• Mlađi referent
    12.3k


    Oprosti, ali ovo nema nikakve veze s Mamićem i ajmo ne lagat i tješit sami sebe.

    Dvije kritične pozicije imamo, da se to riješilo umjesto panike bi itekako bila mirna situacija. Ako oni nisu u stanju dvije manjkave pozicije popunit uz sve resurse koje imaju, onda neka se iste sekunde ostave ovog posla i prepuste ljudima koji znaju.
  • The Undertaker
    5.5k
    Tog potopa ja ne vidim u financijskom izvješću. Kao prvo, predsjednik kluba i predsjednica Uprave bi bili suučesnici u tom potopu. Kao drugo, novi članovi Uprave su zatekli klub bez dugova sa igračlim kadrom vrijednim 100 mil. eur. Nije loše. Vjerovatno imaju problema sa likvidnošću ali to imaju doslovno svi HNL klubovi.
  • The Undertaker
    5.5k
    Vezano za izjavu Marića oko novca i da je dosadašnja politika vođenja kluba financijski neodrživa, volio bih da netko argumentirano objasni zašto je neodrživa i zbog čega je dosad bila održiva a sada više nije.
  • marcio amoroso
    36.8k
    Vezano za izjavu Marića oko novca i da je dosadašnja politika vođenja kluba financijski neodrživa, volio bih da netko argumentirano objasni zašto je neodrživa i zbog čega je dosad bila održiva a sada više nije.The Undertaker

    Ovo i mene, a vjerujem i mnoge druge zanima.
  • Armagedon13
    959
    Trebao bi se netko,a najprije predsjednica obratiti i objasniti što se radi,koji su ciljevi ....
  • SAS1987
    14.8k
    Zašto Silvio Marić koji je zaposlenik NK Rudeša ima uvid u financijsko stanje Dinama?San Lorenzo

    Informira se u "dZG - Financijska Situacija Kluba" :lol:
  • vjeko1701
    8.6k
    Moguće, ne znam. O financijama i zakonu u životu jako malo znam tako da to prepouštam drugima.
  • xyz
    840

    Neodrživa je jer nam 90% prihoda ovisi o rezultatima u Europi i transferima. Jedne godine ne budemo prvaci i stvara se rupa u proračunu od minimalno 15 milijuna eura. Omladinska škola već neko vrijeme ne izbacuje prvotimce i trebat će uz najbolji rad barem dvije-tri godine da se to ispravi. To ti pokazuje i koliko se tih ''talenata'' nametnulo Bišćanu ove pripreme kad je konkurencija i širina momčadi nikada slabija. Također, koliko se to nekome sviđalo ili ne sviđalo, Mamić je bio izuzetno sposoban i znao je posao. Ovu sadašnju Uprava, koja je btw. jedino operativno tijelo u klubu, sačinjavaju nosačica kuverti, osobe koje su se za posao u Dinamu pripremale u NK Karlovcu i NK Istri te Šimić koji u ova četiri mjeseca nije uradio gotovo ništa što bi pokazalo da je sposoban voditi sportsku politiku kluba kao što je Dinamo. Kvalifikacije i hnl kreću vrlo brzo i lako je moguće, da ako ne krene onako kako se svi nadamo, da će se ovo nezadovoljstvo oko transfera još dodatno preliti na momčad i stanje u klubu koje ni sada nije bajno.
  • Jaro
    7.5k
    zdravko vrati nam se, dodaj gas i dovedi perverzno pojacanje i sve ti je oprosteno?
  • Nolifer
    8.2k
    Benković u Trabzonsporu i njega se može prekrižiti
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Nogomet je igra rizika, svi klubovi zive djelomicno od kredita, bas svi. Real i Barca zive na dugu koji moze bit proracun omanje drzave.
    Jednu godinu omanes i ides u prodaju par igraca ili kredit. Nogomet nikad nije bio egzaktan biznis do u lipu. Ne volim tovare spominjat, ali koliko puta su oni omanuli, a jos uvijek su tu?
  • Olmic
    3.7k
    Evo jedan info opet od mene kad je prosli vec tako dobro primljen, slijedeci tjedan 2 nova igraca..
  • The Undertaker
    5.5k
    Jedne godine ne budemo prvaci i stvara se rupa u proračunu od minimalno 15 milijuna eura.xyz

    Možeš li ovo detaljnije objasniti? Koje prihode bi izgubili u odnosu na bilo koju godinu kad smo igrali EL?
  • OsamŠest
    3.5k

    Ok, jedan je Satriano. A drugi? Hmm..
  • BBB Mataa998
    1.8k

    Naravno bez da imenujes nekoga ajd nam samo reci kakav je izvor pa cemo procijeniti relevantnost. Da nebi bilo cuo sam od prijatelja kojem je mama najbolja prijateljica sa gospodjom koja radi u veseraju u Dinamu i koja je na hodniku srela Simica i pitala hoce li biti sta novoga gospon Simic a on je rekao da biti ce uskoro.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions