• mali M
    5.2k
    Kad dolaze samo zaljepit sličku sa heštegom #dobrodošel, a kada odlazi #pusa. Toliko su mi važne najave... dobro kažu dečki, šta će mi najave, bomboni padaju s neba, eksplozije oko tehniciranja, tiktok reelsevi i onda frajer ispadne da je Štefulj i ništ ne pokaže niti ne odigra niti ne igra... #pusa i doviđenja
  • Salva
    2.5k
    Kao da je bitno kakva će kvaliteta biti na kraju, ako gledamo s marketinške strane. Možda će ovaj njihov Belgijanac biti totalni flop, ali ljudi su zbog njegovog dolaska napravili totalni hype s jednim običnim videom koji se snimi i montira za pola sata max. Doduše, njima je malo potrebno za ekstazu, ali shvaćaš šta želim reć. Kvalitetno i maštovito predstavljanje igrača (kao jedan od faktora kvalitetnog marketinga) može odjeknuti i potencijalno privući nove gledatelje, pogotovo mlađu populaciju. Mene, tebe ili većinu s ovog foruma, vjerovatno zaboli ona stvar za način predstavljanja novog igrača.
  • Keyser Soze
    10.1k

    Jako dobar potpis.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Sheriff izgubio sinoc, raspada li se ta ruska pripizdina?
  • Eduardo
    20.3k
    mene boli kurac za ta predstavljanja igrača. pa ako ne valja, ni ne pozdravimo se s njim kad ode. nećemo mi prodat više dresova ako ga bolje predstavimo a ne želim da se natječemo s njima u tim nevaznim kategorijamaLudovic IX

    Debelo podcjenjuješ moć društvenih mreža i dobrog marketinga. S Japancem se odmah u startu mogu čuda napraviti po tom pitanju. Ok, tebe ne zanima, ali postoji ogroman broj onih koje zanima i to se jednostavno mora iskoristiti.
  • Droljo
    8.2k
    Ovo je iznenada, iako ne znam baš da je Marić dorastao tom poslu.Mr Anderson

    On nije a Šimić je?
  • Crusades1986
    12.5k
    Gdje je Mara bio prije Rudeša, a gdje Šimić prije Dinama? Daj ne pišite gluposti.
  • Mr Anderson
    8.3k

    Ako ti ne vidiš razliku između Silvija Marića i Šimića onda nemamo kaj pričati.
  • Droljo
    8.2k
    Ok. Upecat ću se.
    Šimić je bio nekakav skaut u milanu? Jedan vlak ima to u dinamu godinama sa puno više ovlasti nego dario u milanu. Ako je to referenca pomozi bože
  • Crusades1986
    12.5k
    odličan kontraargument. Naveo si osobu koja je zbog podobnosti uhljebljena u Dinamu. Nastavi dalje.
  • Eduardo
    20.3k
    Gledajući iz ovog kuta Marić ispada neozbiljan tip za tako važne pozicije. Isti klub napustio je dugi put u godinu dana. U prvom mandatu je bio sportski direktor Rudeša da bi tri mjeseca nakon imenovanja napustio klub. Vratio se potom, ali u funkciji glavnog menadžera prve momčadi i sad opet ode. Koliko prije toga uopće nije bio u nogometu?
  • Droljo
    8.2k
    odličan kontraargument. Naveo si osobu koja je zbog podobnosti uhljebljena u Dinamu. Nastavi dalje.Crusades1986

    Ok. Biti jedan od 60 skauta u klubu iz italije je referenca za voditi dinamo. Sve 5.
    Možda shvatiš da je isto nebitno bio ti sd rudeša ili skaut milana.
    Da odmah raščistimo ja ne zagovaram maru u dinamu niti tvrdim da je šimić loše riješenje.
  • ksapi
    2.9k


    Stvarno usporedujes Rudes i Milan? Kao da je covjek bio oružar u 3. ligi u Italiji, a inace ne vodi vrlo uspjesan posao nego birtiju na placu u Utrinama.
  • Droljo
    8.2k
    Samo velim da niti jedno niti drugo nije referenca za voditi klub poput dinama. Niš drugo
  • Sajla
    5.1k


    zar ima neki naš čovjek koji je vodio npr. bundesligaša ili barem uspješan klub iz neke druge kvalitetne europske lige? ne znam, meni više smisla ima da klub vode ljudi tipa Šimić i M.Marić nego neki stranac koji je bio sportski direktor u Standard Liege ili Bragi.
    ili drugim riječima - a tko ima reference?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.