• Hipo
    406
    Želim da dinamo teži nogometnom uspjehu pod svaku cijenu.
    A ne transfernom debaklu koji je pred vratima.

    U trenucima kad tržište divlja ovo je KIKIRIKI, za jednog odličnog mladog talenta.
  • deda
    28.1k
    Ja ti ponavljam pitanje, znači nije bitno da li će ići sad ili za godinu dana. Koliko Dinamo može za njega dobiti? Ja ti kažem ne više od 35
  • Beowulf112
    301
    22 miliona su samo ponudili?nek podebljaju na 30 i 50% buduce prodaje.Imaju par jer su prodali frenkija barci a i izgleda da ce im van den beek ici ca za 50 miliona.
  • Neki tip
    19.4k
    Evo, deda, primjera u postu iznad mojeg..
    Uvijek će netko trazit "više" i sve ispod te neke posve proizvoljne, zamisljene cijene je - premalo. U slucaju beowulfovih ocekivanja, Ajaxu bi se kupovina isplatila tek ako bi Olma danas sutra prodavao za 100tinjak milijuna, a i to jedva da bi 20ak zaradili, dakle manje nego Dinamo ove sekunde. Dinamu ukupno 80, Ajaxu 20. :brow:

    Super, moze, potpisujem, a prije toga nek potpise da ce igrat za Dinamo do 26. barem. I da dovedemo tog Mandzukica. Doduse, garantiram da bi 20% ljudi s tribine, minimum, komentiralo da se radi o starom željezu. :confused:
  • Neki tip
    19.4k
    Da se razumijemo, ja sam dosad bezbroj puta blebnuo pa me eto živa, od toga da je Viduka smijesan igrac i da on iz Dinama moze samo u Dugo Selo, do toga da nema sanse da se vraca sportski direktor, pa nisu takve budale valjda u klubu. Samo kažem da nema te cifre i tog igrača oko koje(g) bismo se svi slozili.. Cisto eto da budemo svjesni da naklapamo. :)
  • Slepipap
    26
    https://www.fantacalcio.it/calciomercato/ultime/15_08_2019/calciomercato-roma-coric-ai-saluti-torna-alla-dinamo-zagabria-371703

    Izgleda se vraca Ante Coric.
    Dobar transfer, siguran sam da je mali u ovih godinu dana Rome shvatio kako funkcioniraju stvari u nogometu i nadam se da je odrastao i uozbiljio se.
  • LovroZG
    1.3k
    Koji će nam on vrag? Ima u zadnjih godinu dana 48 minuta nogometa.

    Nek se negdje drugdje uči ozbiljnosti.
  • Eduardo
    17.6k
    Shvatio je on k****... Nadam se da je patka. Dovoljno je bacit oko na YouTube da se vidi koliko je odrastao.
  • deda
    28.1k
    Opa. Ne znam hoće li se on ikada uozbiljiti
  • Neki tip
    19.4k
    uf, bojim se da nije shvatio ništa ni neće.. protiv malog nemam niš, ali nema dobar stav i mislim da se od njega "jednog od pa makar i najboljeg" neće dat istesat
  • Slepipap
    26
    Imam generalno pozitivno misljenje o njemu, tek je ona zadnja sezona u Dinamu bila losa. Ostalo je pokazivao strasan talent... a musice u glavi ima 70% mladih igraca. Neki se probude, neki propadnu. Ako Bjelica odobrava transfer, tko sam ja da kazem nesto lose. Zivi bili pa vidjeli.
  • deda
    28.1k
    Aneddoto calcistico vacanziero: incontro in Croazia un tassista che ha un figlio,Marko Iharos,che gioca nella serieA croata.Scuola Dinamo, compagno di #coric ,mi raccontava che il padre è solo un mafioso in cerca di soldi.Coric forte ma senza palle,si sapeva non avrebbe giocato.

    Jedan twiter Romaniste
  • deda
    28.1k
    Google prevoditelj:

    Anegdota o nogometnim praznicima: susret u Hrvatskoj taksista koji ima sina, Marka Iharosa, koji igra u seriji hrvatskog A. Dinamova škola, # Ćorićev suputnik, rekao mi je da je njegov otac samo mafijaš u potrazi za novcem. Coric jak, ali bez lopte , jedan je znao da neće igrati.
  • Neki tip
    19.4k
    Ma to da je "strašan talent" nitko ne spori od njegove 9., 10. godine.. s loptom može sve, ali bez lopte ne postoji na terenu, ne igra obranu niti najmanje, nije posvećen treningu, unaprjeđenju, popravljanju. Ak Bjelica "blagoslivlja" povratak, ok, sigurno ga poznaje bolje nego ja koji ga gledah s tribina, ali jako, jako sam skeptičan da će on ikad postat igrač za velike stvari.
  • deda
    28.1k
    Imamo još mjesta u drugoj momčadi. Nek se izbori.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.