• Lynx17
    4.1k
    Sad je izbrisao tweet.
  • Lynx17
    4.1k
    A jebiga, sada stavio novi:



    On kaze da smo prvo ponudili 400.000 eura za posudba + opcija, ali sada nudimo 2.5m eura za otkup ugovora.
  • ksapi
    2.8k


    Tko je to ikad napisao i rekao?
    Sve je bilo rekla-kazala, izvori bliski klubu i slicno. I to sad vec traje danima. Kao nacrtano za propast. Kao da je djecji vrtic, a ne mercato.
  • Orc123
    7.8k
    Ma ne vjerujem da su svi pisali bez veze i da ovaj ima bolje info nego nasi....odkud mu ...pise gluposti....
  • Lynx17
    4.1k
    Ako su nasi zaista u Japanu, onda valjda pokusaju i neki drugi deal. Ali tko zna gdje je istina.
  • ksapi
    2.8k


    Pa ne pisu totalno bezveze, ali dobar dio toga sto se pisalo su bile besmislice pa moguce da je tako i oko Kaneka. Nesto ima, ali da je to ‘done deal’ - sigurno nije
  • Orc123
    7.8k
    Ma vec mi muka od tih transfera vise...ak ovo propadne nek sve ide u k..ac vise...
  • BBB Mataa998
    1.7k

    “ Sporo čita igru i uglavnom uvijek kasni s reakcijama, što se očituje i u ofenzivnom dijelu…
    No, zato je izvrstan presing igrač, neumoran je, odigrao je sve dostupne minute u ligi ove sezone, a po broju blokada, presijecanja i povraćenih lopti ponovno se nalazi u vrhu J1 lige. Točno prepoznaje linije za dodavanja…“
    Zamisli analize,sporo cita igru i kasni sa reakcijama a sa druge strane najvise povracenih lopti,presijecanja,blokada. Novinar je vrhunski nogometni strucnjak


    Nema mi smisla da bi netko nas otputovao u Japan zavrsavati transfer za cijenu vise od duplo skuplju od prve koja je objavljena.
    Da je to negdje u susjedstvu ali u Japan…
  • Mlađi referent
    12.3k
    Bogami, kad sam još jednom detaljnije prošao po tekstu sam požalio kaj sam ga ikad otvorio
  • Jean
    12
    Ako japanac propadne, necu vise u zivotu otvorit niti jedan clanak u vezi nasih transfera...
  • Hamed Kone
    29
    :-)) baš sam to htel napisat. Samo kad vidim fotku u dresu , iz plavog salona , onda otvaram.
  • SAS1987
    14.7k
    Ma vec mi muka od tih transfera vise...ak ovo propadne nek sve ide u k..ac vise...Orc123

    Nemoj tako. Nece te pokopati propali transfer nekog japanca ak si prezivio Ojedu :lol:
  • Armagedon13
    959
    J... lud zbunjenog
  • Neki tip
    21.3k
    Ček, cijela konstrukcija je pala jer je neki twitteraš s 1000 pratitelja napisao da je klimavo?

    Nekako mi ne ide s Japancima da su pristali na 400k posudbe i cca milju otkupa pa onda dignuli na 2.5 milijuna. :chin:
  • Ivanmtk
    1k
    Gotovo je
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions