• Carrasco
    4k
    moram da uspostavim neku ravnotežu da forum ne bi eksplodirao od puste inteligencije
  • Riot
    1.7k
    mogu mu samo reći ono što je on rekao Ademiju: "idi i uzmi pare".Carrasco

    Realno. Neka ode jednu sezonu, uzme pare i vidi malo jaču scenu. Kad shvati da nije za toga neka se vrati nama će svakako vazda valjat :cool:
  • Sajla
    3.3k
    ako treba, uplatit ću i ja dio za Petkovu plaću. evo, dok god je on u Dinamu dajem dio plaće za njega, neću mijenjati auto, neću dizati kredit, neka Bruno ostane!!! :starstruck:
  • seljak86
    2.3k
    Ja sam 120% uvjeren da su ti zvižduci bili debela manjina, al jbg zvižduk i 15 ljudi bu se na stadionu čulo
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    ''Dajte mi Petkovića i 10 panjeva i osvojit ću HNL.''

    Sir Alex Ferguson
  • NitkoBitan
    11.9k
    Srecom na funkcijama zaduzenim za transfere i ugovore rade ljudi razmisljajuci hladne glave. Nek nam Petko prvo pomogne dokopati se Lige prvaka a tek onda mozemo pricat o "rekordnim" ugovorima (ne znam otkud ce se placati svi ti rekordni ugovori ako se ne dokopamo barem EL - a mnogi bi tu dijelili sakom i kapom). Covjeka moramo drzat motiviranim, znajuci njega poprilicno lako ga opali bolikrcina :smile:
  • Dinamosaur
    945
    @Maksim Maksimirski A Ivanusec, Misic, Livi? Orsa, Ademi??
    Nista ha? Jebeni panjevi
  • Mali Zeus
    9.4k
    Ne moš ti naći igrača koji će ti onako ući u produžecima i prvo prodati petu pa zabiti gol s 25 metara nakon što se jebeno okrenuo kao da to radi u 3 ujutro da ga probudiš. Nema tog igrača.
  • 77
    62
    Ne zasluzujemo ga
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    ?
    Tko drugi, igdje na svijetu, bi trpio njegove momente bolikurcine? Mi smo Petkovica prihvatili u potpunosti, prihvatili smo ga i kad je klasa i kada ga ne ide
  • plavi67
    920
    baš to. da igra ko jučer stalno, ne bi sigurno bio u dinamu
  • Sajla
    3.3k
    sto puta sam popizdio na njega - kao i mnogi drugi navijači dinama, ali kad odigra ovako sve mu je oprošteno. i onda se stvarno moraš zapitati - je li bolje imati nekoga tko konstantno igra na 50% onoga što Bruno može (jer više ne možemo platiti), ili imati njega koji će protiv Istre ili Belupa šetati, ali kad je frka onda metne škarice Bodo/Glimtu, spusti loptu Orši kao protiv Chelsea, ili zabija kao jučer i protiv Brazila, ili u Slovačkoj. odgovor se sam nameće :wink:
  • plavi67
    920
    ja jedino što čekam je nakon nekog vremena njegovo pridruživanje futsal dinamu :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.