• blue heart 72
    1.3k
    da tako je radi se o Anzuloviću
  • Patak
    2.2k
    Za starije generacije Vladimir Anzulović je legenda, nadimak mu je bio jaje ako se dobro sjećam, ili je to bila neka zezancija.
  • plavi72
    694
    Ja se sjećam nadimka Zula .
  • Mlađi referent
    10.4k
    “Zula, piši 4:0 za nas…”

    0:35

  • Eduardo
    17.3k
    12. srpnja 2015. godine u Zagrebu već u prvom kolu 25. sezone HNL-a igrao se najveći hrvatski derbi. Dinamo i Hajduk su na punom Maksimiru odigrali 1-1. Caktaš je zabio u 8., a Soudani u 37.

    Derbi je izazvao navijačku euforiju kakva već godinama nije viđena u Zagrebu. Za ogled na maksimirskom stadionu vladao je nezapamćeni interes zbog čega je vodstvo Dinama nakon što su rasprodani planirani kapaciteti stadiona, otvorilo i tribinu sjever gore. Nakon što su braća Zdravko i Zoran Mamić završila u pritvoru zbog sumnji u milijunske malverzacije, Bad Blue Boysi su se nakon više od pet godina vratili na Maksimir, a derbi je izazvao i veliki odaziv Torcide.

  • Boysica
    441
    e5x6jom5j6ikjnn9.jpg
    Tad sam gledala sa istoka jer sam bila sa klincem, a sad isti taj klinac ide na sjever
  • Patak
    2.2k
    Točka na velikom slovu I. Za to sam dobio jedinicu u srednjoj školi, profa je imao poseban pik na to.
  • Eduardo
    17.3k
    Točka na velikom slovu I.Patak

    To je do fonta :yum:
  • Neki tip
    19k
    Točka na velikom slovu I. Za to sam dobio jedinicu u srednjoj školi, profa je imao poseban pik na to.Patak

    A kako bi tek na'ebao da je vidio malo d na početku rečenice! :wink:
  • NORTE
    9k
    Pogled sa sjevera, dinamo - Kamen Ingrad 2003.
    kp76naonk3kkh88i.jpg
  • NORTE
    9k
    Superkup derbi 2010. (mjesec dana prije bojkota)
    Tada otvoren istok, ali zatvoreni zapad gore i sjever gore.
    Na sjeveru cca 2+ tisuće ljudi.
    teooxozynajqtsav.jpg

    Superkup 2023.
    Zatvoren istok, otvoreni zapad gore i sjever gore.
    c2npl2pnyzooe6r1.jpg
  • plavi72
    694
    Astanu smo prije 5 godina izbacili i osigurali skupine(poslije i konačno proljeće u Europi),neka tako bude i ove godine !
    solnexvr3sui28vb.jpg
  • austrijanac
    2.6k
    Nasao kod starog u ormaru..
    Ima cijela ekipa al evo par poznatih i dragih nam glava

    Inace, bio sam slao Dinamu mail ako zele da im poklonim ovo da uokvire i postave na hodnike/kroz klub jer ipak ova generacija je mozda dala i najveci broj legendi Dinama i hrvatskog nogometa. Jos uvijek cekam odgovor.

    Zanimljivo, samo trener ima grb na "razglednici".

    Microsoft-Teams-image-13.jpg
    Microsoft-Teams-image-12.jpg
  • Mali dioničar
    14k
    Inace, bio sam slao Dinamu mail ako zele da im poklonim ovo da uokvire i postave na hodnike/kroz klub jer ipak ova generacija je mozda dala i najveci broj legendi Dinama i hrvatskog nogometa. Jos uvijek cekam odgovor.austrijanac

    Lijepo od tebe, ali ovo nije raritetni pronalazak, dosta ljudi ima te fotografije.

    Zanimljivo, samo trener ima grb na "razglednici"austrijanac

    Vjerojatno jer je na fotki prekriven rukom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.