• blackbully
    4.5k
    rade jebački posao tamo.Dragon1Warrior123

    4gmwh126sos53xho.jpg
  • OsamŠest
    3.3k

    Otkuda je ovaj Without Club :joke:
  • Infinity
    16.3k
    Bio je standardan u prvoj Francuskoj ligi. Propustio par utakmica zbog kartona i povreda. Nama da je dosao, nisam siguran da bi bilo puno kriticara.
  • Markelo
    2.6k
    jv2ffam9sbwlsnjt.jpg

    Jbt, stavili samo njegovo ime u naslov kao da svi znamo tko je i šta je on
  • Mali dioničar
    15.2k
    Silvio Marić otišao iz Rudeša!

    Ovim putem obavještavamo sve naše navijače kako je došlo do prekida suradnje od strane NK Rudeša i našeg dosadašnjeg sportskog direktora Silvija Marića.
    Naravno, nakon svih prekrasnih i zajednički ostvarenih velikih uspjeha, suradnja je prekinuta i zajednički je zaključak bio da svatko krene svojim putom.
    'Nažalost, to je u nogometu tako. Napravili smo vrhunski rezultat i uživao sam u Rudešu. Klubu želim puno uspjeha i neka ispuni ciljeve koje smo imali. U svakom slučaju, Rudeš će u meni imati velikog navijača', poručio je Silvio Marić.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ovo je iznenada, iako ne znam baš da je Marić dorastao tom poslu.
  • Krizy
    43.2k
    Prije par dana objavili video u kojem Silvio refresha službenu stranicu dok čeka godišnje ulaznice :rofl:
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ismael Diallo potpisao za Hajduk. Lijevi bek, 26 godina.blackbully

    Nije to niš, uskoro dovode i Vadisa Odjidja-Ofoea.
  • Navijač Dinama
    8.3k
    Ne bas toliko davno, njihova poruka na naše "tamnopute" igrače, a sada.. :smile:
    iwsedgl3peweitth.jpg
  • Laugreano
    2.5k
    Dolaskom ovog veznog hajduk ima pristojnu ekipu. A koliko ce nam konkurirati, zavisi samo o nama.
  • Neki tip
    21.3k
    Nisam upratio kako je završila ona priča o Jakiru na klupi BiH?

    Mislim, jasno mi je kako je završila, očito se sve smirilo, ali propustio sam proces nekako.

    Je li BiH demantirala interes ili Jakir rekao da je sve izvučeno iz konteksta, a on odlučan povesti Rijeku koja ga jedina zanima u novu sezonu ili se javio Miško ili je ekspresno pronađeno novo rješenje za Zmajeve?

    Ukratko, što se dogodilo?
  • Zagi
    7.6k
    Jakir uvijek otvoren za opcije.
    Miško se javio da Jakir ostaje trener Rijeke.
  • Eduardo
    20k
    Jakir se sam izjasnio po pitanju toga.

    - Kao prvo želim naglasiti da sam trener Rijeke i to je najbitnija stvar u cijeloj priči. Pripremamo se za novu sezonu, čeka nas puno izazova i na to smo isključivo trenutno koncentrirani, objavio je klub njegovu izjavu na službenim stranicama.

    - Ja sam uvijek dostupan medijima i tu su neke moje izjave možda pomalo izvučene iz konteksta jer vidim da se dosta piše o tome. Izjavio sam ono što sam i prije nekoliko godina govorio i kao što ću uvijek reći, izbornički posao je nešto što je čast za svakog trenera da se spominje u tom kontekstu. Isto tako i ovoga puta sam u medijima istaknuo da sam u Rijeci zadovoljan, da se ovdje dobro osjećam i nastavljamo zacrtanim putem. S obzirom na razne napise želio sam se javno očitovati i reći da na čelu Rijeke krećem u novu sezonu.
  • Neki tip
    21.3k
    Haha, hvala, pa i nisam mnogo mašio.. :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.