• Jaro
    7.4k
    realno da, al eto mi kaskamo za svijetom 10ak godina pa kod nas klade tek usle u glavna (i vise manje jedina) sponzorstva dok se vani radi na izlaznim strategijama. Em smo malo trziste, em realno nemamo neke privatne ekonomske subjekte koji bi profitirali sponzoriranjem sporta - osim teleoperatera i kladionica...
  • Facke
    3.6k
    Evo upravo su germanijak i SN izbacili clanak da igracima kesni placa. A to je sramota i za saku brigu.
  • Olmic
    3.7k
    Normalno da je sramota, pogotovo kad igrac se raspituje za dolazak u klub i vidi tu info,kaze mu menadzer i slicno.
  • Jaro
    7.4k
    Ak je istina, onda krivac mora letit uz obrazlozenje uprave. Davno su prosle 90e i placa ce biti kad bude vremena. Ugovor moraju postivati svi potpisnici i to je sveto pismo i u poslu i u profi sportu. Jedan od "mamaca" dinama je i redovna isplata placa, premija i slicno tako da je ovo jako velik udarac na image kluba...
    Ak nije istina onda netko iz kluba takodjer mora izaci pred javnost i podic tuzbe protiv medija...
  • OsamŠest
    3.5k
    Pa upravo je Germanijak odlično sve napisao. Ne vidim razlog za paniku? Sve ide u dobrom smjeru, ne ide preko noći..

    Zapravo je sve do sad bilo pogrešno vezano za vođenje i financiranje. Jedan od kolega je ranije napisao, zapravo se cijelo vrijeme plesalo po rubu, a prema van je išla slika "puni smo kao brod".

    Ajmo se strpit..
  • Jaro
    7.4k
    meni bi prvo kasnjenje place bio dovoljan razlog za trazenje novog posla.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Najbolje da svalimo krivicu na sadasnju Upravu koja tu nije ni par mjeseci. Pa nisu oni diktirali dinamiku novcanih primitaka u klub.

    Nadam se da su place isplacene na vrijeme radnoj zajednici kojoj je to egzistencija, igraci ce prezivjet tjedan-dva bez place.

    Ovakva situacija u ove mjesece je bila i pod Mamicem ali se tada pusilo floslule kao sto kolega kaze "Puni smo ko brod" pa nije bilo bas previse propitkivanja.
  • Facke
    3.6k


    tu strplenja nema. Il placa dojde na vreme ili dovidenja. Pa de sme mi to. Kaj vi mislite sa se bude deckima dale igrati nogometa ak place kasne? To ti je pocetak raspada ak bumo tak nastavili nebume dobre zavrsili. Ak je istina ja neznam koji k. si ova uprava zamislja.
  • vjeko1701
    8.4k
    Ok, daj se smiri i čitaj. Ovako nešto se nije dogodilo prvi puta samo sad imaš ljude u klubu i novinare koji puštaju takve stvari van jer paše narativu vezanom uz voljenog gazdu.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Kredit je odobren neki dan, ne vjerujem da ce talacka kriza s placama potrajat..
  • Mali Zeus
    13.2k
    Il placa dojde na vreme ili dovidenja. Pa de sme mi to. Kaj vi mislite sa se bude deckima dale igrati nogometa ak place kasne? To ti je pocetak raspada ak bumo tak nastavili nebume dobre zavrsili. Ak je istina ja neznam koji k. si ova uprava zamislja.Facke

    Bi li ti na svom poslu isti dan dao otkaz kad bi ti kasnila plaća?
  • Mali Zeus
    13.2k
    Neki pročitaju samo naslov i odmah panika, neki čak ni to.
  • ivosivo
    190
    Nisam za to da uprava mora reagirati na svaki novinarski članak. Ali ovdje je riječ o mjesecima udaranja po upravi od raznih novinara.

    Mišljenja sam da je krajnje vrijeme da uprava izađe van sa nekim priopćenjem u kojem će pojasniti stvari.

    Jednostavno stvara se loša slika o svemu, a nitko ne reagira...
  • K3p
    175

    Ne, al sam počeo tražit posao isti dan i za 2 mjeseca sam otišao. Tako da ako je to istina, onda ljudi koji su zaduženi za to trebaju dobiti momentalno otakz.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Ne, al sam počeo tražit posao isti dan i za 2 mjeseca sam otišao. Tako da ako je to istina, onda ljudi koji su zaduženi za to trebaju dobiti momentalno otakz.K3p

    A da prvo pročitaš članak?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.