• Droljo
    8.2k
    Od kad nakon sezonu dvije kod nas postanu milijunaši takvi izrazi gube svaki smisao..
  • NitkoBitan
    17.6k
    ZASLUZIO je transfer u inozemstvo :lol:NitkoBitan

    Kao da su tu igraci kod nas na odsluzivanju neke kazne...
  • Jurki
    11.7k
    Ivanusec bi trebal odigrati jednu cijelu sezonu u kontinuitetu kak je odigral ovo proljece jer ga se predugo cekalo da dojde do ove razine di je sad.
    Prodaja sad kad je proigral je po meni bezveze.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Igrali su mnogi (Petko, Orša, Livi prvi) na većoj razini i konstantnije od Ivanušeca pa nikad nije došla takva ponuda od 15-20 milijuna.

    Ivanušec je ušao u ozbiljne godine i nije više neki nadolazeći talent, jedna polusezona u HNL-u mu teško može ne znam koliko nabit cijenu.
  • Sajla
    5.1k
    Ivanušec ove zime puni 25 godina, ima ugovor do 2026. i nema razloga prodavati ga za sitniš. da odigra utakmice u skupini LP ovako kako je igrao na proljeće onda možda dođe takva ponuda, a za 20mil su odlazili igrači mlađi od Ivanušeca po 3-4 godine i tu se plaćao potencijal. neka njega u Dinamu, kaj mu fali?
  • Eduardo
    20.3k
    Bjelica potvrdio da si u Trabzonu ne može priuštiti igrače Dinama koji su se spominjali u vezi odlaska u Tursku.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Vidim da je ovaj Khaoui na aerodromu u Parizu sa menadžerom, a avion iz Pariza slijeće u 20:10 u ZG.
    Ako leti za ZG to je to.
  • Nolifer
    8.1k


    To bi bilo dobro da dođe. Morat ću naučit kak se zove, jer polomiš jezik na imenu i prezimenu. A do tad će bit di si brate Edine... :razz:
  • Patrik11
    164
    Nema razloga za odlazak jedino ako to nece biti neki isforsirani transfer vjerujem da je i sam svjestan ako odigra jos jednu sezonu u dinamu i nastavi ovakvim ritmom da je vec dovoljno zreo da idu u neki ozbiljn klub sa visokim ambicijama poput brightona koji se polako penje ka vrhu premier lige
  • Patrik11
    164
    on je dogovorio transfer u susjedstvo
  • OsamŠest
    3.5k
    Daj ak netko može nek ide u špijunažu na aerodrom..
  • Orc123
    8.1k
    Radili tko na Tuđmanu heheh ...drzimo fige da je to to....daj pratite situaciju, ja sam na knap s vremenom....ebemti ko djeca smo, kad su nam tata i mama obecali sladoled ako budemo dobri...heheh ali da, to je Dinamo, to je emocija...uff
  • seljak86
    2.6k
    Ja živim na 10 min od aerodroma, al mi ne pada na pamet to radit
  • Droljo
    8.2k

    Nek si ti to nama javio
  • Mr Blue
    4k
    Koliko vidim oni su na aerodromu Orly, a u Zagreb slijeće avion s aerodroma Charles de Gaulle.

    Živi bili pa vidjeli.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions