• Facke
    3.7k


    A kulke put je Dinamo s miljunima spasaval druge klubove? A sad nam ti isti klubovi misliji nabijati cene. Nek si Miskovic sad misli, me vidli el bu uopce prodal Frigana za 6 milja. Puna podrska ovomu kaj Simic dela. Ajd dopeljate ovuga iz Intera a Miskovic bu Frigana na kraju prodal za miljun i pol vu neku drugu ligu.
  • Captain America
    17.7k
    Najviše će tu ispaštat repka. Stranim klubovima nije isto platit 15, 20 za igrača Dinama pa i istrpit neke pogreške i platiti 4, 5 za igrača Rijeke ili Lokse pa ga bacit u drugu momčad ako se odmah ne uklopi. Vjv se i neće uklopit jer je preskočio jednu stepenicu koja bi trebala biti Dinamo.
  • SAS1987
    14.8k
    Najviše će tu ispaštat repka.Captain America

    Neka o repki razmišljaju i Sikic te Miško :smile:
  • Orc123
    8.2k

    Posto su cifre ili male ili je rijec o posudbama rizik je mali....
  • Zagi
    7.8k
    Več vidim novi val negativnog spina o nama.
    Sobzirom da novinari čitaju ovu temu na dnevnoj bazi možda bolje ukloniti ove komentare?
    Ne trebamo ih baš hraniti idejama...
  • Captain America
    17.7k
    Neka o repki razmišljaju i Sikic te Miško :smile:SAS1987

    Žao mi je dečkiju da ne ostvare potencijal zbog gramzivosti 2 kratkovidna glodavca koja si naveo.

    Več vidim novi val negativnog spina o nama.
    Sobzirom da novinari čitaju ovu temu na dnevnoj bazi možda bolje ukloniti ove komentare?
    Ne trebamo ih baš hraniti idejama...
    Zagi

    Naletilić je rekao sličnu stvar u intervjuu Indexu ovaj tjedan.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Meni se sviđao hrvatski Dinamo i bilo mi je cool gledati Dinamo skoro bez stranaca. Problem je što je nažalost to dugoročno nemoguće.

    Vidimo na primjeru Kramarića i njegove izjave da na povratnike koji nam mogu pomoći sve manje
    možemo računati, a na primjeru ovih mladih talenata iz HNL-a smo vidjeli da su ih klubovi počeli baš precjenjivati i da će se morati raditi zaokret u poslovanju i strategiji kluba.
  • marcio amoroso
    36.7k

    Ma nećemo ništa uklanjati. Nema potrebe.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Obožavam Hrvatsku, lud sam za reprezentacijom, ali Dinamo mi je uvijek na prvom mjestu. Iznad svega. Za reprezentaciju dugoročno treba sustav i sistem, ko što imaju Španjolci npr. Ne može sve uvijek ovisit o Dinamu.
  • Facke
    3.7k


    Same nek oni nabijaju cene. Na kraju budu se te igrace prodali za mensu cenu nek kaj im je Dinamo nudil.
  • Infinity
    16.5k
    Odjednom tamo imamo mrežu skauta koji prate tu ligu ili je to samo novinarska patka? Rekao bih ovo drugo.Patak

    Rekao bih da u ovom trenutku imamo bolje pokrivene francuske lige nego prvu slovensku.
    Famozna Šimićeva bilježnica i to...
    Zagi


    Rekao bih da sve imamo pokriveno prilicno jednako. Sve ovisi gdje mozemo bolje proci za istu cifru.

    Dinamo ima ugovor s nekom globalnom skaut sluzbom. Oni pokrivaju cijeli svijet i njihove podatke koriste i najveci klubovi. Tu se sigurno svasta da iskopati.
  • Laugreano
    2.5k
    Pisalo se da se ne zna kojeg iz lyona pratimo.
  • OsamŠest
    3.5k

    Ok, ovo je malo pretjerano da bi bilo istina haha
  • Infinity
    16.5k
    Sve sto je izaslo u ova dva dana, tko ne dodje u toku iduceg tjedna, nece ni doci.
  • Ivanmtk
    1.1k
    Hahah jebote nisu puno falili kad su napisali "agresija Dinama"
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions