• Yovitssa
    315


    Jebate, ovi Mađari kao da Zonu čitaju. Ali ozbiljno... Već su par igrača iz ove teme pokupili.

    EDIT: Slijedeće pojačanje im je Despodov! :-)
  • Ivdzo11
    2.9k
    2.5 mil prema TM... Steta ali tko zna koliku plaću ima tamo .... Inace vrijedi prema TM 5mil
  • keppi
    127
    Rado bih da dođe netko ranga "Mišić, Ristovski" ....što znači provjereni, pouzdani, još uvijek vrlo dobri, mogu i u prvih jedanaest. Šunjić bi mogao biti takav. Mišić bi tada mogao i na osmicu, mislim da to nebi bilo loše.
  • Lynx17
    2.6k
    Nije li Lešina govorila da nemamo za biber? I eto nas na onih najavljenih novih 5-8 igrača ako dođu lijevi bek i napadač. Vjerujem da stoper ovisi o Josipu i nadam se da nam neće trebati.Captain America


    Alen:

    denial.gif
  • OsamŠest
    2.5k

    Zna Vlak posao :snicker:
  • Lynx17
    2.6k
    Inace, neka tisina oko Gvardiola zadnji tjedan. Mislim da ce to uskoro se rijesiti.
  • Juznjak
    3k

    Ili će se riješiti ili će propasti. Nije mi se svidilo što City nije nimalo povećao početnu ponudu iako su ovi iz Leipziga jasno rekli kakva bi ih ponuda zadovoljila. Puno nam toga ovisi o tom transferu i nadam se da dobro misliš.
  • Nino Bule
    11.4k
    Dakle max, kanako, alzirac, ako prihvacaju zelje ja bi kapitalca lijevog beka i cekao stojkovica do kad treba za normalne novce (2 mil eura)
  • miro
    3.1k
    Arsenal im je uzeo Ricea, mislim da si neće dozvolit da im i Gvardiol iscuri
  • bluelions
    243
    Ramirez iz Krasnodara, lijevi bek, u Ferencvarosu - spominjao se na temu, 1.5 mil euraxyz

    2.5 mil eura transfer.
    Interesantno je pratiti transfere Ferencvarosa.
    Već su kupili pojačanja za + 7 mil eura a nisu prodali nikoga + 2 ozbiljna igrača za njihovu ligu
  • Keyser Soze
    8.1k
    Alžirac će zarađivati 130.000€ po sezoni
  • Zagi
    4.9k
    Alžirac će zarađivati 130.000€ po sezoniKeyser Soze

    Šunjić npr bi zahtjevao oko 1m + 130.000 €
  • Bosna86
    11.6k
    Mislim da je ovo bilo 100., jubilarno dovršenje transfera Livija u Fener pa je vrijedilo zabilježiti. :blush:Neki tip

    7eu4reenobmbs3gn.jpeg

    Nije Livakovic, ali poanta je ista
  • Neki tip
    19.1k
    Šunjić nije briljirao u klubu sredine ljestvice Championshipa. Šunjić je posuđen klubu koji je ispao iz Bundeslige, a ni tamo nije baš ne znam kakav doprinos imao.

    Šunjić se nije razvio kako smo više manje svi mislili da hoće (reprezentativni potencijal, tada se mislilo) i Šunjić, u najkraćem, po meni ne bi bio ne znam kakvo pojačanje za Dinamo.
  • Zagi
    4.9k
    Šunjić je primjer igrača poznatih kvaliteta , sličnih karakteristika i relativno je dostupan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.