• Dudu
    2.6k
    Jedino da ga proslijedimo Futsal Dinamu, za njih bi bio veliko pojačanje, par rolica, driblinga, manje relacije za pretrčat :D
  • Kwedi
    3.8k
    Ako je za "sitnu" lovu, nek dojde.

    Ako se spizdilo na Belog i Komnena bezveze, ovog znaš limite i koliko možeš dobiti
  • Neki tip
    19.4k
    Teško da je za sitnu lovu.. ima dobar ugovor u Romi, neće ovdje doć igrat za slavu u kvartu. :brow:
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da mu je tata u HD pa neka ga posude tamo za početak.
  • Slepipap
    26
    I Hajrović je dosao sa sindromom propuha u glavi i oporavka od teske ozljede i to sve u 27. godini. Ante je domaci decko, valjda shvaca gdje je zajebao stvari. Ako ne kosta previse, treba mu dati sansu. Pogotovo ako je on Bjelicina zelja.
  • Beowulf112
    301
    Ahhhh coric.Premekan je za veznog.Pada cim ga taknes.Mene se nije dojmio.Mozda je za rotaxlciju dobar ali nevidim da bi nas unaprijedio.
  • Neki tip
    19.4k
    slepi, nisko udaraš.. :lol: kad mi Bjelicu spomeneš, mog'o bi mi "prodat" i Paola Maldinija kao novo pojačanje u napadu.. za skok igru i to. :)
  • Dudu
    2.6k
    Bjelicina zelja je Ivanusec.

    Samo Mamiceva zelja moze biti Coric s obzirom da se zna da je tu muljaza s Doyen Sportom i agentima nekim oko Corkana, uzeli su vec kes, pa probat opet.
  • Morales7
    184
    Rađe bi Sammira nego Ćorića. Užas igrač
  • deda
    28.1k
    Ako je dzabe uz neku kombinaciju 50% Romi odbudućeg transfera nek doďe i izbori se
  • xavier
    11.1k
    Ne razumijem na kojoj bi poziciji igrao. Imamo Olma, imamo Majera koji u zadnjih nekoliko utakmica pokazuje da ima što za reći, Ivanušec je tu ako ga žele.

    Ćorić je skup i nepotreban.

    Rađe bi Sammira nego Ćorića. Užas igračMorales7

    Ovo bi mi bome bila teška odluka da jednog moram uzeti :sweat:
  • platini
    230
    Sammir je jedno 5-6 godina bio konstantno najbolji igrač lige i pamtim masu njegovih velikih utakmica i uvreda je da se uspoređuje sa Ćorićem kojeg pamtim jedino po tome što nalikuje na glumca Slavka Štimca
  • Beowulf112
    301
    Sad kad se spominje da se ima love.Ajmo po Pjacu.Pjaca trune u Juventusu.Rekao je da mu treba krilo.Izet je u padu.Krila Orsic Pjaca zvuci odlicno.Siguran sam da bi Marko ozivio svoju karijeru ponovno.U juventusu nema sanse se izboriti za minutazu a i talijanska liga nije dobra za krilne igrace.Ja sam za kupujmo domace Pjaca i Ivanusec.
  • El Capitan
    74
    Ja ne vidim u kojem segmentu bi nam Čorić mogao pomoći ma i u rotaciji. Nije ništa bolji ni odgovorniji igrač nego kad je odlazio.
  • Hipo
    406
    Pjacu "igramo za zdravka" što dalje od dinama.

    Neka ostane vani i ne igra godinama kako i dosad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.