• Mlađi referent
    12.3k
    Moj pogled je takav da smo mi spremniji za srpanj i kolovoz nego recimo studeni ili ožujak.

    Dok su glavne karike tu, mi smo zapravo favoriti za ući u LP. Problemi će nastat protiv kvalitetnijih momčadi i kad se akumulira umor, kartoni i ozljede.

    Dakle, premda je sigurno ugodnije kompletirati momčad vrlo rano, mislim da nije nužda baš silit transfere kaj prije, imamo dovoljno vremena.
  • San Lorenzo
    15.6k
    Kaže Miško u 24sata da Frigana neće nigdje ispod 4-5M
    Nekako mi se čini da nas je opet za
    Armagedon13

    Ako smo Jankovića i Ćužu dali za bezveze, onda netko treba za to odgovarati, j*be mi se jesi Pero Perić ili Šimić.
  • Patak
    2.9k
    Janković i Čuže su trebali ići u paketu za Frigana. Ako sad njega propustimo #nijedobro.
  • Yovitssa
    625

    Slažem se! Jedno je kad odlučiš šparati na ulaznim transferima i plaćama, ali to sve pada u vodu ako istovremeno dijeliš i poklanjaš igrače okolo i/ili dižeš cijene godišnjih karata za 60%. Znači poklanjaš igrače, šparaš na pojačanjima i sve masno naplačuješ navijačima...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Tu treba ubrojat od ranije i Dilavera i posudbe kad gori pod nogama.
    Niko ne zna ni koliki je otkup Tolica, ali poznavajuci Slovan ne vise od 500 k sigurno.
    Treba dodat i da je Sakota poslan u Belupo dzabe, a sad je i Ilecic potpisao za Goricu. Nadam se da nisu toliko nesposobni da su im dali cist raskid.
  • Nogo
    3.6k

    Veliki postoci od budućih prodaja (ako ih bude) + backbuy klauzula po potrebi.
    Miču se plaće s proračuna jer imamo milion igrača pod ugovorom.
  • maddaddam
    2.9k
    Lenny Ilečić u Gorici.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    to je ok, nije tako komunicirano van.
  • IstinaZaDinamo
    2k
    A sto bi se tocno trebalo raditi sa svim tim igracima pod ugovorom nego ih dati na posudbe ili jeftino sa postotkom i/ili buyback opcijom.

    Odjednom svi prate juniore, gdje je koji otisao i slicno, do prije par mjeseci nisu znali ko su nam glavni talenti, a sad se pitaju za koliko i gdje je otisao. Kao da prije mladi igraci, nisu isli iz kluba, sada im se klub barem zahvali i objavi da su otisli, istina bez dodatnih detalja ali malo klubova/liga ima sve transparentno.
  • marcio amoroso
    36.5k
    Miču se plaće s proračuna jer imamo milion igrača pod ugovorom.Nogo

    Ali zašto onda jedan Vito Čaić dobije ugovor?
  • Ivdzo11
    4.2k
    Ma Miško priča gluposti, ne moramo prodavati... Prošlu godinu zavrsilli u minus oko 5 mil eura... Europe nisu vidili odavno... Ne da ne moraju, vec ce traziti kupca za jos 3-4 igraca....a i sam Frigan s obitelji odlucio da mu je Dinamo idealna iduca stepenica.


    Takoder, neovisno o propalom transferu Bakrara, Brkljača 90% u Istri na posudbi
  • OsamŠest
    3.4k

    Mala ispravka, Ilečić mu je prezime.

    Odličan potez i njega i Gorice. Taj mali je prava napast sa fenomenalnim osjećajem za gol.
  • deda
    32.6k
    Ali zašto onda jedan Vito Čaić dobije ugovor?marcio amoroso

    Čini mi se da je dobio na godinu dana tj. do isteka juniorskog staža. Ali nisam ziher.
  • xyz
    840
    Meni nikako ne ide u glavu zašto smo Rijeci prepustili Jankovića. To je praktično jedini igrač na posudbi koji je nešto pokazao da bi se mogao vratiti plus smo deficitarni u veznom redu. Još smo ga i dali klubu koji stalno ucjenjuje za svoje igrače, a mi ih stalno opskrbljuje s igračima ispod cijene. Stvarno me zanima koji je deal za Jankovića - što smo dobili za njega?
  • bbb medimurje
    3.2k
    Stvarno me zanima koji je deal za Jankovića - što smo dobili za njega?xyz

    Ja mislim da nist
    Dilaver, jankovic, cuze budu sve raskidi ugovora i onda oni ko slobodni igraci potpisu za rijeku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions