• 000
    946
    1972. :cool:

    wqxxuN5.jpg
  • Neki tip
    21.3k
    :lol: :lol: jebate, kak ovo propustih.. :lol: bas na zapadu gore sam bio na toj tekmi, ali na suprotnoj strani, blize jugu..

    Ma ospice dobijem od "bosancerosa", "hercegovanaca" i slicnih malograđanskih šovinizama, al kuzim poantu, ok.
  • ZGV
    3.3k
    Slažemo se, ni ja to ne volim, malograđanska degradacija, dapače imam gro ljudi iz BiH koji idu samnom na tekme, niti oni ne vole ovakve šabane...
  • Majki2111
    3.1k
    Fuj fuj fuj. Znam da ima ljudi koji iz BiH jesu za Dinamo, ali jednostavno se osjeti da je skorz drugačiji mentalitet tamo i drugačije dišu ljudi, sve manje imam afiniteta prema tom kraju. Oosbno preferiram sve sjevernije od Kvarnera. Niti želim imati ikakve veze s tim krajem. BiH i Dalmacija.
  • Neki tip
    21.3k
    Uf, slabo ih poznaješ Majki.. kad za BiH kažeš "tom kraju" to je ko da za Hrvatsku kažeš isto to.. ljudi u Istri i Slavoniji ili Dalmaciji, Zagorju nemaju baš isti mentalitet, pa tako ni Posavljaci, ekipa oko Kotor Varoša, Srednja Bosna, Zapadna Hercegovina, Sarajevo, kraj oko Konjica, Tuzlaci.. nije baš isto, ali nije važno.

    Posve mi je nebitno ko kaj od nepoznatih ljudi misli o bilo kome tko nije Dinamov igrač/trener. :)

    Reagirah samo zbog izraza, ali sve razjasnismo, sve 5.
  • Dudu
    2.6k
    "Bolje je šutjeti i biti smatran budalom nego progovoriti i odstraniti svaku sumnju."
  • Bosna86
    11.6k
    Ovakvi argumenti su u stilu da ja kazem da su svi purgeri placenici jer ih je 90% iz Zg... Isto tako na zapadu ljudi koji su za ovakav GNK su najcesce iz ZG i sa Bosnom nemaju veze.. Glup upis
  • Majki2111
    3.1k
    Ma nemam ništa protiv nikog iz tog kraja, Al upoznao sam dosta ljudi koji imaju korijenje i Hercegovine, i baš su drugačiji. Po stavu nekako, glasniji, ponosnoji na svoje. Pokazuju to na drugačiji način. Meni neodgovara to i dobro. Ne znam ljude iz Bosne. Tak da OK, tu neću ništa reći.
  • Ero
    961
    Gdje ode tema na mržnju prema Hercegovcima, naravno da ima svakakvih tipova, no zapamtite da su mnogi Hercegovci dali živote za Hrvatsku..
    ..
  • Krizy
    43.2k
    Broj ukupnih nastupa igrača koji su trenutno u klubu:

    1. Ademi 226

    2. Stojanović 124

    3. Gojak 122

    4. Pinto 117

    5. Livaković 106

    5. Olmo 106

    7. Moro 80

    8. Šitum 79

    9. Gavranović 64

    10. Lešković 62

    11. Perić 57

    12. Hajrović 56

    13. Oršić 49

    14. Petković 47

    15. Kadzior 45

    16. Dilaver 39

    17. Zagorac 37

    18. Th.Catherine 34

    19. Leovac 28

    20. Moharrami 22

    21. Atiemwen 19

    22. Majer 17

    23. Andrić 16

    24. Marin 13

    25. Moubandje 3

    26. Gjira 3

    27. Baturina 1

    28. Miklić 1



    Broj golova igrača koji su trenutno u klubu:

    1. Olmo 30

    2. Gavranović 21

    3. Ademi 20

    4. Petković 17

    5. Oršić 16

    6. Gojak 12

    7. Hajrović 11

    8. Moro 10

    9. Kadzior 9

    10. Šitum 9

    11. Andrić 4

    12. Atiemwen 4

    13. Perić 3

    14. Lešković 3

    15. Leovac 2

    16. Majer 1

    17. Theophile 1

    18. Dilaver 1

    19. Stojanović 1
  • Neki tip
    21.3k
    nije otišlo na mržnju prema Hercegovcima, nitko ih nije spomenuo, samo sam ja napisao da ne volim kad netko upotrebljava riječi poput "bosančeros" i "hercegovanac", ali to drugo nitko nije ni napisao..

    Ja sam rođeni Zagrepčanin, pa i Purger rekli bi, ali baš zato što svoj grad smatram Metropolom, a ne malograđanskom pripizdinom, volim što u njemu ima i Hercegovaca i Bosanaca i koga kod.. tko gradu želi dobro i čini ga boljim i ljepšim.

    Znam dosta kulturnih, pamenih i obrazovanih ljudi rođenih na selu, "Bogu iza leđa" što se kaže, a nažalost i neke "seljačine" rođene u Metropoli, tak da je baš individualno. Uglavnom, da ne spamam temu dalje...
  • Neki tip
    21.3k
    Btw, Bjelici je danas rođendan. :) Pa, nek mu je sretan.. sutra nek proslave
  • deda
    32.6k
    Vesade nije ti dobra statistika
  • deda
    32.6k
    I nemojte mi više o krvnim zrncima
  • BluePhone67
    3.9k
    227shlltw4yb467w.jpg
    sgd52eer7k4x1r2n.jpg

    Sn 20.08.2019
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.