• Patak
    2.9k
    Tu na forumu imamo ograničene informacije, pa se rasprave svode na nagađanja. Tko zna koje su karte na stolu upravi, koji igrači žele otići, koji nisu zadovoljili trenera, tko nudi igrače i po kojim uvjetima, itd...Meni su te rasprave zabavne, i ne opterećujem se previše oko tih dolazaka/odlazaka...
  • Orc123
    8.2k

    Cek to u tiskanom izdanju ili?
  • morales
    128
    badelj,despodov,lijevi bek svi ostanu bomba ekipa
  • Orc123
    8.2k
    Ocito da netko od napadaca ide, ali dok nije otisao cemu forsanje sa špicama? Kad si deficitaran na krilnim pozicijama, u vezi, bek je najkriticnije ti bas forsiras sa napadacem....nema mi logike ali ajde...kako god...ocito ga Biscan iz nekog razloga jako zeli. Daleko od toga da je los napadac ali po meni su se prioritetno trebale rjesavatibdruge pozicije.
  • Infinity
    16.5k
    cemu forsanje sa špicama?Orc123

    Spica forsiraju novinari. Trebamo uzeti u obzir da novinari pisu napamet i onda to komentirati bez sudjenja upravi.

    Mozda se i radi s nekim krilima ili bekovima vise nego s Bakrarom recimo, ali to novinari ne znaju. Ne znaju, jer se mozda radi s nekim ozbiljnim klubom, a ne s nekim nasim iz kojeg novinari dobiju informacije od ekonoma, cistacice i slicnih zaposlenika, jer se direktor odmah pohvalio svima da je u kontaktu s Dinamom.

    S obzirom koliko prica o Bakraru traje, od toga vjerojatno nece biti nista. Isto tako se razvlacio Vipotnik i Frigan.
  • Infinity
    16.5k
    despodovmorales

    Ludogorets je prije par dana prodao svog spica Bruggeu za 7.8 milijuna eura. Bojim se da je cijena za Despodova slicna.

    Ovaj je mladji od Despodova, ali Despodov na krilu ima bolji ucinak nego on u spicu.

    Olakotna okolnost je to sto mu ugovor istjece za godinu dana i ako nece produziti Ludogorets bi ga mogao dati malo jeftinije, mada im se mozda vise isplati zadrzati ga i poslije pustiti besplatno. I mi sami pisemo da je bolje da Bruno ostane nego da ide za par milijuna.

    Otezavajuca okolnost bi bilo to ako se Despodovu kao Bugaru svidja ideja igranja u Bugarskoj. To znaci da bi potpisao i novi ugovor. On trenutno zaradjuje 550.000 eura godisnje, a mi bi morali ponuditi znacajnu razliku da ga vec sad nagovorimo na dolazak u Zagreb i forsiranje transfera.

    Mislim da je igrac koji bi nam odmah bio pojacanje i da bez ozbiljnih novaca ne treba ni pokusavati.
  • Kujtim Shalla
    3k
    da mi je deda revizor bio bi u all inclusive svake godine na moru a ne se vucakao od gajbe do gajbe preko kojekakvih Airbnb I tih sranja. U bocu znači, ravno 600 genga od transfera kovačića. Kaže romano Joško je sljedeći
  • Orc123
    8.2k

    Despodova mpozemo zaboraviti jer mu jako cijena skocila ove polusezone i ne mozemo ga dovesti sigurno ispod 4-5 mil eura a to sigurno nece nasi dati...tako da od toga nista...mozda je na zimu bio pristupacniji ali tada nismo gledali u tom smijeru....
  • xyz
    840
    Ova dovođenja iz Istre mislim da imaju jedino smisla jednom članu Uprave. I još od svih pozicija napadač. Imamo Petkovića, Drmića i Topića koji će sigurno biti u kadru i još četvoricu drugih. Uz to Emreli je sigurno bolji igrač od Bakrara, a nije dobio šansu ni na jednoj jedinoj utakmici u vrhu napada nego stalno na krilu koje mu nije najbolja pozicija. Treba gledati da se dovede desno krilo i lijevog beka koji će biti instant pojačanja te zamjenu za Mišića. Napadači nam ne trebaju, a pogotovo ne oni koji se pored Ante Ercega ne mogu izboriti za igru.
  • Armagedon13
    959

    Gledali smo u tom smjeru,ali na onog garavor
  • Droljo
    8.2k
    Kakav problem dati despodovu 800 i ludoj gori milju i po, dve + Janković? Ako misle da je to to. Ipak je zg dosta zapadnije i šamaramo ih redovito. Sam despodov sigurno dinamo vidi kao korak naprijed. Imamo 600 igrača pod ugovorom, treba i to koristiti. Ima tu materijala za pregovore. Može se ponuditi i igrače uz lovu. Na glasu smo u ovom dijelu Europe
  • xyz
    840

    Despodov je zatražio transfer od čelnika kluba. Želi se okušati ponovno u inozemstvu (ima na twitteru o tome). Ovo ljeto je zadnja prilika Bugarima da nešto zarade jer mu ističe ugovor. Spominje se Blackburn da je zainteresiran... Mislim da za 3 milijuna i plaću od milijun eura (s uključenim bonusima za LP i osvajanje prvenstva) bi ga se moglo dovesti. Bio bi pojačanje samo takvo. Napokon bi bili opasni sa obje krilne pozicije.

    https://twitter.com/shumanskoo/status/1666551089179631620
  • Orc123
    8.2k
    Despodov bi bas bio kapitalac ..igrac je serif u Ludogorecu, standardan u repki...kostao bi ali bi i bio igrac prevage...odlicno se snalazi na desnom krilu i ima bas ono sve za top krilo ....ali sumnjam da se uopce gleda prema njemu...ocito da je nama odsteta od 3mil eura trenutno van nase mogucnosti ili zelja da platimo nekog te novce.
  • Krizy
    44.2k
    Despodova mpozemo zaboraviti jer mu jako cijena skocila ove polusezone i ne mozemo ga dovesti sigurno ispod 4-5 mil euraOrc123

    ocito da je nama odsteta od 3mil eura trenutno van nase mogucnostiOrc123

    Pade mu cijena za 1-2 mil u 20 minuta, pričekamo još 20 i eto ga.


    5 će dobit za njega kao i mi za Petkovića. Oba igrača u zadnjoj godini ugovora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions