• Jaro
    7.4k
    jbg, dinamo si je sam napravio tu konkimurenciju jer bez silnih milijuna za fejk transfere ili transfere svojih jednom otpisanih igraca loksa bi taborila i dalje tamo negdje na sredini zagrebacke nogometne piramide...
  • Eduardo
    20.3k
    Turci :grimace:

    Gazprom je službeno ponudio sponzorstvo Hajduku i žele ga učiniti najboljim klubom u Hrvatskoj. Sponzorstvo je teško 30M€. Perišić je prva meta. Tako piše urednik nekog njihovog portala (Sport Digitale) na Twitter profilu koji prati 895.152 pratitelja i čiji YouTube ima više od 200.000 subscribera.

  • Neki tip
    21.3k
    Još samo da je objasnit nekako koji bi to točno interes Gazproma bio u ulupavanju 30 milijuna eura u Hajduk i da je nekako Plenkoviću objasnit da bi bilo dobro (sve i kad bi ovo bilo istina) da državna ruska naftna kompanija uđe/vrati se u Hrvatsku na velika vrata. :chin: :lol:
  • Mali dioničar
    15.3k
    Gazprom voli imati klubove kojima dominira zvijezda u grbu.
  • flexXy
    2.3k
    nekako Plenkoviću objasnit da bi bilo dobro (sve i kad bi ovo bilo istina) da državna ruska naftna kompanija uđe/vrati se u Hrvatsku na velika vrataNeki tip

    Pa posto su ukljuceni u malverzacije sa PPD-om koji je usko vezan sa Gazpromom, mislim da mu nebi trebalo dugo objasnjavat
  • vjeko1701
    8.4k
    Ne vjerujem u ovo ali zašto ne? Neka, zanima me samo kolko bi se tolerirala otvorena podrška Ukrajini na tekmama, ili bi to sponzorstvo brzo natjeralo da se zaboravi xD
  • Markelo
    2.6k
    Samo da hoće Rusi dat pare. Tovari bi nosili šubare, pili hajdučku votku i vozili Ladu. Kakva podrška Ukrajini kad samo "jedan san" imaju
  • vjeko1701
    8.4k
    Sve 5, al htio bi to vidjeti na svoje oči, posebno Torcida i "ideali". Rezultat trend, ideali vječni i te stvari ne...
  • Eduardo
    20.3k
    Taman da ljetne pripreme mogu odraditi u istom kampu s Crvenom Zvezdom i Zenitom. Imaju još koga u ovom dijelu Europe da mogu kompletirati skupinu?
  • OsamŠest
    3.5k

    Schalke ak se ne varam
  • Imamo Dinamo
    3.7k
    Sad me zanima, koliko ljudi ovdje na forumu bi pristalo da nama ponude nešto ovako?
  • Tom Hanks
    3k
    Xyz bi ih objerucke prihvatio
  • vjeko1701
    8.4k
    Prije otvorenog rata, sponzorstvo kao i svako drugo, nemam problema. Nakon invazije, osobno, "moj glas" bi bio protiv. Gazprom posebno, firma koja je u većinskom vlasništvu ruske države.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Sad me zanima, koliko ljudi ovdje na forumu bi pristalo da nama ponude nešto ovako?Imamo Dinamo

    Ljudi su u javnosti veći pravednici od Pape. Naravno da nitko ne bi pristao.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.