• Ivdzo11
    4.2k
    Ja samo ne znam kako ce Rijeka platit Jankovica 2 mil eura ( koliko je Dinamo postavio cijenu)... Misko je jedva zavrsio sezonu s lovom a kamoli da iskesira sada za Jankovica te novce.... Tako da mislim da ide tu neka trampa sa Dinamom... I mislim da je Frigan uz Stojkovica top igrac za Dinamo... Mislim da bi nam oni donijeli top zaradu za par godina
  • Ivdzo11
    4.2k
    Nije on bezveze svraćao poslije Varazdina u Zagreb... Nema Europe nema prodaje igraca, nema se love... Samo ih treba cijediti do kraja, molit ce on Upravu da uzmu Frigana
  • Ivdzo11
    4.2k
    Također, ev ako netko gleda BIH protiv Luksemburga nadam se da vidi kakva je prevara od igraca ovaj Barisic, krivac za oba gola, Osijek trazio 2.5 mil....
  • emilperska
    5.7k

    Hvala Z.M. sto je mislio na nas i htio nam ga dovesti prije nego se razbaca u repstaciji.

    Sad nek ga lijepo prodaju u Kisvardu za 800k.
  • Orc123
    8.2k
    Opcenito svi hnl igraci su precijenjeni i ja nebi za nikog dao vise od 2-2.5m eura....u ligi mi pojacanja nemamo nego samo prinove
  • BornaPŽ1986
    1k
    Gledam video na fb gdje Bjelica kaze da se u Dinamu ne dovode igraci kao prije 3-4 godine. A prijelazni rok nije ni krenuo a nova uprava je tu tek par mjeseci. Ne znam koga se to senzacionalno dovodilo osim Bockaja za veliku cifru i igrace u visinu milijun eura.
  • Maximo
    526
    Šutalo za 4 milje, Ljubičić za 2.5...
  • BornaPŽ1986
    1k
    Dobro Ljubicic je tu jednu sezonu a i realno vrijedi te novce
  • Maximo
    526
    A mislim, mogo bi i Bočkaj vrijedit da igra....pitanje je dal oni misle dovodti takve igrače ko Ljubo koji vrijede te novce, za te novce...jer za milju sigurno nebi dobili takvog igrača.Ako nam je to limit onda nas čeka prosječnost brzo....
  • Olmic
    3.7k
    Za vipotnika sam upravo saznao da Dinamo nije htio dati 3 milje fiksno bez postotka od slijedeceg, odnosno 1.5 plus 30% kaj nudi Metz
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Mudri Zlovenci.. doduse i mi trazimo od svih da nam daju postotak jer prodaju bolje :rofl:
  • Droljo
    8.2k
    Ja bih dao 1.5 + 30%
    Nikakav rizik.
    Naravno, ovo velim znajući koliko smo plaćali čabraje, juriće te štefulje...
  • Maximo
    526
    Teško mi je vjerovat da ovo naši stvarno nisu mogli ponuditi...
  • Orc123
    8.2k
    Mozemo mi pricat kaj zelimo ali Olyanik i Krasso su odlicni igraci....pogotovo Olyanik koji je bio najbolji igrac Slavije.....njega sam vec spomenuo i na zimu...eto uzeli ga for free, bas kao i ovog iz Francuske.....kaj to Zvezda moze ponuditi vise nego mi ...para sigurno ne, liga isto tu negdje, rezultati slabiji, na osnovu koeficjenta su u LP ali kakve veze....i mi imamo realno puno laksi put do LP nego prije o sa zadrzavanjem vecine kadra plus par pojacanja plasman u LP ne bi smio doc u pitanje.
  • Infinity
    16.5k
    Zvezda moze ponuditi direktan plasman u Ligu prvaka. Budzet im je jednak nasem, pa mogu ponuditi para koliko i mi. Liga je neprivlacna na obe strane, ne igra ulogu ni 1%. Liga prvaka i pare igraju ulogu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions