• LovroZG
    1.3k
    Dok je igro u drugoj ligi je znao uzet loptu i driblat do gola. Kasnije je u Istri i Osijeku njegov razvoj usmjeren premu sidrunu, al tehnika mu je ostala. Vjerujem da će u budućnosti još poradit i na driblingu i razigravanju.

    Danas je, kažem ti, najveći problem šta nismo uigrani pa ni nema nekog smisla da se izvlači i probija bok kad nema kome dat loptu kasnije.
  • Ludovic IX
    7.2k
    Ovi Ukrajinci baš pičkice. Tuku popravo a padaju ko curice
  • Keyser Soze
    10k
    Užas koliko se Franjić unazadio otkad je otišao iz Dinama.
  • miro
    4.4k
    Žao mi je Franjića, nije trebao ići van, a i treneri su ga uvijek koristili na 3 različite pozicije....
  • Klenx
    5.6k
    Kako će se pomamiti portugalski i MLS klubovi za ove HNL “talente”.
    5 milja prosjek ponuda po igraču.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Užas koliko se Franjić unazadio otkad je otišao iz DinamaKeyser Soze

    Zato što dobar dio tih igrača vidi ligu, luksuzne stadione i veliku plaću, a činjenica je da odlaze u slabiji klub gdje napretka nema.
  • LovroZG
    1.3k
    Franjić je zadnji put za Wolfsburg igro 24.1. Nakon tog je malo bio na klupi pa se onda još ozlijedio na dva mjeseca i opet osto bez minutaže na samom kraju sezone. Vjerojatno nije ni trebo startat danas s obzirom na ovo šta sam naveo.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Za razliku od nas,Ukrajinci se cine kao da su nesto i radili na treninzima
  • Ludovic IX
    7.2k
    Užas koliko nema taktički discipline kod nas. Ja neznam što su oni na pripremama radili. I ovaj skočio kurac od trenera
  • xyz
    840
    Skočić je vjerojatno prvi izbornik koji je objavio skraćeni popis igrača, a zatim ga proširivao. Uz to, kad sam pročitao izjavu da se mi nemamo što nekome prilagođavati već da se protivnici trebaju prilagođavati nama, recept za debakl je već bio pripremljen.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Danas je, kažem ti, najveći problem šta nismo uigrani pa ni nema nekog smisla da se izvlači i probija bok kad nema kome dat loptu kasnije.LovroZG

    Pa individualizam ima smisla upravo kad nema uigranosti. Da je uigrano, ne bi on trebao kreirat na taj način.

    Ali ok, ne slažemo se, vidit ćemo kako će se razvit. Nemam ništa protiv njega, ali osim tog osjećaja za gol na ozbiljnom levelu nisam vidio neki impresivan skillset.
  • BBB Mataa998
    1.7k
    Nikada mi nece biti jasno da igraci kao Kacavenda igraju krilo. To moraju igrati igraci koji traze svaku mogucu priliku za pokusati 1 na 1,igraci koji su okomiti i koji u najmanju ruku imaju kretnje jednog krila. Maloprije Perkovic iznosi loptu na protivnicku polovinu a Kaca je 3 metra iza njega i uopce nema namjeru krenuti prema naprijed
  • San Lorenzo
    15.4k
    Ja ne vjerujem...
  • Mulec86
    394
    Stojkovic je za Kacavendu Olmo
  • Krizy
    43.2k
    Strašan promašaj Stojkovića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.