• xavier
    12.1k
    Možda kasnimo s ratama za štefulja i nevistića pa prebijamo sa igračima? Svašt može bitDroljo

    Nemoj me krivo shvatiti, ali imam dojam da pišeš stvari redom kako ti padaju na pamet i nekad su to stvarno nevjerojatne gluposti. Ovo je ipak forum, a ne društvena mreža gdje nas moraš obavještavati o svom toku misli u stvarnom vremenu.

    Ostavljam mogućnost da si ironičan, ali kako da netko zna što ti stvarno misliš? Da ne govorim kako je to onda trolanje.
  • Droljo
    8k
    Ne kužim. Šta je nemoguće iz mog upisa? Ti znaš na koliko rata smo uzeli igrače i za koju cifru? Možda riječanima paše da damo jankovića a ne predzadnju ili zadnju ratu? Ak znaš točno ok, ja karikiram. Brejn storming, ni jedna ideja nije loša. Kužiš me. Nemam ja info nikakav od nikud.
  • Patak
    2.9k
    Ja se još uvijek nadam Oršiću. Bio bi dugoročno rješenje i najveće pojačanje koje možemo zamisliti. Ivanušec će otići ove ili sljedeće godine, a za njega nemao nikakvu zamjenu. Uostalom mislim da Oršić i Ivanušec imaju mjesta zajedno u ekipi.
  • Gelipter
    3.7k
    ja se nadam u ovom roku ipak Kovačiću. Engleska liga je precijenjena.
  • Patak
    2.9k
    I ja se nadam Kovačiću, nakon ugovora sa mancity
  • Nino Bule
    13.7k
    Orsic, ivanusec i baturina tesko (ili nikako) imaju mjesta zajedno u ekipi
  • Gelipter
    3.7k
    nek se tamo još malo čeliči... pa nek i Gvardiola dofura.
  • Herñan Crespo
    88
    Kovacic moze i nakon Cityja igrat 3 sezone u Bayernu ili Juventusu. Nerealno je da se on vrati prije 36te 37de godine.
  • Patak
    2.9k
    Zašto stati samo na Kovačiću i Gvardiolu. Trebamo dovesti još par igrača iz Cityja, ionako ih je tamo previše, gomilaju igrače bezveze.
  • Mali Zeus
    12.8k
    Ne kužim. Šta je nemoguće iz mog upisa? Ti znaš na koliko rata smo uzeli igrače i za koju cifru? Možda riječanima paše da damo jankovića a ne predzadnju ili zadnju ratu? Ak znaš točno ok, ja karikiram. Brejn storming, ni jedna ideja nije loša. Kužiš me. Nemam ja info nikakav od nikud.Droljo

    Ovo je vrlo vjerojatno. Hej Rijeka nemamo baš za ratu al jel bi uzeli Jankovića, on vam je tu negdje.
  • LovroZG
    1.3k
    Ja računam da Janković i Ćuže idu u Rijeku u sklopu nekog dogovora. Jakir je vodio te igrače u Zrinjskom i očito ih želi i u Rijeci, što nije loša pregovaračka pozicija. Ti transferi bi nam morali donijet neku korist u transferu Frigana ili eventualno Selahija ak i dalje postoji interes. Janković baš i nije igrač koji nema vrijednost da ga sam tak damo za postotak.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ja nisam bas pohvatao jel ono iz kluba bilo da smo svima ponudili korektne iznose, a onda nek oni prodaju drugdje ako mogu za vise ili je to bilo opet 'insajderski'. Nema mi smisla jedan dan takav naslov, a drugi dan smo pred bankrotom.
    Pojest ce nas ovaj prijelazni rok, daj utakmice sto prije :grin:
  • Droljo
    8k
    Možda bude neka izjava iz kluba, šimić ili bišćan, umirit narod, makar i u rukavicama, neku kurtoaziju; ne brinite, radimo, neće nas jebat niko itd
  • Mali Zeus
    12.8k
    Ako ima netko sa zone da pita Šimića ili Bišćana za to, da povuče vezu, da daju neku izjavu barem. Ovod smo svi nemirni.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Da smo mi njemu duzni ne bi on navracao poslije Varazdina i gledao kako da spasi dupe... Prosla godina -5 mil eura... Svi oni da imaju te ponude što sanjaju 5,6 mil ne bi se mislili...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions