• Salva
    2.3k
    To je više nego prošlih nekoliko derbija ako se ne varam?
  • Neki tip
    19.1k
    Ma jel to kreće standardno predderbijsko plakanje da im treba dati 5% i ni čovjeka više za jug?

    Po meni, što bi rekli neki forumaši "može i u nepopularna", treba im dati čitav jug pa nek se ori "volim te Hajduče" na Maksimiru, ako ih nismo u stanju na svom stadionu nadbrojati, nadglasati, na terenu prebiti i odjebati.
  • Salva
    2.3k
    Naravno, svaki navijač bi se trebao složiti s tim. Više bi trebali brinuti da napunimo vlastiti stadion, nego se boriti koliko tovara dolazi.

    Samo me zanimalo jesu li dobili nešto više karata nego u prijašnjim derbijima, iako doduše nisu rasprodali niti jednom jug prošle sezone.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Nije otišao niti jedan sektor za sad, moja procjena je nwkakvih 10k maksimum maksimuma.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Dobili su vise karata nego zadnjih par puta.
  • Nino Bule
    11.3k
    To je više nego prošlih nekoliko derbija ako se ne varam?Salva

    Mislim da su i zadnju kad su zapeli u snijegu dobili 3000 i kusur, samo nisu ni blizu toga prodali
  • BBBaranja
    1.9k
    Bolje da brinemo koliko ćemo mi popuniti naše tribine,kao što je maloprije napisano teško da će nas biti 10000..
    Sramota
  • NORTE
    9k
    Bolje da brinemo koliko ćemo mi popuniti naše tribine,kao što je maloprije napisano teško da će nas biti 10000..
    Sramota
    BBBaranja
    Trebali smo imati dva rasprodana derbija. Sad je vjerojatno da to neće biti tako.
    Ne možemo znati koliko će nas biti.
    Ulaznice kreću prodaju 2 dana (točnije 57 sati) prije početka velikog derbija za trofej, valjda samo kod nas.

    Kako da mi to "brinemo" koliko će nas biti? Šta to možemo svi mi koji dolazimo?
    Na derbi za trofej vuć druge za rukav?
    Sramota? Čija? Naša? Nas koji ćemo biti na tribinama?

    Smiješno je već ovo prozivanje "purgera", ovih i onih "koji su 5 stanica od stadiona"... I tako već 20 godina...

    Dosta puta me "brinulo" koliko će nas biti, sad mi je stvarno kroz svejedno, bit će nas koliko će nas bit i bitan mi je samo uspjeh na terenu.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Trebali smo imati dva rasprodana derbija. Sad je vjerojatno da to neće biti tako.NORTE

    Da, da je cijena za sjever niza 2-3 eura a za zapad 5-10 eura bio bi rasprodan stadion, kak da ne. Zagreb je u ovo vrijeme poluprazan i to je realnost. Uostalom kako tovarima nije problem dat te pare da gledaju svoj klub?

    Ulaznice kreću prodaju 2 dana (točnije 57 sati) prije početka velikog derbija za trofej, valjda samo kod nas.NORTE

    Clanovi mogu online uzeti karte od 7. srpnja, a neclanovi od 8. srpnja.
  • Rex Ramae
    2.3k
    Zagreb je u ovo vrijeme poluprazan i to je realnost.NitkoBitan

    Prošle godine na Superkupu 25.000 bilo
  • Keyser Soze
    8.1k
    Prosle godine na Superkupu 25.000 biloRex Ramae

    Nije moglo bit kad ni ne prima toliko, bilo je malo iznad 16.500 službeno.
  • NORTE
    9k
    Zagreb je u ovo vrijeme poluprazan i to je realnost.NitkoBitan
    Realnost je da je prije godinu dana je na superkupu bilo 16.532 gledatelja i da se sad itekako moglo očekivati i više.
    n3kdt66natvmepm0.jpg

    Ovo je derbi, za trofej, nikakve izlike ne postoje.

    Koliko će nas bit teško je prognozirat, možda više možda manje.
    S time da ovaj put tovari dobivaju više ulaznica i možda i njih bude više nego prije pa će i to utjecat na broj gledatelja.


    Clanovi mogu online uzeti karte od 7. srpnja, a neclanovi od 8. srpnja.NitkoBitan
    Ovo za online sam previdio, u objavi sam skrolao do termina prodaje i tamo piše od 13.7., ali to je samo za ticket point.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Evo pao prvi sektor na zapadu dolje
  • Rex Ramae
    2.3k
    Kažu 25k Prvi link na koji sam naletio, pogriješio sam ali sam samo htio reći da ta priča kako je grad poluprazan ne pije vode.
  • NitkoBitan
    11.9k
    kako je grad poluprazan ne pije vode.Rex Ramae

    Zivis u Zagrebu pa znas?

    Btw. ta prica o 25k ljudi na Superkupu je glupost. Pa toliko trenutno prima Maksimir (bez istoka) ukljucujuci i jug.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.