• mali M
    5.1k
    ma Livi je lud ako ode tamo. Igrač za kojeg se zanima gornji europski dom, pa makar samo u spominjanjima, ako ode tamo si je zapečatio sudbinu...
  • Mr Anderson
    7.9k

    Pa kaj onda što ima još godinu dana ugovor? Cijena je realna za takvog igrača. Kupit će ga netko drugi onda bude opet čuđenja. Ako ga želimo, a igramo sa Šikićem neku igru, onda je sve to jedan veliki rizik.
  • Krizy
    43.2k
    Ako ima još godinu dana ugovor, neće im nitko dati 3 milijuna eura.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Budemo vidjeli
  • Nolifer
    8.1k
    Napokon da netko kaže pravi razlog.Papastrumf


    Hehe. Ali ne shvaćaš da sam te stavio u opciju ignore. Svejedno mi je taj tvoj nebitni komentar tj sarkazam. Tak da samo naprijed. :smile:

    Jer sigurno nova garnitura nije nesposobna dovesti nekog. Vjerujem da rade na tome više nego što se tu piše.

    Tak da chill samo :wink:
  • Ivdzo11
    4.2k
    Do 15.lipnja.2025 ima ugovor Stojkovic
  • Papastrumf
    12.2k
    Hehe. Ali ne shvaćaš da sam te stavio u opciju ignore. Svejedno mi je taj tvoj nebitni komentar tj sarkazam. Tak da samo naprijed. :smile:xFire

    Možeš li nama ostalima objasniti kako se uključi ta opcija?
  • Krizy
    43.2k
    Moguće da je produžio. Mnogi su ovdje pisali da ima godinu ugovora, tako je pisalo i na TM jedno vrijeme.
  • Orc123
    7.9k
    Imali su ja mislim opciju na jos jednu godinu pa su produzili....ali bez obzira na to ne vrijedi iznad 3 milje eura, samo manje....
  • Nolifer
    8.1k
    Možeš li nama ostalima objasniti kako se uključi ta opcija?Papastrumf

    Dragi Štrumfe, probaj sam otkriti.

    Lp

    :smile:
  • marcio amoroso
    36.4k
    Prestanite spamati temu!!
    Imate pp za obračunavanje.
  • Orc123
    7.9k
    Evo Hajduk doveo L. Beka iz 1. Fra lige...i to standardan....znaci ipak se moze? Nisu peoblem ne atraktivnost lige i slicno ..to su samo prazne floskule kojim se nastoji opravdati neki los posao....moze se....sve se vrti o tome kakav projekat nekome predstavis i u krajnjem slucaju koliku lovu ponudis....mislim da je sad krajnje vrijeme da sad mi dođemo na red za pojacanja.,...nadam se da je onda Japanac rijesen iako ne vidim jos nista konkretno na japanskim ili nasim portalima ...ali ocito da je to pri kraju ili gotovo, nadam se...
  • emilperska
    5.5k

    Stoji i ne stoji to sta si rekao. Bio je polustandardni igrac kluba koji je ispao u drugu ligu, dovodili smo mi Moubandjea s gro boljom statistikom i iz jaceg kluba kao repstativca kak bi Dalcic rekao, pa je ispao totalni flop.
    Sumnjam da je ovaj njihov lijevi bek bolji od naseg modificiranog Ljube, Perkovica itd
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ovo je baš postalo mind games
    gle hajduk dovodi, ajmo i mi , makar ne bilo pravo pojačanje i makar imali 50 igrača na platnoj listi , dajte se uozbiljite na dan Gospodnji 12.07.23
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions