• Neki tip
    19.4k
    Kak ti možeš znat da Dušan nije navijač Dinama!?OsamŠest



    :rofl: :rofl:

    E nek si ti njemu Patak pojasnio kako to saznati!
  • Droljo
    5.1k
    Ja sam mislio da je dušan hajdukovac kao i svi ostali igrači u svijetu.
  • DrawTube
    3.1k
    Ma Dušan je odmalena veliki fan Al Nassra
  • Eduardo
    17.6k
    :sweat:
  • Neki tip
    19.4k
    Na temu pada njemačkog rep. nogometa je zanimljivu izjavu imao, čini mi se, Kroos.

    U stilu da je njemački nogomet doživio preobrazbu koja mu ne odgovara nakon Guardioline ere u Bayernu. Da je nogomet pun dinamike i tempa, borbenost i trke polako postajao nogomet sitnih vezova, brojnih pasova i pokušaja kopiranja tika take.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    nije to bio Kroos nego Schweini ja mislim. Uglavnom, jedan od bivsih igraca.
    Imali su zlatne godine i onda upali u prosjek pa napravili nogometne centre i opet uhvatili zlatne godine.
    Sad su opet zapeli, a rjesenje se ne nazire. Mozda ipak samo slabija generacija..
  • Neki tip
    19.4k
    nije to bio Kroos nego Schweini ja mislim. Uglavnom, jedan od bivsih igraca.Efes Pilsen

    Je, u pravu si, grebao me Kroos čim sam ga napisao, nisam bio ziher. :up:

    Evo nađoh izjavu:

    ''Kad je Pep Guardiola došao u Bayern, kad je došao u Njemačku, svi su smatrali da moramo igrati njegov stil igre kratkih dodavanja. Nekako smo postepeno gubili naš stil igre i naše vrijednosti'', rekao je Nijemac za Talksport.

    Guardiola je 2013. stigao u Bayern nakon što je dva puta s Barcelonom osvajao Ligu prvaka. Tri godine uzastopno je osvojio Bundesligu, ali nije uspio osvojiti elitno natjecanje. Schweinsteiger i aktualni trener Cityja su dvije godine surađivali u Bavarskoj.

    "Mislim da je većina drugih zemalja na Njemačku gledala kao na borca, nekoga tko može trčati do kraja. Izgubili smo snagu posljednjih sedam, osam godina. Više smo se fokusirali na to da jedni drugima lijepo dodamo loptu. To je jedan od razloga", rekao je prvak svijeta iz 2014.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Hrvatski vratar Dominik Kotarski spominje se kao moguće pojačanje FC Bayern München!

    Naime, sve je jasnije kako će Yann Sommer otići u Inter, pa su u bavarskom klubu prisiljeni tražiti zamjenu. Prvi pik bio im je vratar Valencije Giorgi Mamardashvili, no on im je preskup. Tako se klub okrenuo jeftinijim opcijama, pa su iskočila imena našeg vratar koji je trenutno član PAOK-a, te albanskog reprezentatica Thomasa Strakoshe.

    - Prva Hrvatska liga (fb)
  • Jaro
    5.7k
    Index pise o wildcardovima za LP koji bi se dijelili Saudijcima kako UEFA nebi izgubila zvijezde...
    Nadam se da je patka, iako nogomet je realno na izdisaju...
  • Dinamosaur
    986
    Bila patka ili ne, kaj im mozemo kad raspolazu s tolkim parama, nekakve zabrane ili sankcije tu ne prolaze, a kad bolje razmislim to sigurno ne znaci da je nogomet na izdisaju.

    U biti najgori potez bi bio upravo to s pozivnicama u LP da se nebi izgubile zvijezde.

    Ne zelim ih u europi.
    Nek pokupuju sve zvijezde. Savezi u UEFA-i imaju dovoljno navijaca/gledatelja da ce se TV prava i dalje dobro prodavati.(ko da se ne vrte dovoljno bolesne cifre i sad)

    Dinamovi igraci tako i tako ne idu direktno u Arabiju pa s te strane nista ne gubimo a ako bas i dodu po nekog treba ih dobro oderati. Ove zvijezde koje odu tamo ce europski klubovi nadomjestiti novim zvijezdama, znaci i hrvatskim. Zato moramo imati jebenu skolu i skauting.

    Ne moze ni punjenje arapskih klubova stranim igracima trajati u nedogled, o kojem broju igraca se uopce radi,bubnut cu par stotina, a moraju i ostavit neke svoje domicilne zvijezde u momcadima. Kad potrose te kaj su kupili, opet ce doc sa vrecama para po nove igrace jer svoje tako dobre nece nikad imat. (nasi treneri tamo nek se ne zanesu previse i nek ih puste na molitvu ako treba i svakih pola sata :grin: )
    I tako u krug. Njima igraci nama novci.
  • mali M
    3.5k
    Ma već sam pisao, nikad to umjetno pokušavanje stvaranja elite ne zaživi.. još mogu razumjeti messija sa amerima, tam će bar uživati, ove zlatne krletke kao nekad u Kini neću nikad razumjeti
  • BornaPŽ1986
    1k
    Index pise o wildcardovima za LP koji bi se dijelili Saudijcima kako UEFA nebi izgubila zvijezdeJaro

    Nije da su neke zvijezde bez kojih ne mozes, ali kad vidis da i dalje na ucl stranici stavljaju Ronalda sve je jasno
  • Droljo
    5.1k
    Meni je problem što ne plaćaju velike odštete arapi nego vabe igrače brutalnim ugovorima. Tu bi ja malo postrožio stvari u klubovima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.