• Bosna86
    11.7k
    Piše gore lik da je Stojković dinamovac 1/1 ali bi mogao u Hajduk… Ne ide to dvoje u istu recenicu
  • CrniJack
    49

    Ne, ali ako pričamo o 3m€, onda da.
    Ne bih dozvolio ni pod razno da za takvu cifru Stojković ode u Hajduk, jer eto mi nudimo samo 2,5 i ni centa više.
  • marcio amoroso
    36.6k
    rekao je Jakobušić da lova od Vuškovića ide kao ulaganje u nekoliko novih igrača. Možda su malog već utopili i sad kreću po Stojkovića? Meni ne zvuči nerealno. Dapače, zvuči kao dobra investicija.Eduardo

    Ja se također ne bi iznenadio da su malog utopili i da idu u realizaciju nekog jačeg transfera.
  • OsamŠest
    3.5k
    Transfer Stojkovića u Hajduk nema veze s istinom.
  • CrniJack
    49
    Ma moguće da će sam Stojković odbiti transfer dolje, pogotovo što postoji šansa da na njegovu poziciju dođe Perišić do kraja ljeta. A i u vezi dovode ovog nekog iz Genta.

    Ali ne sviđa mi se uopće činjenica da Hajduk zbog pišljivih 10m€ od Vuškovića odjednom postaje konkurentniji u ponudama za najveće HNL talente iz ostalih klubova, a mi samo na ulasku u LP prošle sezone zaradili 3 puta više.
    Mislim koji k...
  • Eduardo
    20.3k
    teško da u ovom trenutku imaju priliku za bolju investiciju od njega u okvirima HNL-a. To im je valjda najbolji potez koji mogu povući na domaćem tržištu. Možda tu možemo još dodati Frigana.

    Piše gore lik da je Stojković dinamovac 1/1 ali bi mogao u Hajduk… Ne ide to dvoje u istu recenicuBosna86

    Stjepan Deverić i Niko Kranjčar ne bi se složili.
  • Eduardo
    20.3k
    Jozo Stanić (vratio se u svoj matični klub FC Augsburg) i Andris Herrera više nisu igrači Varaždina.
  • Benito
    876
    Ma neka ide dole ako želi, ne bi igrače iz hnl-a platio cent više od koliko "vrijede" a pogotovo ove cifre 6 milijuna Frigan, 3 milijuna Stojković, po meni za nikoga od njih ne bi dao preko 2 milijuna, ako i toliko
  • Eduardo
    20.3k
    Toni Fruk se na Instagramu upravo oprostio od Gorice. Sljedeća destinacija bi trebala biti Rijeka.
  • Patak
    2.9k
    Najveći talenti HNLa će jednog dana biti u reprezentaciji i vrijediti 10+ milijuna. Dinamo bi trebao biti u poziciji prvokupa takvih talenata debelo ispod svih ostalih HR klubova. Sad možda cijene lete u nebo i po tom kriteriju ako smo Bočkaja platili tri milijuna, onda Stojković vrijedi više zbog potencijala.
  • OsamŠest
    3.5k

    Oho, to je zanimljiv potez. Win-win za Fruka i Rijeku..
  • Ivanmtk
    1.1k
    Može pričat ko šta hoće, ali da hajduk ima 3 mil eura za igrača, a ni nemamo meni nije normalno. Ekipa koje nema na mapi u Europi, nije konkurentna, ima dva ozbiljna transfera u zadnjih pet godina i jedan u najavi. I ako oni mogu dovest Stojkovića ili konkurirati uopće ozbiljno nama za taj transfer, to meni nije normalno. Znači da njihova ekipa u klubu radi sjajno, a uprave prije ove su radile ajme majko i rezultat je prikrivao teško financijsko prelijevanje iz šupljeg u prazno. Žao mi je što će sve past po Šimiću i co..
  • blue heart 72
    1.7k
    Samo mi nije jasno da se neki i dalje pecaju na članke da bi magarad platila 3+ milijuna odštete za igrača iz HNL-a, i to za kojeg je upitno da li bi im on bio pojačanje ili samo potencijal i investicija za budućnost. Za 3+ milijuna se može dovesti "mrcina" koja je odmah pojačanje
  • Keyser Soze
    10k
    Tovari predstavili Moufia
  • Papastrumf
    12.4k

    Ne, to znači da ste vi naivni kao francuske sobarice i vjerujete svakoj budali koja nešto napiše na bespućima interneta.
    Eno i onaj mamlaz Šikić kaže da nema nikakve ponude od hajduka.

    Nakon što smo po novinarima do sada bili što zainteresirani ili što blizu dovođenja preko 60 igrača u ovom prijelaznom roku i nakon što smo po tim istim novinarima do sada prodali sve svoje udarne vedete, vi i dalje skačete na svaku objavu koja se negdje pojavi kao da je to činjenica, a ne skupljanje klikova.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.