• deda
    32.6k
    Nekakva ozljeda
  • reziser
    6.8k
    puno ozljeda imamo u ovom periodu
    i ademi je još ozlijeđen, ali igra...
  • The Undertaker
    5.1k
    Ako gledamo pojačanja koje je Bjelica doveo, Oršić, Teophile, Dilaver i Petković su top pogoci. Kadzior tako, tako dok Andrić i Beli (ako je on uopće Bjeličin izbor) još nisu opravdali očekivanja. Za Pinta i Moubandjea je još rano govoriti. Dakle 4 plusa, 1 neutral i 2 minusa (za sada). To je još uvijek dobar prosjek.
  • Infinity
    16.3k
    Leovca nisi spomenuo, a on je bio jedini igrac za kojeg je Bjelica stavio ultimatum i to je sam izjavio. Proslo ljeto je ekipu slozio zajedno sa Zokijem i ekipom, a Leovac je bio jedini igrac kojeg je Bjelica zahtjevao. Sve je to sam izjavio pri upitu novinara kako je uspio pogoditi s pojacanjima i sklepati dobru ekipu.
  • Neki tip
    21.3k
    Leovac nije podbacio. Nikad nije ni bio neki top igrač pa da se čuda očekuju.. bio je dosta ozlijeđen, zapravo dobar dio sezone, pa se malo i hvata formu onda, ali sigurno nije promašaj. Otkad je dobio konkurenciju dosta dobar.
  • xavier
    12k
    Nije ni Kadzior "tako tako". On je za ono što se očekivalo od njega, a to je jako malo, ispao više nego solidan. Što se tiče Atiemwena, mislim da je jasno kako on nije bio Bjeličin izbor. Svi se sjećamo kako Bjelica ni sam nije znao što bi rekao o njemu kad je postalo jasno da bi se transfer mogao dogoditi.
  • The Undertaker
    5.1k
    Točno, Leovca sam zaboravio. Kako se stalno kalkuliralo sa njegovim dolaskom, učinilo mi se da je došao ranije. Leovac je u skupini neutral. Tek ove sezone pokazuje zašto je doveden. Da sam ovo pisao u 6. mjesecu, bio bi minus. Što se tiče Kadziora, ne znam što je tko očekivao od njega. Zahvalan igrač al jednodimenzionalan (dobar slobodnjak i centaršut) i ne odskače od igrača koje već imamo. Dapače. Ako gledam HNL onda plus, ako gledam EL onda minus. Protiv jačih ekipa se vidi koliko je limitiran. Radije bi gledao Ćužu mjesto njega.
  • El Capitan
    74
    Pa Beli je trebao biti odmah proslijeđen Zokiju ali onda je došlo do 'komplikacija'. Svaka mu čast na čupanju protiv Inkera ali on kvalitativno a pogotovo mentalno nije igrač za Dinamo.
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    btw. u slučaju da se dovede još neki dobar zadnji vezni (čak i ako ne) šta vi mislite. Jel ovo jedan on najboljih veznih redova koje je Dinamo ikad imao?
  • Majki2111
    3.1k
    3cehverzku8qcve8.jpg
    Ivan Ivković:
    majer je ofenzivniji igrač. igrač jednog poteza i odluke. ivanušec je nešto između modrića i bernarda silve. po meni korisniji kao povučeniji, osmica. može i isturena šestica

    ivanušec je plug and play zamejna za olma, uz ademija i moru u vezi
  • ZGV
    3.3k
    A jbt život...svakako bolje nego one bosančerose iz pičke materine kao na paok na zapad sa harmonikama
  • Neki tip
    21.3k
    osobno s Bosnom nemam niš, ali puno Dinamovih navijača ima pa kakvi god da su ti na PAOK-u bili, ovo kolektivno podcjenjivanje mi nekak nije fora..
  • Bosna86
    11.6k
    Aloooooo dobit ces ban hahahaha.... Koliko god je lijepo viditi da rade pozitivno, uvijek nadju nacin da to sjebu glupostima
  • ZGV
    3.3k
    Ono je bio kriminal.
    Čovječe sa zapada, nemoguće da to nisi vidio...
    Evo za podsjetnik, pa mi sad reci da li su to navijači Dinama iz Bosne ili seljačine kojima je smeće platilo buseve da stadion ne bude poluprazan...i usput im podjelio ome šabanske šalove Dinamo-paok i kape...ovaj klub fakat zna biti dno...
    https://youtu.be/_dTPX-5EGxk
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.