• The Undertaker
    4.1k
    Ma ja bih to shvatio da mi imamo zakupljeno 70% stadiona sa godišnjim pa da nema mjesta za kupce pojedinačnih karata. Ovako, stadion nikad nije pun, mjesta uvijek ima a ti se odričeš ovi koji su ti platili te karte a nisu došli na utakmicu. Ja ne vidim nikakve ekonomske logike u tome ali dobro, ja nisam marketinški mag.
  • Nino Bule
    11.5k
    Ja se mogu slozit da je povecanje papreno, ali po meni neko povecanje je bilo za ocekivat jer se zna namjena godisnje (za navijace koji idu svaku utakmicu) i to treba pratit i cijena. Nemamo mi previse dobrih mjesta na stadionu i onda ti godisnjaci koji dođu na 6-7 utakmica u godini izbiju 1000 najboljih mjesta na zapadu dolje za europu i derbije, a kapacitet z dolje je manji od 6k.

    Nadam se da ce zapad gore u hnlu biti pristupacna cijena i tu treba dijelit besplatno karte za djecu do 14 god
  • bbb medimurje
    2.9k
    Pa ti koji su slabo išli na tekme, slabo budu išli i dalje. Samo ćeš imat manje prodanih godišnjih nego prije. Ovo ima smisla jedino ako je klubu cilj zarada na pojedinačnim kartama čiju cijenu također namjeravaju dignut.Sljeme

    Slazem se s Sljemenom
    Ciljali su na to da pol godisnjaka dolazi sam na derbije a ostalih pol koji dolaze na svaku budu svakak uzeli kartu bez drasticnog poskupljenja (barem njih 90%), u tom slučaju bi izbjegli ono kad je "rasprodan" stadion a 1000-2000 stolica ostane prazno zbog godisnjaka kojima eto nije dovoljno atraktivan protivnik/utakmica, tak da s te strane kuzim

    Ali ipak po meni nije trebalo ici u bas takvo dizanje cijena dok se ne srede ulazi da ne ulazimo ko u logor i wc da se mogu na miru popisat bez da je sve mokro okolo

    Edit: svakako je trebalo napraviti i neki popust za klince, studente i umirovljenike
  • xavier
    11.1k
    Ja sam davno napisao rješenje. Krenuti bilježiti dolaske na pojedinačne utakmice kod godišnjaka i onda puna cijena godišnjih pomalo gore, a za ove koji su redoviti, iz sezone u sezonu sve veći popusti sukladno broju dolazaka.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Ne znam, meni je ovo preveliko poskupljenje. Ja sam nekad bio na istoku, potres nam je to odnio i ekipa se raspala jer im je Zapad bio skup, a Sjever jednostavno nije više naš tip tribine kaj smo zaključili u ovoj sezoni kad smo imali godišnje za njega. Ne mislim čak da je 300€ samo po sebi preskupo za godišnju koliko mislim da je 100% poskupljenje članstva i 65% poskupljenje godišnjih ulaznica iracionalno i nema nikakvog logičnog opravdanja. Da ne kažem da je veća korist za klub vise ljudi na stadionu nego nesto veca zarada od godisnjih.

    Bio sam nekad protiv onih smijesno niskih cijena godisnjih i zagovarao sam njihovo poskupljenje, ali u nekom trenutku treba shvatiti i realitet u kojem živimo: a tu čak ne mislim ni na ekonomsku situaciju nego na stadion koji je opasan po život, a o komforu da ne govorimo. Ja sam lojalan i kupit cu godisnju jer ju uvijek uzimam, ali mislim da vidike treba malo proširiti i van onih najzagriženijih navijača. Također, mislim da je promašaj što nema popusta za penzionere, za klince i slično, ali mozda je to previse u ovom trenutku.

    EDIT: znamo li znaci li ovo i poskupljenje redovnih karata 60-ak posto?
  • Captain America
    14k
    Iz kluba su napomenuli da godišnja ispada povoljnija od ukupnog zbroja pojedinačnih ulaznica što znači da će i pojedinačne ić gore. Preporučio bi ljudima kojima je previše da postupe kao ja lani.

    Kockao sam se i pogledo za 850 kuna Chelsea, Milan, Salzburg i Bodo i po meni je to skroz korektna cijena za renome utakmica. HNL sam na člansku uzimo gratis ulaznice.

    Uopće mi nije problem cijena, već mi se sam stadion gadi, uspon gore i pretresanje kao da ulazim u Pentagon tako da isti postupak ponavljam i ove sezone i svake naredne dok ne dobijemo normalan stadion.

    Pretpostavljam da smo svi članovi, imat ćemo prednost i možemo to iskoristit. Nije siguran upad u Ligu prvaka, a za Europsku ligu nabit cijenu pojedinačne na 400 kuna nema smisla, a i lani nije rasprodan stadion za sve tekme i s povoljnijim cijenama.

    Kocka kluba koja će im se vjv obit o glavu.
  • Klenx
    4.1k
    Samo da ne ispadne da se umjesto u LP uđe u ECL, pa 350 eura za zapad umjesto Chelsea, Milan i RBS uključi Linfield, Milsami i Dinamo Batumi
  • The Undertaker
    4.1k
    Znači, gledajući sve skupa, marketinška poruka koja se, htio to klub ili ne htio, trenutno šalje u nogometnu javnost je manje kvalitete (kreše se budžet) za 60% više novca. Ako je istina, loše za klub. Ako nije istina, loše za marketing.
  • Orc123
    5.1k
    Za 300 eura dobis pisanje u toi toiu na zapad gore, ili u europi po betonskoj ogradi kad je prevelika guzva za toi toi...tako to neki rade....nema nista ljepse kad idesn kuci pa u onoj guzvi lijepo polako ides u vrsti i udises mirise svjeze mokrace. Top...! Trebali su bar jos jedno 30posto poskupiti...
  • Crusades1986
    9.8k
    ne kupiš ulaznicu ako si naučen pišat u kraljevskom apartmanu, gledaš tekmu na telki i stvar riješena
  • Nolifer
    6.7k
    Ha nikaj opet u red znači. Malo too much, to je nečija penzija, plaća... Da je novi stadion okej, ovak mi se čini previše, ali to je kolko sam shvatio radi slapova kad su ponekad? Cijena takva, pa to bi jedino opravdalo taj luksuz... Al da se moglo bolje možda i je. Najlakše nabit cijenu radi inflacije...
  • Orc123
    5.1k

    Ne nego je jadno da netko mora pisati po klubu (tribini) za koji navijas....ako ti mislis da je ebeni normalan sanitarni cvor na stadionu luksuz onda da, naucen sam na kraljevski apartman.
  • The Undertaker
    4.1k
    Pošteno bi bilo tom marketinškom magu koji je donio ovu odluku dati stimulaciju ako prihodi budu veći a oprat ga po džepu ako prihodi budu manji.
  • superSantos
    2.6k
    Čija je to plaća 120 eura za sjevernu tribinu?

    Za više para se u Hrvatskoj radilo za vrijeme rata valjda
  • miro
    3.2k
    Skupo, ali ajde....međutim, kaje s klincima? Meni isključivo o tome ovisi uzimam li i ove godine godišnje i siguran sam da nisam jedini, a nema nigdje info (ili ga ja ne mogu nać)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.