• Ivanmtk
    677
    apsolutno stojim iza onoga šta sam napisao. Vjerujem i Bišćanu i Šimiću. Opet kažem, možda naivno, ali vjerujem.
  • Ivanmtk
    677
    Uostalom toliko smo, neću reć svi, ali većina navijača željeli ovakve ljude u i oko kluba.. Treba im dat maksimalnu podršku. Ja ću im dat vremena.
  • plavi devet
    130
    Ako sam mogao dati priliku i podršku Čačiću na samom početku mogu i ovima, izgubio ju je tek nakon zimskog prijelaznog roka. Suditi ćemo im poslije po rezultatima ili eventualno na kraju prijelaznog ako baš bude loše odrađen.
  • Ivanmtk
    677
    5y601on6n68dsw90.jpg izgleda da je Manea bliže Anderlechtu
  • Orc123
    5k

    Jednostavno nema mi neke logike da bi iskrcali cca 3 mil eura za igraca na poziciji koju imamo stvarno dobro pokrivenu i mirnu jos koju sezonu, a s druge strane neke pozicije su slabo ili nikako pokrivene...ocito da se malo pumpa cijena s tim da se i nas povezuje.....
  • Zagi
    4.8k
    Modri rade na pojačanjima: Japanac na korak do dolaska u Dinamo
    Desno krilo,lijeva noga.
    Po sofi desni wingback u 3421. Dobra statistika (18u,8g,4a) , dobre ocjene.
  • Orc123
    5k

    Hmm, a valjda su ga dobro iskautirali....bumo vidjeli....moze biti iznenađenje ko Maxim....nezz ...nije kapitalac ali....
  • marcio amoroso
    31.9k

    Kao sto sam napisao, dok su dva kluba u igri mi nemamo šanse.
  • Ivanmtk
    677
    meni ovaj transfer ima smisla jedino ako će Rile na stopera ili ako će s igrat s tri nazad. Inače desni bek je pozicija di smo najbolje pokriveni sa dva reprezentativca
  • Ivanmtk
    677
    solidna statistika, bar za Japance znaš da su max profi tipovi.. Ako ga možemo dobit za ovu vrijednost na tm (1mil) zašto ne..
  • Infinity
    15.2k
    I prethodnih sezona je imao korektnu statistiku. Jos bolje to izgleda kad vidim da nije igrao klasicno krilo, nego malo povucenije, tj. kao desni vezni. S obzirom da brojke govore da je ofanzivno jako dobar, igranje krila mu moze itekako goditi.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Po ocjenama je 25.
    Po golovima dijeli peto mjesto.
    Po golovima i asistencijama dijeli četvrto mjesto.
  • Nino Bule
    11.3k
    Nek ga zavrse do ponedjeljka i ja zadovoljan
  • Orc123
    5k
    japanci su strasni profesionalci a iznimno hrabri i pozrtvovani, a sad jel dovoljno kvalitetan da igra ispred Spike to cemo nadam se vidjeti. Spika mi je enigma teska...nekad izgleda ko da je za repku, a nekad ko da je za 2. Ligu....ali meni iznimno drag igrac....Emreli nadam se na odlasku, jos ako se ostvari transfer Marina ovakav igrac ce biti odlican koji ce raditi spiki konkurenciju a voljni moment kod Japanaca nikad nije sporan i uvijek idu 100 posto ...

    I ta lijeva noga nam strasno puno fali, jos od Kadziora i Hajrovica...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.