• Papastrumf
    12.3k
    Frigan je poslije Baturine bio najbolji nas igrac u ove 3 utakmice. Po ovome sto sam gledao, bolji je na desnom krilu nego u spici.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Frigan bas razocarao na prvenstvu, ali mislim da je dobar igrac svugdje ga ima po cijelom terenu... Tipa beljo se nije cuo cijelo prvenstvo...

    Martin Baturina... Sta recu o tom decku, najbolji vezni cijelog prvenstva kako se decko igra nogometa
  • Crusades1986
    12.2k
    Čovjek je efikasniji od našeg najboljeg strijelca i 4 godine mlađi od njega i onda zaslužuje mjesto pored Menala na klupi.
  • deda
    32.6k
    Ak je Frigan rubno na klupi gdje je Beljo, u Dubravi?
  • jp23
    2.6k
    Kustošija prije nego Dubrava
  • deda
    32.6k
    Mislio sam geografski :rofl:

    Tim gore :monkey:
  • emilperska
    5.6k

    Menala smo dobili za 400k EUR, ovog cemo za 6 mil kad se sve prebije i nisam siguran da je upgrade po ovom sta je pruzio na Euru. Igrao je krilo, mi ga dovodimo kao krilo. Osim ako ja nisam krivo shvatio pa ce nas najbolji igrac Petko otic na klupu da Miskovom balonu i projektu otvorimo mjesto u prvih 11
  • Krizy
    43.3k
    Ne sramoti Peršku smiješnim upisima...
    Frigan zaslužuje ocjenu na temelju cijele sezone a ne tri utakmice.
  • emilperska
    5.6k

    Ako Frigan vrijedi 6 koliko ovi traze, Ivanusec vrijedi 25, a Spikic kojeg ne gotivim barem 5.

    3 milje plafon plafona..

    Koliko po tebi vrijedi Cuze ili Jankovic koje smo im dali pod racun za Frigana ocito?
  • emilperska
    5.6k
    Onda dajte za Frigana 6 milja, ali Petku necemo dat 1,2 milje godisnje jer on ne vrijedi te pare..

    Da se razumijemo, ja sam za dolazak decka, ali ocito je da ne bio prevaga u pocetku, a vjv ni starter. A ocito nismo klub koji + 5 mil EUR placa igrace za klupu..
    A opet kad gledamo nase decke Jankovica i Cuzea, tretiramo ih kao Mikulenasa. A jedan s Friganom preporodio Rijeku, a drugi Zrinju odveo do duple krune. Imamo nejasne i dvostruke kriterije.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Cuze nije niti ce biti igrac za Dinamo, Jankovic je li-la ali nije bas da se toliko iskazao plus skoro su mu 22 gdje je vec ili jesi ili nisi (jos se valjda samo kod nas igraca smatra talentom do nekih 24)

    Frigan je odlican igrac, i pod Biscanom moze biti samo bolji, ocekujem ga u Sloveniji za koji dan
  • Crusades1986
    12.2k
    Odveo je Zrinju do duple krune u ligi koja je valjda 40% slabija od HNL-a...
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Frigana uvijek ima na terenu, uvijek je posvuda, kao da imaju trojica na terenu koja se prezivaju Frigan.

    Nema veze što je promašio pokoju šansu za mene je on položio na ovom prvenstvu a naravno i prije u Rijeci. Ako se ikoga treba dovest iz HNL-a to je on i ne bi valjalo da transfer propadne zbog par stotina tisuća eura više koje Miško traži. Došlo je 600 tisuća od Kovačića, doć će 13-14 milijuna od Gvardiola, tu su još Brozović, Olmo, Majer koji bi se mogli transferirati i bili bi stvarno cig...cicije kada bi transfer propao jer Miško traži 3,5 a mi ne idemo iznad 3.
  • emilperska
    5.6k

    3,5 mil EUR ukupno se moze prihvatit. Ali 3,5 + Jankovic + Cuze + gratis Dilaver na zimu je malo too much. Ili sam ja fkt zabrijao pa Jankovic i Cuze ne vrijede nista.

    Bas me zanima koliko ce na kraju kostat decko :cool:
  • Crusades1986
    12.2k
    Dobro Dilaver bi otisao na kraju sezone besplatno tak i tak... za ovu dvojicu se mogu složiti da bi za njih izvukli milju do milju i pol maksimalno pa i da to treba uvrstit u računicu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions