• Dautbegović1
    92

    I oni čekaju da utope Vuškovića
  • CrniJack
    49
    Sad čitam u Večernjaku da je Hajduk blizu dovođenja Stojkovića.
    Vjerujem da je u pitanju novinarska patka, ali ako se takav scenarij slučajno dogodi, Šimić je automatski diskvalificiran kao čovjek koji može raditi ozbiljne stvari u Dinamu.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Šimić je automatski diskvalificiran kao čovjek koji može raditi ozbiljne stvari u Dinamu.CrniJack

    :lol: :lol: :lol: :lol:

    Ja bi mu čak zabranio glasanje na parlamentarnim. Nema takvima mjesta u društvu ako se to dogodi.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sad čitam u Večernjaku da je Hajduk blizu dovođenja Stojkovića.
    Vjerujem da je u pitanju novinarska patka, ali ako se takav scenarij slučajno dogodi, Šimić je automatski diskvalificiran kao čovjek koji može raditi ozbiljne stvari u Dinamu.
    CrniJack

    Šimić ne može biti diskvalificiran zbog Stojkovića jer ne odlučuje sam.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ja bi mu čak zabranio glasanje na parlamentarnim. Nema takvima mjesta u društvu ako se to dogodi.Mlađi referent

    Ma oduzimanje poslovne sposobnosti odmah.
  • Papastrumf
    12.4k
    Ovi dolje će platiti odštetu od 3 milje €? Realno, ne bi ju platili za Perišića, a kamoli za Stojkovića.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Tovarska posla.... Oni ga nude Dinamu po jeftinoj opciji 3.5-4 mil... Kao prvootkup, ako Dinamo nece okrenit ce se Europskom tržištu... Kakav gajduk kakve basne
  • bluepower86
    952
    Fascinantno je kako je Dario Simic predstavljen u javnosti kao neznalica a zapravo uspjesan poslovni covjek i bivsi nogometas sa velikom reputacijom.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Ovi dolje će platiti odštetu od 3 milje €? Realno, ne bi ju platili za Perišića, a kamoli za Stojkovića.Papastrumf

    Ma nije to čak ni nerealno. Nešto će od premorenog dragulja sigurno uložiti.
  • Papastrumf
    12.4k

    Uložiti hoće vjerojatno, ali oni tolike odštete neće plaćati.

    Sve što dovode su igrači kojima su istekli ugovori ili plaćaju neku simboličnu odštetu i sad će odjednom dati za igrača koji je prvenstveno potencijal 3 mil €? Kako da ne.
  • CrniJack
    49
    Vidim zaje... na račun mog komentara.

    Međutim hipotetski scenarij da Hajduk iz Zg-a odvodi najpotentnijeg mladog igrača HNLa nakon Baturine, pri tome dinamovca od glave do pete, za mene bi značilo da smo izgubili primat lidera HNLa.

    Ponavljam, vjerujem da Šikić preko novinara samo bilda cijenu malome, ali hipotetski zamišljen scenarij Stojkovića u Hajduku bi bio velika sramota za Šimića i ostale iz Uprave.
  • Nino Bule
    13.8k
    Primat lidera hnl-a se gubi gubljenjem naslova prvaka, ne transferima
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Da nekim slucajem Hajduk nudi 9m€ za Stojkovica ti bi dao 10 samo da ne ide u Hajduk i da pokazes kako ti uvijek mozes platiti vise?

    I ja mislim da ako si u bilo cemu lider znacilo bi da si na prvom mjestu, u ovom slucaju je to HNL a ne transfer Stojkovica.
  • CrniJack
    49
    Gubljenje naslova prvaka bi bila samo posljedica prvotnog gubljenja primata na tržistu najvećih HNL talenata.
    Nikada ne može biti normalno da HNL najveće talente odnosi Hajduk Dinamu ispred nosa.
    Kad se to dogodi, onda nema dileme da je gubljenje titule samo pitanje vremena.

    Ali opet, vjerujem da pričamo samo o hipotetskom scenariju, vjerujem da se to neće dogoditi.
  • Eduardo
    20.3k
    rekao je Jakobušić da lova od Vuškovića ide kao ulaganje u nekoliko novih igrača. Možda su malog već utopili i sad kreću po Stojkovića? Meni ne zvuči nerealno. Dapače, zvuči kao dobra investicija.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.