• Mr Anderson
    5.4k

    Uz najbolju volju ni ja ne kužim u čemu je problem. Arapi ponude nekom klubu odštetu i na ovima je hoće li prihvatiti ili ne. Naravno da igračima nude basnoslovnu plaću jer kako da ih drugačije privuku. Ako je Interu ili nekom drugom klubu odšteta OK, ne vidim problem.
  • Jaro
    5.5k
    Kaje se Interom, ne znam - al ocito talijanski sindrom - nema se love. Imas i drugi primjer suradnje s Arapima:

    Bayern je povisio cijenu koju traži od potencijalnih kupaca Sadia Manea. Ona je dosad iznosila 20 milijuna eura, no nakon što su interes pokazali klubovi iz Saudijske Arabija povišena je na 30 uz dodatne bonuse. Mane, koji ima ugovor do kraja sezone 2024./25., u pregovorima je s Al Nassrom i Al-Ahlijem.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Mane je trebao ostati u Liverpoolu još sezonu-dvije. Dobro bi bilo Redsima, dobro i njemu.
  • mali M
    3.5k
    ma taj wild card bi bilo baš porazno.. ne vidim razloge da onda na CAF Champions League ne dobi wild card Dinamo... kakve isprazne gluposti.. kako je to išta drukčije od one glupe fensi lige koja je digla prašinu.. čim daješ pozivnice radiš to..
  • Eduardo
    17.5k
    Mađari su na Puskás Aréni ove godine ugostili finale EL, a sad su dali kandidaturu i za finale LP za sezonu 26/27. S druge strane Turci su ove godine imali finale LP, dok sad želi ili EL ili KL. Puskás Aréna je bomba stadion tako da ga preferiram ispred Olimpica ili San Sira ili šta god je u kombinaciji.

  • Efes Pilsen
    6.8k
    Najvise za KL? :gasp: Koja je logika?
  • og1986
    2.9k
    Za finale KL UEFA traži najmanje uvjeta za stadione. Tako da puno stadiona može konkurirati za domaćinstvo.

    Novi Dinamov stadion bi mogao lako ugostiti finale KL, ali ne i LP.
  • Infinity
    15.2k
    Kombetare prima 22.500 gledatelja, a bili su domacin, Eden jos manje. I svidja mi se da manji moderni stadioni imaju mogucnost da budu domacin.

    Hrvatska bi s novim Maksimirom i renoviranim Poljudom mogla konkurirati za neku zavrsnicu Lige nacija.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Za oba finala KL se trazila karta vise. Zalili su se svi koji su to finale do sada imali prilike igrat :lol:
  • xavier
    11.1k
    Novi Dinamov stadion bi mogao lako ugostiti finale KLog1986

    Imamo novi stadion? :cool:
  • Blue Austrian
    337
    Na danasnji dan 2019. godine
    Hajduk - Gzira 1:3 :blush:
  • Droljo
    5k
    Imamo novi stadion? :cool:xavier

    Trolaš.
    Taste your own poison..
    :lol:
  • xavier
    11.1k


    Bolje mi reci koji je moj problem i što da napravim po tom pitanju :nerd:
  • Droljo
    5k
    Imaš ti dosta godina da si sam diagnosticiraš to.
    Živio
  • xavier
    11.1k
    Nisam doktor, kolega.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.