• mali M
    5.1k
    ma to je sve takav kaos da je strava. tad je ta ista ekipa pišala od straha jer će glava odnjet pobjedu pa da se ne zamjere, a s druge strane ako pobjedi druga struja da ju netko ne odreže kasnije. ma al za Frigana svejedno traže previše. na zimu tek nismo znali ni dal vrijedi tih 2mil kad je tek lik ful proigrao na proljeće. neću razbijat glavu sa Friganom, ništa u ovom trenutku ne opravdava cifru od 5mil. kao što ni tada nije opravdavalo cijenu od 2mil. samo je bio potencijal i tada i sada.. nek ide mu MLS biti zvijezda kao Biuk...
  • Mr Anderson
    7.9k
    Daj nemojte lupetati. Nije Peras stopirala transfer nego su trebali u transfer biti uključeni naši igrači pa se to nije stiglo odraditi jer se Čačić predugo premišljao.
  • Infinity
    16.4k
    Bio je polustandardni igrac kluba koji je ispao u drugu liguemilperska

    Nemojmo se lagati. U 38 kola je upisao 28 nastupa, od toga 25 od prve minute. Propustio je 10 utakmica, 4 zbog ozljede, 5 zbog kartona. Jednu jedinu utakmicu je proveo na klupi.

    Cesto se ovdje pretjeruje s omalovazavanjem igraca koje oni dovode, a u isto vrijeme se kuka da bi moglo biti gusto ako ne napravimo nesto. Netko bi nasao neku zamjerku i Perisicu ako bi ga doveli.
  • Orc123
    7.8k

    Qpsolutno sw slazem...previse se omalovazava njihov rad...oni prakticki bez sredstava rade odlican posao i siguran sam da ce ove sezone biti jos konkurentniji i vrijeme je da se uozbiljimo...ono sto kod nekih od njih mrzim je to da nisu ponizni, realni, nemaju postovanja....ne svi ali neki da...ne zelim da se mi u to pretvorimo....da ne gledsmo stalno s visoka jer mi trenutno tapkamo na mjestu, a oni se maksimalno trude pojacat bez obzira da su financijski u puno nepovoljnijoj situaciji....moramo gledati samo sebe ali i imati postovanja fa nam se ne obije u glavu ...ponovit cu, jedna od najbitnijih sezona u povijesti kluba nam slijedi...
  • Maximo
    490
    Kaneko nije nastupio danas?
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k

    "ne zelim da se mi u to pretvorimo....da ne gledsmo stalno s visoka"

    ovo smo odavno već postali, ne govorim za sebe ili neke ovdje, ali 90% navijača da
  • emilperska
    5.4k

    Pa statistika mu je onako.. starta vecinu, ali ne i sve. Jako puno kartona i izostanka radi istih u Ligue 1 koja je dozvoljava crvscu igru neg HNL plus to sve u ekipi koja je ispala iz Lige. Meni to nije neka statistika da bi mi trebali zalit da nemamo nesto takvo, Moubandje je imao bolju statistku, pamtimo ga po najgorem i sad je na tribini u Sionu..
  • emilperska
    5.4k
    m8yxgdvgdwf1rg3e.jpg
    Ako su oni s ovim favoriti protiv nas, ne zasluzujemo biti prvaci..
  • Zagi
    7.6k
    Čekaj malo.
    Taj Diallo ima 26 godina, 28 utakmica u 18. momčadi league1, 0 g , 0a
    Lijevi bek, deficitarna pozicija u nogometu. Pušten besplatno.
    sofascore ocjena 6.51
    u drugoj ligi 25 utakmica, 0g, 2 a , SS ocjena 6.73

    Standardan? Je , bio je standardan očito iz nedostaka konkurencije.

    Nije statistika sve , a pogotovo ss često nije pravo mjerilo ali dajte.
    Da smo mi ovog doveli, iste sekunde bi me napustila sva nada u Šimića i Marića.
  • mali M
    5.1k
    ja moram pitati da li sam nešto propustio i Marić je ušao u klub ili? već sam tu dva tri puta pročitao Šimić i Marić
  • Neki tip
    21.3k
    Netko bi nasao neku zamjerku i Perisicu ako bi ga doveli.Infinity

    Pa budimo realni, Perišić je odavno za otpis, samo bezveze zbog starih zasluga igra na lijevom krilu repstacije umjesto Orše, a kad ga čak ni Dalić više ne može trpit tamo, prebacio ga iza samo da mu nađe mjesto.

    Čovjek ima skoro 35, da išta valja, ne bi ga se u klubu koji Dinamo laganini otresa htjeli otarasiti..
    :snicker:

    Srećom pa je Hajduk još jadniji od tog jade Perišića pa im čak ni on neće doći, nego ovi afrički polovnjaci s dna kace sve slabije francuske lige.

    (najgore mi je kad moram pisat da se zajebavam, ali evo - zajebam se malo, najte kaj zamerit, ovakvom ziceru nisam uspio odoliti :eyes: )
  • mali M
    5.1k
    ↪mali M Marko MarićZagi

    ahahahaha, oprosti u pravu si... tolko me razbucao ovo danas s Marićem da je otišao iz Rudeša da sam se skroz stiltao
  • Ivanmtk
    1k
    jbg brate to natrpavanje igračima je navika našim navijačima. Bjegunac je to radio 15 godina. Ne možeš očekivati da će se odma navijači naviknut na kupovanje ciljano i kvalitetno, a ne kvantitete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions