• The Undertaker
    5.3k
    Povezivan je i Despodov i to čak ove godine. Ali tom logikom mi smo povezivani sa 300 igrača.
  • duksy
    292
    Jučer cijeli dan je stajalo da Livaković potpisuje za Fener, a danas toga nema, ali zato je Baturina na tapeti s Arsenalom.
    Prijelazni rok bi trebao trajati par tjedana, pa kud koji mili moji.
  • Neki tip
    21.3k
    Povezivan je i Despodov i to čak ove godine. Ali tom logikom mi smo povezivani sa 300 igrača.The Undertaker

    Ma dobro, nije važno koliko ozbiljno je bilo, jer neozbiljno/neistinito je u valjda 90% slučajeva, samo me zanimalo je li ta priča samo zonaška mašta ili je barem nekad negdje netko van Zone napisao nešto a la da se "ozbiljno razmišlja o kapetanu Ludogoretsa, Despodovu, kojeg su Modri imali prilike i upoznati i uvjeriti se u njegove kvalitete".

    Jer moj je dojam bio da je samo ovdje izmaštan i da sve otad dovodimo Despodova jedno 4 prijelazna roka.
  • Dinaminjo
    932
    Ja bih Kacavendu doveo samo na posudbu sa opcijom kupnje.. Stojkovica bih kupio.
  • Patak
    2.9k
    Da smo tako razmišljali ne bi nikad Majera kupili iz Lokomotive. Stojković je potencijal za nositelja Dinama za godinu dvije, a to bi bio i Kačavenda da se nije ozlijedio. Alžirac je potpuna nepoznanica, ne znamo je li bolji od naših juniora. Kaneko malo manje, ali opet ni on nije vidio jaoansku reprezentaciju.
  • Dinaminjo
    932
    Kaneko mi ima smisla samo ako igramo 3-4-2-1 ili 3-5-2.
    Ili ako Moharammi odlazi u tisini.

    Osim ako, da se nasalim, mu nisu rekli da ce kod nas igrat lijevog beka :lol:
  • OsamŠest
    3.4k
    Kaneko mi ima smisla samo ako igramo 3-4-2-1 ili 3-5-2.
    Ili ako Moharammi odlazi u tisini.
    Dinaminjo

    Zašto ne bi igrao desno krilo u 4231/433/4141?
  • Dinaminjo
    932

    Pa tehnicki gledano, nije u zivotu igrao krilo.

    A vidjet cemo raj njegov dribling protiv europljana. Mozda na prvu prode, ali imam dojam da ce ga brzo procitati..
    Nadam se da grijesim
  • Orc123
    8k
    Ako je driblao ekstra brze Japance onda ce i ove nase po hnl....i igrao je krilo...
  • NitkoBitan
    17.3k
    Ako je driblao ekstra brze JapanceOrc123

    Nisu Japanci nista brzi u sprintu od nasih, samo su eksplozivniji u startu jer imaju nize teziste.

    Vidjet cemo kako ce se tu snac s obzirom na fizicki jace protivnike i jace duele. Koliko sam vidio na videima u duelima je pomeo vecinu protivnika ali bojim se da tu ne bude to tak lako islo.
  • Sajla
    5.1k
    Vidjet cemo kako ce se tu snac s obzirom na fizicki jace protivnike i jace duele.NitkoBitan

    taj dio i mene zanima. vidim na TM da je visok 178, tj. nije baš skroz mali kržljavi kak znamo zamišljati japance. viši je od npr. Ivanušeca, ali bi mogao nabaciti još koju kilu mišića, bar mi tako izgleda na yt.
  • scooniepenn
    3.3k

    Kaneko po onome što sam vidio na svoje oči ili pročitao komentare ljudi koji ga još bolje poznaju, lakoćom može igrati desno krilo jer je brz, prodoran, ima obje noge tako da može ili ulaziti na lijevu pa pucati, ubacivati ili dodavati ili s desnom ubacivati. Dakle, može mu samo biti lakše na toj novoj poziciji jer je ofanzivno odličan. Ima i defanzivu, a kad ti je iza leđa Risto onda je sve još puno lakše i možeš biti opušteniji.
  • scooniepenn
    3.3k

    S obzirom na odličan dribling i obje noge poprilično mu je lakše lomiti bekove jer bek ne zna na koju će stranu. To što su igrači u Europi jači i krupnije građe, istovremeno su i manje okretni pa nije da mu to neće ići u prilog. Ja sam potpuno uvjeren da će se dobro nadopunjavati sa Špikom, a očekujem da će brzo postati naše prvo desno krilo.
  • emilperska
    5.5k
    Dovođenje Kačavende za ikakvu odštetu veću od 1m EUR je štetan ugovor po klub, dečko je invalid i vjv ne gine još jedna takva ozljeda nakon prve. Neka mali ide u MLS, Arabiju ili gdje već..
    Stojković kao zamjena Ivanušeca kada ode - svakako..
  • Orc123
    8k
    Vidli smo Araia u Sibeniku koji nije ni priblizno kvalitete Kaneko, afizicki je nebo i zemlja u odnosu na njega pa nije imao prevelikih problema sa duel igrom....realno svaki nas igrac bjezi od duel igre osim Petka koji je tu strasno jak...ni Spika, ni Iva ne vole kontakt....npr. Vlasic je odlican duel igrac jer je jak ko bik...bit ce dobar Japanac....s obzirom koliko nas kosta mislim da ceno odlicno proc s njim...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions