• Maki17
    217
    I Di Marzio nas povezuje sa njim. Želimo ga mi i Crotone. Možda dolazi kao treći napadač, onda odlazi ili Andrić ili Gavranović.
  • Neki tip
    21.3k
    Zbilja se nadam da nije istina.. kakav 'ebeni Lopez!? Podsjeća me to na priču Nowotny..
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    iskreno ranije bi Kulenovića nego Lopeza pa makar i 10 godina mlađeg jer (bar meni) nije nikad bio takva ekstremna kvaliteta da bi ga se trebalo dovodit i s 35 godina...
  • reziser
    6.8k
    ne trebaju nam penzici....nego ratnici koji ginu na terenu.

    sve se sad primirilo i čeka se rezultat protiv norvezana
  • Hipo
    406
    Nadam se da je ovo zbogom komnen.
  • Infinity
    16.4k
    Sta se cilja? Spic? Sturridge je slobodan. Desno krilo? Ima Susaeta. Lijevo? Ima Ribery. Kad vec bubamo :lol:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    što je najbolje Susaeta bi nam bio realan i čak bio pojačanje, za razliko od Lopeza...
  • Infinity
    16.4k
    Slazem se da bi bio pojacanje, a pojacao bi se i Izet, kao sto su Stoja i Leskovic odjednom malo ozbiljniji s ozbiljnom konkurencijom. Ovaj je usao i sezonu kao kapetan Bilbaa i onda je preselio na klupu u drugom dijelu sezone, moguce cak zbog nepotpisivanja novog ugovora. Bilo bi to veliko pojacanje i brzo bi usao u formu, jer je za razliku od Franje i Ive na proljece ipak skupio nesto minuta. Samo je pitanje kako mu je proslo ljeto, tj. da li kao Lukaku ima 104kg ili se drzao u redu.
  • deda
    32.7k
    Ludi Tuđen sa Sportnewsa kombinira dovođenje Lovrića iz Gorice kao zamjenu za Oršića kojeg ćemo navodno prodati. :rofl:
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    ček ček ček šta?!? :lol:
  • deda
    32.7k
    Znaš one njegove članke tipa doći će ovaj ako onaj ode
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    realno trebali bi mi novine osnovat tu na zoni i sportnetu, ionako naše novine kradu pol naših dojava i ideja za transfere igrača haha

    plus ne bi bilo ovakvih fix ideja da će otić Oršić koji je jedan od 5 najboljih igrača i kao zamjena doć Lovrić za kojeg nismo ni sigurni da bi bio pojačanje za b momčad Dinama
  • Jaki
    100
    Sve su to jos prica netko je objavio sve kopirali i to je to po meni je nepotreban Maxi Lopez prestar je jedino ako je placa bas niza i placen po ucinku.
  • dinamo vitez
    319
    Ako je Bjelica amenovao, i meni je dobar. Svakako je najavio još jednog ili dva igrača da osvježi prednju liniju, pa ako je on zadovoljan, i ja sam.
  • Jaki
    100
    Sportske pisu da je na meti Lovric
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions