• NitkoBitan
    11.8k
    Astanu ili Tbilisi mogu i Emreli, Drmić i Pero Bombardero riješiti.Klenx

    Ne bih ja nikog u pretkolima podcjenjivao, pogotovo poucen iskustvom od ranije. Nas je prosle godine jedan Shkupi namucio koji je slabiji od danasnje Astane i Tbilisija.
  • Dinamosaur
    945
    Normalno da nikog ne smiju podcijeniti, u to uopce ne sumnjam. Ali ova nabrojana trojka bi u oba kluba bili top pojacanje.(bar bi trebali biti kad su na dinamovoj klupi bili protiv hajduka)
    Na tovare treba ici svom snagom i odma ih stavit na - 3
  • Droljo
    4.8k
    Hajduka se stigne isprebijat. Duga je sezona. Ali ak se poskliznemo protiv astane ili tbilisija ode sve u krasni k.
  • marcio amoroso
    32k
    Meni je drago da su sada gotovo svi shvatili s kime imamo posla i da su oni prava stoka.
  • vjeko1701
    5.9k
    Svi znaju kaj su oni i kakvi su. Pa dovoljno govori da su navijači drugih klubova i dalje naklonjeniji nama (ili recimo da imaju manju netrpeljivost prema nama) čak i nakon skoro dva desetljeća Mamića uz desetljeće i pol Hajdukove impotencije...

    Jedini razlog zašto se baš javno ne govori previše o njima je isti zašto se u SADu pola ljudi boji napisati išta protiv LGBTQIA+ pokreta (iako već skoro 10 godina idu debelo predaleko u mnogim poljima) a to je agresiva i strah koji ovi koriste protiv svih koji ih se usude krivo pogledati.

    Mislim najbolji primjer Let 3, 3 desetljeća se sprdaju sa asplutno svime, kak bi se reklo "niš im nije sveto"....al usude se dirnuti u jadne, nevine tiće...i odjednom su persone non grate.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Vjerojatno će krenuti lavina prema meni al hebiga, meni je ime teme baš djetinjasto, ok ne volimo da se blago izrazim al ovo Hajd.u.k. mi je razina 4.b nadimaka za klubove i uostalom ne ide uz temu - nismo isti. Ostavimo njima takve stvari.

    Samo toliko.
  • Krizy
    35.5k
    Ma to sam samo na zadnju domaću stavio jer su imali bahatih najava ali kako sam sad kopirao, jer uvijek kopiram naslov ostalo je.
    Usput, nitko ne brani drugima da otvaraju teme :smile:
  • vjeko1701
    5.9k
    Dobro, ovo je ajde malo igra riječima kaj je ipak i dalje u kategoriji "nismo isti" pošto smo mi za njih "izvor zla", "sotone"...itd. Ovo barem koristi dozu mašte i suptilnosti.
  • deda
    27.7k
    Pa ništa nije iskrivljeno. SAmo su dane interpunkcije. Čak se ništa ni ne aludira. Nek svatko shvati kako hoće. To je čista pjesnička sloboda.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Usput, nitko ne brani drugima da otvaraju teme :smile:Krizy

    Ma istina, samo malo zapažanje, meni osobno su bezveze takve stvari.

    Ajd dobro bar nije gajdug, hajdug, to je tek loše. :D
  • NORTE
    9k
    Ulaznice za sjever gore su 5 € pa se nadam da će se i gornja tribina rasprodat.
    Je da je petak i da je ljeto, ali nadam se da će tako bit.

    zhpelv0bc0i8vb3j.jpg
  • NitkoBitan
    11.8k
    Klub ne smije ponovit gresku i treba ostavit odredeni broj dostupnih mjesta za godisnje ukoliko se pojedinacne rasprodaju.

    Btw. crta se "podnosljivo" vrijeme za petak, cijeli dan ispod 30 :love:
  • mokoxax468
    370
    Pajač sudi utakmicu
  • scarface
    190
    Nisu izgubili utakmicu od Dinama dok im Pajač sudi...

    Pozdrav ekipa, novi sam ovdje...profesor, zaposlen u školi, otac, sretno oženjen...43 godine, veliki Dinamovac...boem u duši...
  • Salva
    2.3k
    “Hvala scarface, možemo početi s brzopoteznim pitanjima?”
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.