• marcio amoroso
    36.5k
    Dečki još jednom. Informacije koje bi mogle naštetiti klubu ne prenosite tu kao insajderske. Ako se radi o potpisu nekog igrača ili slično možete napisati da imate informaciju da nam dolazi pojačanje ili slično! Imena ne pišite! Informacije o poslovanju kluba, sponzorima itd također zadržite za sebe. Zona je otvoren forum i nažalost dostupan i za one koji ne žele dobro klubu. Sve te insajderske stvari smo prisiljeni brisati.
  • Nogo
    3.6k

    Ja se ispričavam!
    Ubuduće ću samo pisati sve za dobrobit i općenito mišljenje o transferima.
    Lp
  • Facke
    3.6k
    Ha bumo vidli kaj bude. Kroz uspjeh repke u zandjih par godina je fokus stranih klubova puno veci kao i interes. Normalno da bude sve teze dopeljati igrace iz HNLa. Mozda bumo imali sad par slabijih leti kaj se tice rezultata u HNLu i europe. Transferi nam trebaju ali tu i Simic treba jos dosta "treninga". Ipak taj posel prije nigde nije delal. Ja se nadam da mozda dojde koji iz Milana

    https://www.transfermarkt.de/fode-ballo-toure/profil/spieler/296422

    Naprimjer on bi bil zanimljiv igrac za nas. Ali su u Milanu nazalost sterali Maldinija z kurac tak da neznam koje su nam sad sanse. Dok je on bil tam sam bil optimisticen.

    Neka resenja nam trebaju , to zna Simic i to zna Biscan. Treba nam levi bek, trebaju nam s desne i s leve strane ofenzivni igraci.
  • Olmic
    3.6k
    Livi u Fiorentinu prema talijanima
  • Facke
    3.6k


    el je to objavil Romano koji fula dosta ove godine?
  • Infinity
    16.4k

    Nije realan. Ima ugovor jos dvije godine, to znaci da ga treba i platiti. Ima placu 1.3m i to znaci da ce tesko pristati na manje s obzirom da ima 2.6m u naredne dvije godine bez nekog truda.

    Mi mu ne bi ponudili ni 800.000, a vec to je milijun manje na njegovom racunu kroz dvije godine.
  • Rex Ramae
    2.8k
    Koja je uopće sad maksimalna plaća koju naši žele dati igraču jel se zna? 800.000 € možda?
  • Orc123
    8k
    Livakovic je prodan vec jedno 7-8 puta sigurno.
  • Ivdzo11
    4.2k
    ne znam sta reci o ovom liku... Jedna korektna sezona u Lilleu nakon koje se prodao u Monaco za 10M, lutao po Monacu i Milan ga uzeo za 4M... U milanu se nije naigrao, a kada bi ga uzimali uzeli bi ga samo na jednogodišnju posudbu pod nekim uvjetima i tjt, takva je priča bila na početku da ce se Dinamo okrenuti posudbama iz liga petica za neke pozicije, da se nece zalijecati s kupovinama....
  • Infinity
    16.4k
    Posudbe s pravom otkupa su po meni super stvar, jer imas igraca prakticki godinu dana na probi.

    Uboli smo tako s Fernandesom, a uboli bi i s Henriquezom da ga uprava nije ubila s ljetom bez dana odmora.

    Bilo je i igraca koje se vratilo, kao npr. Gabriel.

    Sad je malo problematicno to sto igraci u ligi petice imaju milijunske ugovore, a mi to necemo placati. Evo kad sam vec kod Fernandesa, u Leverkusenu je bio Sinkgraven. Istekao mu je ugovor sad, ali je primjer igraca kojeg bi u suprotnom mogli dovesti na posudbu, neki su ga cak zazivali ovdje. On ima dva milijuna eura. Mozda bi Bayer dio placao jednu sezonu, ali kako njega nagovoriti na daleko nizu placu kad tamo ima zicer? Moze pristati danas kad nema nikakav ugovor i kad mu mozda nitko vise ne nudi toliko, ali da ima ugovor na tri godine jos, pa godinu Dinamo i Bayer podijele na 1+1, kako njega uvjeriti da dodje u Dinamo za taj 1m. Nema 19 godina, pa da mu je bitan razvoj s kojim kasnije moze nadoknaditi i financije.

    Mozemo mi sanjati posudbe i otkupe nakon posudbi, ali ti igraci ne zele nize place. On ce doci u Dinamo i pokusati se dokazati, pa da dogodine ode negdje gdje ce i igrati i imati lovu koju je imao ranije.
  • Facke
    3.6k
    Pa el nije imal Theophile 1,2 miljuna godisnje?
    Pa zake bi bil ovaj iz Milana nerealen? Na posudbu , dio placamo mi dio placa Milan? Slobodan je i Niko Gießelmann s Uniona, Sinkgraven isto? Za milju bi mozda i dosli stime da im jos platimo koji bonus naprimjer za ulazak u ligu prvaka. S stednjom nebumo nis uspeli. A ak ocemo dalje biti na ove razine ko proslih godina ili napraviti sledeci izkorak onda moramo i malo povecati place. Treba iti s vremenem. Ak nebumo povecali place onda nista od igraca. To je jednostavne tak. Al nas adut je kaj mi konstante igramo europu de se igraci mogu dokazati.
  • OsamŠest
    3.4k

    Ne mogu čitat ovaj fejk purgerski ili zagorski..
  • Armagedon13
    959
    Vasiliju otišli prednji križni
  • Droljo
    8k
    Ne mogu čitat ovaj fejk purgerski ili zagorski..OsamŠest

    Pa ti preskoči.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions