultate kao najbolji primjer. Koeficijentom odma iza Portugala, 8 liga u europi.
    Dosta klubova im suraduje s Premijerligasima, financijski su stabilni a i ostatak europe ce prije pogledat u tu ligu, nego u HNL.

    Dinamo nije HNL mjerilo, to ne smijemo zaboravit..

    Oni imaju 5-6 jakih klubova, mi ne mozemo se dokopat skupina europskih natjecanja (izuzev Dinama), dok njihovi izlaze iz skupina i igraju knock-out fazu.

    Da li je taj Westerloo top klub? Pa vjerojatno ne, bio je prosle godine blizu ulaska u finalnu grupu ali eto.
  • Klenx
    5.6k
    Ako su ga platili 5.5 milja kao što se piše, neka hvala. Za te novce nam ne treba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions