• keppi
    130
    Opet bildanje cijene oko Frigana. Realno ćemo teško do njega. On i ljudi oko njega su navodno za Dinamo, ali Miško je tvrd orah...
  • Gražvydas Mikulėnas
    12k
    Ja zadovoljan za sada. Mali francuz, alzirac i jos da uleti japanac top. Neka se dokazu i nemamo sta reci. Bolje to nego se dati ucjenivati od domacih klubova koji traze 3-4M € za svoje igrace nakon solidne polusezone. Treba podrzati neki novi smjer nakon kleptomana
  • dumitrumitu
    567
    Njihovo je pravo da bildaju cijenu za Frigana ali mene zanima zašto smo im poklonili Jankovića.
  • BBB Sibenik
    4k
    Ako im triba vrimena za dobra pojačanje nek rade polako, samo nek je kvalitete nego kvantitete
  • Mlađi referent
    10.7k
    Meni se sviđa promjena u dinamovom puku od “nemamo skaute, ne gledamo van Hrvatske”, do “koji će nam k* ti likovi, ne znamo kakvi su, nismo ih gledali”.

    Za iskrcat 5-6 milja za Despodova, Ojedu, Frigana ili Vetlessena nije potrebno bit nikakav skaut. Za pronaći ovakve igrače i pogodit, to znači dobra skaut služba
  • scooniepenn
    1.9k

    To je zapravo pitanje koje si i ja postavljam. Ajde da su platili 500.000 do 700.000 plus 20 posto od transfera, ali baš ništa u startu mi nema nikakve logike, posebno što je realno tek bio počeo prijelazni rok.
  • vjeko1701
    5.9k
    Treba se naći neki balans. Nije loše zadržati ok odnose sa klubovima u ligi (a ne ko Hajduk koji je praktički spalio sve mostove s drugima, posebno u svom okruženju) ali opet ne do te granice da se od nas traži duplo više nego se može dobiti izvana.

    Nama dobro dođe imati par klubova naklonjenih da nas rješavaju viškova koji nemaju neke konkretne ponude izvana uz neke postotke buduće prodaje (a su slučaju Lokomotive da svi lokalni klinci koji idu tamo i dalje znaju da smo im najbolja iduća stepenica ako se tamo dokažu)
  • Zagi
    5.2k
    To nam se izgleda sviđalo samo kao neki daleki koncept.
    Sada kada kupovina igrača za koje nikad nisi čuo postaje realnost, e to nebi.
    Daj neku zihericu poput Šunjića.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Nema veze,neka Miskovic trazi astronomske cifre. Povijest je pokazala da je bas Miskovic cesto ovisio o nasim igracima i novcu,i to ce se i dalje dogadjati samo cemo nadam se i mi tada biti pametni
  • keppi
    130
    I mene zanima pod kojim uvjetima je Janković završio u Rijeci i zašto.
    Usput, ja dugo nisam vidio nešto o Kačevendi ....čudo da se Šikić ne hvali s ponudama.
  • Ivdzo11
    3k
    Germanijak

    . Eto, zahuktali su se u Maksimiru, nakon što je dogovoren dolazak Japanca Takura Kaneka, sad stiže i Alžirac Titraoui, a kako doznajemo ne misle se Modri ni na tome zaustaviti. Moguć je uskoro dolazak još kojeg igrača, možda i još jednog Japanca. Inače, sad Bišćan traži igrača na poziciji lijevog beka, to je mjesto koje bi u Maksimiru željeli što prije popuniti, ali nije isključeno i da dođe jedan napadač, možda čak i stoper.
  • Juznjak
    3k
    Nama dobro dođe imati par klubova naklonjenih da nas rješavaju viškova koji nemaju neke konkretne ponude izvana uz neke postotke buduće prodajevjeko1701

    Problem je što je Janković u Rijeci standardan i ogromna želja Jakira i mi to znamo. Ako to nije situacija u kojoj ćemo mi radit ovo što radi Mišković onda ne znam stvarno. Moglo se Jankovića sigurno prodat negdje u Sloveniju ili tako neke slične lige pa nek oni traže nekog novog. Primjer viška je Štefulj, nema šanse da igra kod nas, plaćamo ga i nitko ga ne želi. Za takve igrače bi trebali nać klub koji će bit naklonjen da se mi riješimo viškova.
  • xyz
    840
    Ramirez iz Krasnodara, lijevi bek, u Ferencvarosu - spominjao se na temu, 1.5 mil eura
  • Lynx17
    2.6k
    Germanijak

    . Eto, zahuktali su se u Maksimiru, nakon što je dogovoren dolazak Japanca Takura Kaneka, sad stiže i Alžirac Titraoui, a kako doznajemo ne misle se Modri ni na tome zaustaviti. Moguć je uskoro dolazak još kojeg igrača, možda i još jednog Japanca. Inače, sad Bišćan traži igrača na poziciji lijevog beka, to je mjesto koje bi u Maksimiru željeli što prije popuniti, ali nije isključeno i da dođe jedan napadač, možda čak i stoper.
    Ivdzo11


    giphy.gif
  • Captain America
    14k
    Inače, sad Bišćan traži igrača na poziciji lijevog beka, to je mjesto koje bi u Maksimiru željeli što prije popuniti, ali nije isključeno i da dođe jedan napadač, možda čak i stoper.

    Nije li Lešina govorila da nemamo za biber? I eto nas na onih najavljenih novih 5-8 igrača ako dođu lijevi bek i napadač. Vjerujem da stoper ovisi o Josipu i nadam se da nam neće trebati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.