• Captain America
    17.7k
    Ođiđa potpisao za one dolje. Mogli bi se oni još dočepat ECL ak ne nalete na nekog iz liga petice.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Jeben marketing imaju, odlicno predstavljanje, mi smo zadnje dobro imali s Emrelijem
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Curkovic, Matrix.. sorry, al transfer blama sam dobio gledajuc :lol:
  • NitkoBitan
    17.6k
    Kakva god predstavljanja imaju to je razina vise u odnosu na nase suhoparne objave. Za Japanca (ukoliko dode) ocekujem nesto vise, ipak ce nam to biti drugi Japanac u povijesti. A materijala na pretek, od japanske kulture, anime crtica...
  • Ivdzo11
    4.2k
    da al nase su sto kaze kolega suhoparne, kao da smo nizeligas neki
  • Eduardo
    20.3k
    Ođiđa potpisao za one dolje.Captain America

    Kaže Pezzi da je to jedini igrač od dovedenih za kojeg se Leko zalagao pošto ga dobro zna iz vremena dok je bio u Belgiji. Sve ostalo je kao i prethodnih godina, gotovo pa ništa. Kao po Splitu se šale da bi Hajduk na godinu mogao igrati afrički kup. Dodaje, ako se ne dovede Perišić ili neki 'zvučniji' igrač kakvih je malo koji bi došli u Hajduk slijedi im copy/paste prethodnih sezona.
  • Keyser Soze
    10k
    Meni je ova gluma Ćurkovića jednostavno nešto najneugodnije što sam vidio ovaj tjedan.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Da mi hoćemo dovest lijevog beka pa makar u videu s njim Lesički glumio.
  • Maksim Maksimirski
    5.6k
    Diallo će biti zamjena Melnjaku. Precjenjujete francuske drugoligaše poput Ajaccioa.

    Odidja Ofoe je bio solidan igrač u prajmu a kakvo je sada stanje sa ozljedama, kilažom i brzinom to ćemo doznati.
  • OsamŠest
    3.5k
    Brozović zajebo Sušića za Inter, sad Gvardiol Vuškovića za Man City.. A u pm..
  • Ludovic IX
    7.3k
    iskreno , mene boli kurac za ta predstavljanja igrača. pa ako ne valja, ni ne pozdravimo se s njim kad ode. nećemo mi prodat više dresova ako ga bolje predstavimo a ne želim da se natječemo s njima u tim nevaznim kategorijama. naši igrači se trebaju predstaviti samo kad počne tekma..
  • Zagi
    7.7k
    Da, zamisli da naši naprave neki video u stilu anime-a, vidi to neki klinac i istlači starog (koji je zadnji puta bio na maksimiru prije 15 godina) da idu gledat to japansko čudo.
    Klinac vidi sjever zaljubi se i maltra starog i dalje, a i tata se prisjeti kak je to nekad bilo.
    Dobiješ dva gledatelja.

    Nisu te promocije za tebe i mene.
  • Mr Anderson
    8.2k
    Baš, boli me ona stvar za ta videa koje tovari rade. Nisam nikad nijednog pogledao. A i tako mi svejedno hoćemo li mi to raditi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.