• Maximo
    490


    Sad 2, ja i nwankwo646 :D
  • Orc123
    7.9k
    Ja sam isto mislio da ima jos godinu ugovor ali na TM pise do 2025.g.....sad mi nije jasno..znam da sam vidio negdje da ima jos godinu...
  • Maximo
    490


    Bojim se da ne...vidlo se po vipotniku recimo...ima neko kom su to nikakvi novci i nikakav rizik...
  • Orc123
    7.9k

    Ne, ozbiljno...koliko ima? Nemam twiter pa pitam...
  • Armagedon13
    959

    Jasno ako smo mi ponudili 3M pokuša sa postotcima od daljnje prodaje,a ako ima puno veću ponudu onda je ..
  • Orc123
    7.9k
    ma nikad nece dobiti te novce za njih....
  • nwankwo646
    342
    Pa to je japanac, ne bave se oni lažima ka europljani :) evo i na japanskom portalu piše https://www.sponichi.co.jp/soccer/news/2023/07/11/kiji/20230711s00002000820000c.html
  • Maximo
    490


    To je isto dobro pitanje, kaj točno naši nude...i na koji način isplate...sumnjam baš da za 3 milje odmah nebi dao stojka...a opet ako daju ispod tog onda ga fućkaj...
  • Maximo
    490


    O da, sad mi je sve jasno nakon kaj sam pročitao info sa linka :D :D
  • Orc123
    7.9k

    I ro je istina...joj, bas sad razđisljam kaj da zivimo u Turskoj pa dobili bi cireve na zelucu od svih silnih izmisljotina i konstrukcija....
  • mali M
    5.1k
    ma al pa nije valjda da netko od tih momaka zbilja misli da mu je isplativije otić u Sturm nego Dinamo. Čisto razvojno pričam.. već i ptice na grani znaju da se u Dinamo dolazi kako bi se razvio dovoljno za veće klubove. s time da sva tri i jesu dobri potencijali, ja bi im ponudio za svakoga po 3mil + neke klauzule. Što se tiče Frigana i 5mil to nebi nikad dao. Jednostavno nema šanse da vrijedi toliko nakon pola sezone dobre igre. nema šanse. ako ostane u Rijeci i zabi 37 golova ove sezone rekao bi, viš, fakat je vrijedio toliko još onda, al s obzirom da je teško da se taj scenarij dogodi, ja bi im dao 3mil + bonus od prodaje..
  • Infinity
    16.4k
    Moze Lokomotiva okrenuti oko tri milijuna za top talenta sigurno. Dobili su za Grbica i Simica i vise. Dobili su preko dva milijuna nedavno za Aliyua, dva su dobili i za Uzunija. Nije da smo im samo mi placali neke top cifre.

    A da li mogu dobiti spominjanih 11 milijuna za dva igraca o kojima se prica? Ako mogu onda im je to iskorak, a do iskoraka se ne dolazi bas lako. Da dobiju 8 bilo bi im top.
  • Orc123
    7.9k

    Ali tu ne pise da je posao gotov kao sto pise ovaj na twiteru....
  • mali M
    5.1k

    da ali ja bi dao nekakvu realnu ponudu i mišku i šiki, al i upozorio da sada grade temelje za buduću suradnju. pa nisu jedini klubovi u regiji a njihovi klubovi valjda najviše profitiraju na kvalitetnoj suradnji sa Dinamom...
  • Armagedon13
    959
    Turci zatrpali Twitter,fenjerbahče poslao novi ponudu za Livija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions