• mali M
    5.1k
    Al pazi mi neznamo uopće koji je od tih transfera bio ozbiljan! Klub sa niti jednom izjavom nije izašao u javnost. Novine od toga rade priču tjednima a Dinamo ni slova. Možda je pitao klub za Satriana, ovaj se nećko i klub nakon dva dana odustao... A novine to razvlače već deset... Većina tu baš pretpostavlja da Dinamo pošalje neki interes i onda sjede mjesec dana sa prekriženim palčevima i ništa ne rade dok ne vide što će biti
  • Ivanmtk
    1k
    jel moguće da.. Neko nas sabotira..
  • Orc123
    7.9k
    A kaj bi nas sabotirali...trebamo se primit posla...nije dobro ni ako su nas odbili svi u zadnji cas, a nije dobro ni ako samo gledamo, pa nismo na placu da samo gledamo i raspitujemo se. Ocekujem da zavrse Japanca pa cemo onda dalje...do kad se peijavljuju igraci za europu, za 2. Pretkolo?
  • Ivanmtk
    1k
    kako li je tek Bišćanu kad smo mi ovako isfrustrirani..
  • Orc123
    7.9k

    Ma vidjelo se i zadnji put da mu vise dosta ponavljnja da mu trebaju pojacanja i da sezona pocinje brzo i da treba i te decke uigrati s ekipom....kako nece biti isfrustriran, ovaj najavi 5do 8 igraca, a dovede 1 i to na trenutno ne kriticnoj poziciji....nek se uozbilje vise...samo se nadam da nece dovesti Zapera jer to nije ni za rotaciju...bolje onda Sunjic iako ni ja onog Kabu...ali tko nas pita sta. ..
  • emilperska
    5.5k
    Mozda Tijuana namjerno radi na sabotazi svega. Ja ne bi bio zacuden da ta bolesna glava zove sve iz Medugorja i uvjerava da se Dinamo raspada i da se ne dolazi ovdje. Taj lik je toliki narcis da ne bi opce bio zacuden da mu je nova zivotna misija da ekipi dokaze Dinamo bez njega ne moze, a kontakta medu managerima ima i previse. A da ne govorim o sabotazi njegovih uhljeba zaposlenih i dalje u klubu.
  • Šteco
    680
    Od uprave se očekuje da dovede igrače iz loxe i rijeke za 10 milijuna eura (neki čak ne bi dali više od 7.5), iako ti klubovi javno traže 20. Ono, ovdje se piše u stilu - ja ne bi dao više od 2 milijuna za Kačavendu ili 3 za Frigana, ali već u drugoj rečenici se pita zakaj nisu došli.

    Također, ne valja što puštaju "vječite talente" za manje cifre ili free, a opet u kadru imamo 50 igrača. Onda ne valja ako ne guraju mlade, pa niti kad ih šalju na posudbe.

    Istovremeno, ne smiju naše prodavati ispod 25, 15, itd., a za njih takvih ponuda nema. Znači ne bi ih smijeli prodavati nikoga.

    Konačno, svi bi trebali ostat, trebalo bi dovesti još igrača i svi bi trebali igrat.
  • Orc123
    7.9k
    Da svi bitni igraci bi trebali ostat i nadogradit to sa 2-3 igraca i onda bi imali momcad bas kakva nam treba za europu i hnl kombinirano .....sam Biscan je rekao sta mu treba...naravno da ako dodju nemoralne ponude za nekog od nasih da ce otici, zato vec trebaju imat zamjenu negdje u tekici...i da svi ce igrati, svih 23+3 igraca kolko Biscanu treba ce igrati u sezoni od +50 utakmica....
  • Facke
    3.6k


    A pitaj boga. Znaci po onome kaj smo i od onuga novinara culi bile je s Interem se resene, bilej je na njemu. Nebi me cudile da se Inter i francuzi nebudu uspeli dogovorili. I da na kraju ipak pri nami zavrsi.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Kao što je nedavno @marcio amoroso rekao da čim se to razvlači po novinama duže od 3 dana, nema od toga ništa, piši propalo.

    Idemo dalje.
  • Laugreano
    2.5k
    Pise novinar Urugvajac, da je odustao od dinama zbog interesa Betisa i Cadiza.
  • Orc123
    7.9k
    Prekriziti tu pricu i idemo dalje....danas Japanac ugra u 12 opet, kup utakmicu ....mozda ce opet biti na YT...igraju domacu pa ce mu mozda to biti oprostajna.
  • Patak
    2.9k
    Drago mi je da Satriano nije došao, dva gola prošle sezone, nema ništa posebno u svom repertoaru, nit brzine nit tehnike. Japanca bi volio vidjeti u ekipi, a nadam se da Ivanušec neće otići jer nemamo zamjenu za njega.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Realno se iz svega ovoga vidi da novca u klubu trenutno nema. Rekli su na početku i čak izjavili za francuske medije da je tamo super jer možeš naći top igrača za 2 milijuna. E sad se nema ni tih 2 milijuna, a free agenti koji nama mogu pomoći kao Maja, Niang, Kamano, Duverne ili Zajc također sigurno traže dobar novac na ruke za potpis i to te dovodi u slijepu ulicu.

    Osuđen si na dovođenje no name igrača na posudbu za sitan novac i opciju otkupa od nekih milijun do maksimum dva ili jednostavno moraš čekati da se netko proda da bi kupovao. To je moj rezime ovog roka do sada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions