• marcio amoroso
    36.5k

    Kažem, da sve do kraja odrade idealno samo ova glupost sa posuđenim igračima je dovoljna da ih se kritizira. Osim toga prelazni rok traje još dva mjeseca, da, ali mi sudbonosne tekme igramo za mjesec dana.
  • Zambatine škude
    2.6k
    Ali ima dosta ekipe kojoj je kritika transfernog roka najveći problem u životu i koja se zgraža nad upisima koji nisu oduševljeni sa rokom.marcio amoroso

    Tu se sukobljavaju dva potpuno motiva. Jedan je želja svih nas da "ulica" dobro odradi ovu sezonu i podeblja pole position pa se histerizira za stvari za koje se prije nije u strahu da ćemo "mi" biti krivi za neuspjeh.

    Drugi je taj što drugi ne žele da se prema van emitira panika i nesigurnost, posebno kad smo u domeni novinarskih špekulacija. Valjda ćemo naći balans.
  • Armagedon13
    959
    Meni jedino nije jasno da ne možemo naći pristojnog lijevog beka,zato jedva čekam utakmicu sa Spartom da vidimo toga ne prežaljenog Hojera
  • miro
    4.4k
    Ako se radi o uvjetima/plaći koja piše u članku, onda onaj tko odlučuje o transferima zbilja nije pri sebi. Mi pričamo o najboljem europskom strijelcu Dinama svih vremena, koji je i s ovih 30 godina najbrži igrač i najpotentniji strijelac kojeg si realno možemo priuštit - i mi kažemo "ne treba nam"?

    Jedino se nadam da novinari pretjeruju kao i inače
  • Krizy
    43.3k

    Očito je da je vrlo dobar igrač, igrao važnu ulogu u naslovu nakon desetak godina ali u 2 godine je odigrao 38 utakmica a propustio čak 46. Nema se tu šta gledati...
  • San Lorenzo
    15.6k
    , ali mi sudbonosne tekme igramo za mjesec dana.marcio amoroso

    Podcjenjen komentar...ni meni se ne sviđa ideja da čekamo nekoga tko se nećka do kraja prijelaznog roka, pa ako mu propadnu gaže u nekoj od liga 5, doći će nama...nažalost nismo u situaciji da imamo sigurnu Ligu prvaka, pa da si to možemo priuštiti.
    Svatko ima neke svoje ideje kako bi i što bi, ja mislim da smo prvo trebali pokrivati ono gdje smo najtanji.
  • LovroZG
    1.3k
    A nije na forumu u raznim raspravama bio zaključak da nam je za koeficijent bolje ne uć u LP? :razz:

    Šalu na stranu, ja ne bi udrio paniku barem do Superkupa. Novi igrači nam trebaju bit spremni za 3. pretkolo koje počinje 8.8. pa im moramo dat 2-3 tjedna za aklimatizaciju kad dođu u klub, a to je taman razdoblje od Superkupa do prve tekme u pretkolu. A možda nas i ždrijeb pomazi pa dobijemo lakšeg protivnika i vremena do PO.
  • Jurki
    11.7k
    Svatko ima neke svoje ideje kako bi i što bi, ja mislim da smo prvo trebali pokrivati ono gdje smo najtanjiSan Lorenzo

    Bas to. Ne razmem.. znaci potezu se imena napadaca u novinama i to kamioni napadaca a o pozicijama di smo najkriticniji i najtanji niti slovca.
    Ok jasno mi je da je valjda u 90 posto klubova taj jebeni lijevi bek kriticna pozicija jer je stvarno jako malo dobrih lijevih bekova.
    I da smo od zadnjih 4 dopeljana l beka fulali sa svom cetvoricom jer je stvarno specificna pozicija.
    Ostalo se stigne popunit do ovih bitnijih utakmica kvalifikacija.
  • Droljo
    8k
    Kamioni napadača a doveli samo i isključivo stopera!
  • xyz
    840
    Detektirali smo na kojim trima pozicija nam trebaju pojačanja i mene jedino zabrinjava zašto nijedan igrač koji se povezivao s klubom ne igra na nekoj od tih pozicija.
  • Droljo
    8k
    Ps jel nismo dokučili da ovi što se povezuju s klubom niti ne dođu nama? A onaj za kojeg čujemo dan prije potpisa dođe..
  • IstinaZaDinamo
    2k
    Ja recimo ocekujem nekog novog u subotu, istek ugovora u petak, dolazak na pripreme (mozda je reprezentativac u pitanju pa mu se dalo duzi odmor)... Ne razumijem cemu pesimizam, nitko jos nije otisao, osim KTC-a, mozda ce se igrati neki novi sustav pa spominjane pozicije nisu prioritet...
  • Zagi
    7.7k
    Ja recimo ocekujem nekog novog u subotu, istek ugovora u petak, dolazak na pripreme (mozda je reprezentativac u pitanju pa mu se dalo duzi odmor)... Ne razumijem cemu pesimizamIstinaZaDinamo
    Jednim dijelom zato što kako ovo gore vrijedi za druge, tako vrijedi i za naše reprezentativce.
  • Armagedon13
    959
    Kaže Miško u 24sata da Frigana neće nigdje ispod 4-5M
    Nekako mi se čini da nas je opet za...
  • Yovitssa
    625
    Ma svi smo se nadali Šimićevoj tekici i bombastičnim pojačanjima koja bi trebala stići na prozivku, ali realnije je očekivati da će klub Dinamovog kalibra dovesti pojačanja kasnije i nakon priprema kao što smo i ranijih sezona dovodili jer, jebiga, nemamo luksuz da na prvom danu priprema imamo gotove igrače za sve deficitarne pozicije. Em su takvi skupi (a nova uprava okreće svaki cent), em imaju luksuz da biraju klub daleko u sezoni pa licitiraju i na kraju odluče (svježi primjer Khaoui)...

    Smirite se, ova je momčad već sama po sebi solidna, prerano smo počeli dizati paniku...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions