• Keyser Soze
    8.5k
    Jebiga, previše je poskupilo. 120 eura za sjever dolje mi je čak i prihvatljivo, ali 300 za zapad, dajte ljudi... Nije da igramo niti na solidnom stadionu, niti na odličnom kao Pampas ili Groupama nego igramo na ruševini bez krova, desetke metara udaljene od terena, bez istočne tribine uz stalno gledanje vremenske prognoze. Ja ću kupiti godišnju, ali mi je jasno zašto veliki broj ljudi neće, uz to nema prodaje za gornje tribine što mi je isto jako glup potez, prijatelj s djetetom će sad ići na sjever dolje jer zapad ne želi toliko platiti pa mu je bit među Boysima prihvatljivije, ali mu sigurno nije bio plan.
  • Mali Zeus
    10.4k
    Puno prevelika razlika zapad dolje i sjever u cijeni. Plus kaj su već rekli ljudi nikakva akcija i popust za djecu. Plus da budu besplatno karte za djecu i za sjever dolje i zapad dolje, al o tom potom valjda bude to.
  • Papastrumf
    10.4k
    Godišnje ulaznice su do prošle godine bile sramotno niske. S druge strane, jasna je i očekivana reakcija ljudi kada dođe do tako naglog povećanja. Klub je proše sezone povisio cijene s 400 na 550 Kn za sjever (za članove), a ove godine na 900 kn (120€). To je 125% u 2 godine, a to je jako puno.

    Klub mora uzeti u obzir i komfor na stadionu. Također, mislim da bi bilo u redu da klub iskomunicira odmah i koliko će biti pojedinačne ulaznice za utakmice.
    Ono što su svakako trebali napraviti je dati popust za djecu (tipa do 15 god) i umirovljenike.
    Ja osobno nemam nikakvih problema s ovom cijenom jer mislim da je otprilike realna uzimajući sve okolnosti u obzir, ali shvaćam i one kojima je ovo preveliko poskupljenje.
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    A mirovine? Zašto si neki deda od 70 godina nebi mogao priuštiti kartu za zapad bez da mu ode više od pola mjesečne mirovine?
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Mislim da je Zapad zbog nedostatka istoka trebao bit povoljniji. Za sjever mi je ok cijena.
  • Gelipter
    3.5k
    Ajde da su još malo poskupili u odnosu na prošlu sezonu, ali ovo je ipak malo preveliko poskupljenje gledajući većinu navijača Dinama. Jasno i uvjeti na stadionu ne daju za pravo velikom poskupljenju. Ja ću naravno svejedno uzeti godišnju. Stalno sam na Maksimiru pa će mi se isplatiti ipak, ali prvenstveno je dobit u tome kaj ne moram kupovati prije svake tekme, a onda i taj prvokup za veće tekme. Ipak, mislim da će ove cijene dosta utjecati na posjetu Maksimira u narednoj sezoni, a taman su se mali pozitivni trendovi počeli pokazivati prošle godine u posjeti. :meh:
  • NitkoBitan
    13.3k
    Jel bilo moguce prosle godine uzet besplatnu ulaznicu za Superkup na temelju clanstva?
  • Zambatine škude
    2.3k
    Ono što ne vidim da se dosad spomenulo, to je činjenica da godišnje ulaznice nisu samo što klub daje za tu lovu i što navijač dobiva, to je slanje poruke što se želi postići s godišnjim ulaznicama. Isto kako se nitko ne učlanjuje u klub zbog toga da ima popust u shopu, tako kupnja godišnje ulaznice ne bi trebala biti isključivo financijska odluka.

    Ako je cilj razviti povezanost s navijačima i svijest među ljudima da navijači trebaju biti članovi i godišnjaci, onda je ovakvo povećanje cijene sasvim kriva poruka po meni. Klub koji se otvara prema navijačima treba raditi na omasovljavanju, a ne pomiriti se s tim da ima 4 ili 5 tisuća koji će platiti tu godišnju koliko god ona koštala.

    Dozvoljavam da postoji neki kut koji trenutno ne vidim i koji ima smisla, ali po meni je ovo totalni promašaj. Prostituiranje svog proizvoda koje je vladalo godinama je jedno, ali preskakanje koraka na ovaj način je druga krajnost.

    Napravi bazu i vrati se njoj, predugo je toga falilo. Jednom kad to imaš možeš što god hoćeš i imat će svima smisla.
  • Sajla
    3.9k
    Uzet ću godišnju za zapad, ali da sam sretan s cijenom - nisam. Fali istok, sigurno bih opet bio tamo da se može ali jbg. Mogu samo ponoviti sve kaj su drugi već napisali. Podržat ću ovu priču sa svojih 300eur i bit ću na svakoj utakmici jer vjerujem da se ide u pravom smjeru, mogu istrpjeti neke greške u koracima ali očekujem pomake što prije.
  • Nevo7
    632
    Maksimir nije baš privlačno okruženje na kojem ću provoditi hladne kišne jesenje noći za 120/300 eura kad se sjetim da te tamo na ulazu tretiraju kao životinju pred klanje.
    Možda pregrmim za sjever 120 eura na ime Europe, jer realno Europu i plaćaš.
    Privlačnije mi je dati 30 eura za krov Kranjče, tak i tak, osim ako USKOK ne uskoči, na zimu sele na Maksimir.
  • bbb medimurje
    3k
    Vidim da se u komentarima na fejsu i instagramu od službene stranice kluba dosta kritiziraju godisnje....
  • marcio amoroso
    33.5k
    kad se sjetim da te tamo na ulazu tretiraju kao životinju pred klanje.Nevo7

    Nikoga ne tretiraju kao životinju pred klanje, posebno ne u zadnjih godinu i nešto.
  • emilperska
    3.7k
    Da sumiramo zamjerke su svima sljedece:

    1. Preveliko poskupljenje koje nadilazi postotke ionako visoke inflacije koja je ionako vecinu gradana RH ubila. Dakle, proslogodisnje cijene su bile dosta vece od 2019. Prihvatili smo ih radi inflacije i podcijenjenosti cijena 2019, makar je kvaliteta stadiona od tad gora, a ne bolja. A i momcad nije bolja nego u drugoj Bjelicinoj sezoni itd.
    2. Meni osobno je big fail i sramota podcjenjivacki tretman ekipe s proslogodisnjim godisnjim kartama za gornje tribine kao navijaca nize kaste.
    3. Opcenito nelogicnost ne pustanja gornjih tribina. Ako je sjever dolje tribina za BBB, a zapad dolje "elitisticka" tribina, bar po cijeni. Zasto nisu pustene prodaje za gornje tribine po cijenama izmedu sjevera dolje i zapada dolje?
    4. Vise kolega mi se zalilo radi djece da jednostavno ne mogu isfinancirati da se znam koliko rastegnu, kartu za sebe i dijete (1 ili 2) po ovoj cijeni za zapad dolje.
    5. Ovo sigurno nece rezultirat vecom posjetom. Efekt ce bit obrnut. Zlatno razdoblje godisnjih karata u Dinamu traje od 2018. Odlaskom bjegunca u Tijuanu, europskim proljecem itd. Ovo nas vraca u razdoblje posjete do 2017.

    Ja cu vjv kupit na kraju karte za jebeni zapad dolje, zena nece pricat s mnom par dana. Od nas 7 iz ekipe sta smo imali GK za istok/zapad gore, otpast ce 4. Ali neka su nobelovci iz marketinga, prodaje i iz Uprave sretni i neka mi imamo europske trendove i njemacke cijene na konc.logoru od stadiona dok Hajduk bilda ekipu za naslov u najbitnijoj sezoni ikad.
    Hvala im svima od srca
  • miro
    3.4k
    Što više čitam ovo oko cijena, sve mi je manje jasno. Mislim da ovo direktno ide na smanjivanje posjete, nema logike da ga jebeš
  • Nino Bule
    11.9k
    stadiona dok Hajduk bilda ekipu za naslov u najbitnijoj sezoni ikad.emilperska

    Drago mi je da si ovo dodao na temu o ulaznicama, svakako bitna informacija
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.