• Captain America
    13.6k
    trcim imam osjecaj da se jedva pomjeram kako me vjetar nosiNino Bule

    Ja sam u autu bio na rotoru i Savskom mostu i mislio sam da će me odnijet, ne mogu ni zamislit ovo.
  • Papastrumf
    9.6k

    Ne sjećam se ovakvog nevremena u Zagrebu otkad znam za sebe.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    I u Brodu kaos.. Bogami je pomelo :scream:
  • DrawTube
    2.9k
    I nakon ovog kaosa koji je nažalost odnio 2 života vedro i plavo nebo kao da se ništa nije dogodilo, još i najljepše kasno popodne unazad 2 tjedna što se tiče vremena
  • cron1ck
    1.6k
    Nažalost poginula još jedna osoba u općini Cernik kod Slavonskog Broda
  • Zagreb1992
    1.2k
    U maksimiru polomilo drveća ....zatvorili bili park ...na putu do vidikovca prepreke
  • Patak
    2.2k
    Ja svaki dan gledam animaciju meteo radara pa onda znam otprilike jel ide kakvo nevrijeme. Evo link koga zanima, a vidim upravo ide još jedno nevrijeme, ali izgleda slabije nego ovo popodnevno.

    http://meteo.hr/podaci.php?section=podaci_mjerenja&param=radari&el=kompozit&acto=anim
  • Dinamosaur
    957
    Ljudi, čestitam... po našim novinarima preživjeli smo nešto što ima snagu atomske bombe.

    In your face hiroshima&nagasaki!
    db-izbjeglica


    Kako te nije sramota?!?
  • db-izbjeglica
    12.7k
    Kako te nije sramota?!?Dinamosaur

    Zašto bi mene bilo sramota zbog tuđeg pretjerivanja i senzacionalizma u svrhu par klikova više?

    Jesam ja usporedio ljetnu oluju sa događajem koji bi u gusto naseljenom području izazvao nekoliko desetaka tisuća, čak možda i preko stotinu tisuća poginulih te praktički instantno uništenje svega što se nalazi u radijusu od par kilometara. Od kud potreba za tim?

    Jel dovoljno oluju koja čupa drveće iz korijena, diže krovove, ruši kranove i posljedično ubije par ljudi opisati i prikazati upravo takvom, a ne koristiti totalno nepotrebne hiperbole?
  • Patak
    2.2k
    Bandić u tenisicama čisti Savsku, a neki frend se slučajno našao tamo da ga poslika.
    356190645_859350915718758_2746698942088748021_n.jpg?stp=dst-jpg_p280x280&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=110474&_nc_eui2=AeEDcJy4VutNV3RVqjupn4bGfUR9ZHln6wF9RH1keWfrAWPE9QtEajhVvPlgKw-xdyxkwkcF8IkGHbmYY2MKK6EI&_nc_ohc=W3GfhGg8oP0AX9etH7z&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&edm=AHOlnoIEAAAA&oh=00_AfCEdXVn_ZmUfKlckJCs4cYfv4Gbk4lL2W-vEuG6UiT1fA&oe=64BDAB10
  • Mali Zeus
    9.5k
    Strava, jebena strava, išao sam od trešnjevačkog placa do doma preko Srednjaka, nema drva koje nije bar malo polomljeno a puno njih izbačeno iz korijena, stupovi srušeni, reklame, ograde, krovovi. Kvart kako na kojem dijelu, ima ulica di je svako drvo oštećeno ili srušeno ima i dijelova di su sva ostala na mjestu, al sve u svemu jutros idem na posao i gledam po putu štetu, užas živi.
  • Mali Zeus
    9.5k
    Ljudi, čestitam... po našim novinarima preživjeli smo nešto što ima snagu atomske bombe.db-izbjeglica

    Ti nisi pri sebi. Nemam druge riječi. Na dan kad Zagreb pogodi orkanska oluja kakve nikad nije bilo ti se opet baviš novinarima, troje ljudi poginulo, više teže ozlijeđenih.
    Daj oladi i razmisli malo koji ti je k.
  • Droljo
    4.9k
    Kak je kolega Ludovic kazao u KT isto kaos. Zateklo me u autu, bježali sa bazena. Nemaš kud, ne vidiš vozit. Tornado! Polomilo cijeli grad. Krovove sa zgrada nosilo. Mnoge kuće uništene. Strašno.
  • Logistika
    1.1k
    p0r16kdea20serto.jpg
    Tko je sad govnetu lažljivom smetao !
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.