• Oluja
    3.6k
    Evolucija dinamovih navijaca od "kaj, kurac, picka, dinamo!" do izraza poput "pretenciozno" i spominanja grckih filozofa. :chin:
  • Droljo
    4.8k
    Evolucija dinamovih navijaca od "kaj, kurac, picka, dinamo!" do izraza poput "pretenciozno" i spominanja grckih filozofa. :chin:Oluja

    To i velim...
  • marcio amoroso
    32.1k
    Filip Benković uvjerljivo najbolji po postotku dobijenih duela u cvajti.

    gmx5m1vctb614rkn.jpeg
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Steta ozljeda, bio je stvarno vrhunski potencijal.
  • marcio amoroso
    32.1k

    I sada bi mi bio draži u kadru nego mnogi braniči koji su tu.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    drazi da, bio bi mi i Pjaca drazi od Spikica, ali pitanje je za koju lovu s obzirom na rizik koje sve te silne ozljede nose sa sobom.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Ja mislim da se mnogi previše brinu o koštanju.
    Neka košta koliko hoće ako donosi ono šta treba.
    Najviše koštaju oni koji su tu nepotrebni. Najviše košta gomilanje i potpisivanje igrača koji nemaju dovoljan kvalitet za Dinamo.
  • Mali dioničar
    14k
    Benkovića su pretrenirali privatni treneri.

    Ima još nade za njega ako je u normalnom režimu treninga i oporavka.

    Ako su privatni treneri poput Modrićevog uskladjeni sa radom u klubu onda igrač ima fizičku spremu kao Modrić. Benkovića su navodno još dok je bio igrač Dinama, privatno van Dinama trenirali svakako i dečko je izgubio mekoću u igri s loptom i zaradio kronične probleme s ledjima.

    Ako se riješio pretreniranosti mogao bi postati ozbiljan igrač što mu od srca želim.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    pa slazem se da kvalitetu treba platit, meni je upitno da mi njega dovedemo, ozbiljno racunamo i onda ta puna sezona u cvajti ispadne anomalija.
  • marcio amoroso
    32.1k

    Gle, ozljeda se može uvijek dogoditi. Doveli smo spremnog Šutala pa se gadno ozlijedio i nismo ga imali cijelu sezonu.
    Benković je provjerena kvaliteta i uvijek bi se kockao radije s njim.
  • Draž
    1.1k
    Ako su privatni treneri poput Modrićevog uskladjeni sa radom u klubuMali dioničar
    Modrićev privatni (kondicijski) trener je toliko samouvjeren i egoističan da sigurno nije usklađen sa radom u Real Madridu.
  • San Lorenzo
    11.2k
    Modrićev privatni (kondicijski) trener je toliko samouvjeren i egoističaDraž

    Ima svako pravo i biti, s obzirom da mu štićenik s 38 godina na leđima bez problema odigra 240 minuta nogometa unutar 3 dana.
  • Draž
    1.1k
    i nije samo Modrić u takvom stanju, nego svi kojima on dopusti da budu njegovi štićenici.
  • deda
    27.7k
    Nisam u toku, o kome se radi?
  • Draž
    1.1k
    Profesor Vlatko Vučetić sa KIF-a
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.